Vyhľadávač nenašiel môj príspevok

tamia
17. okt 2007

Ahoj,
dala osm si vyhladať "biogaia" a vyhladávač mi nenašiel môj príspevok. Prečo? Už sa mi to stalo viac krát.

emjee
17. okt 2007

tamia a kedy si ten povodny prispevok pisala? ak dnes alebo vcera - googlu chvilu trva kym naindexuje vsetky stranky, takze nie vzdy najde nove temy resp. prispevky
druha moznost preco ti to nenaslo - napisala si to v prispevku inak
3 moznost - tema uz nie je

tamia
autor
18. okt 2007

emjee,
1. príspevok som písala 3.10.2007
2. po vyhladávaní, ktoré mi aj tak nič nesašlo som si príspevok krvopotne našla sama a použila som vo vyhladávači presne ten názov aký som uviedla a aj tak mi to nenašlo. (mimochodom jedná sa o príspevok BioGaia - probiotikum)
3. téma tam určite je lebo sa do nej prispieva.

Je založená nová téma "probiotické kvapky" ktorá hovorí o tom istom ako moja a prečo nie je zablokovaná? Dala som upozornenie aj Majke a nič. Nechccem byť drzá,a nechcem nikoho uraziť, ale len moje témy sa tak rýchlo blokujú?)

emjee
18. okt 2007

tamia - je lepsie upozornit mna, majka ma momentalne ine povinnosti, tema uz bola zavreta
co sa tyka toho vyhladavania - neviem, preco to google obcas nenajde a bohuzial je to vec, ktoru my nevieme ovplyvnit

emjee
18. okt 2007

btw. som to skusila este raz:
ked zadas BioGaia tak ako je aj v nazve tak tu temu najde
ked zadas biogaia tak ju nenajde

tamia
autor
19. okt 2007

emjee,
Skúšala som to - našlo. Je to trochu nedoriešené, že to najde iba total presný výraz, potom dochádza k tomu, že sú témy zdvojené.

Ďakujem!

emjee
19. okt 2007

vies, ale to je google - my to nemame ako ovplyvnit
okrem toho - ak mi nenajde s jednym vyrazom to co hladam, skusam s inym vyrazom - vzdy, nielen ked hladam nieco na konikovi ci mojasvadba

jejke
12. nov 2007

Ahoj, vo vyhliadavaci som si dala temu "Mam depresiu z porodu cisarskym rezom"
a naslo mi ju ale neda sa otvorit
Ak si dam v temach "Porod" tam sa vobec ta tema nezobrazi...

Preco? 😕

emjee
12. nov 2007

lebo tato tema bola vymazana, no google archivuje temy dlhsie ako v skutocnosti existuju

jejke
13. nov 2007

Ano?
A preco bola vymazana?
, ak to nie je tajomstvo 🙂

emjee
13. nov 2007

nie je to tajomstvo - poziadala ma o to zakladatelka temy, pretoze si uvedomila mnohe veci a mala pocit, ze by bolo lepsie ak by tu ta tema nebola - vzhladom na obsah temy som s nou suhlasila a temu som zmazala

melory
13. nov 2007

dobre sa urobilo.

jejke
14. nov 2007

Dobre sa urobilo, aspon nikto nespochybnuje trapenie cisaraciek, vsak?
Myslela som si ze je to kvoli neslusnym vyrazom typu"s.ska"

Do akej miery toto tolerujes Emjee???Myslim tie vyrazy?

emjee
14. nov 2007

jejke zalezi od okolnosti, urcite napr. vo vtipoch alebo "vyroky nasich deti" beriem taketo veci inaksie, ako v inej diskusii, este (viacmenej vnutorne) rozlisujem medzi tvrdymi a makkymi nadavkami 😀 ale snazim sa to kocirovat tak, aby sa taketo slova nepouzivali, ale ak sa niekde vyskytuju a nemali by - vykricnicek pri prispevku 😉