Vyhľadávanie tém podľa autora

mywiel
5. jún 2009

Tak ma napadlo nedal by sa urobit pre témy rovnaky vyhladavaci systém podla autora ako je to pri fotoalbumoch? Lahsie by sa mi hladali témy co som zalozila, ci je to velmi komplikované? 😉

janocka
8. jún 2010

@lucenek mne sa to zobrazuje spravne 😕 ked ides na "prejdi na" tak sa ti nezobrazia tie moznosti? su prekryte tym bannerom?

motylekmn
8. jún 2010

Take to tam sice vidim, ale ne cele - zamirim na "prejdi na" a vidim v prvnim radku jen "e a detoch". Predek zakryva reklama. Prohlizec google chrome.

ani3012
9. jún 2010

hej aj mne to robí
@motylekmn

lucenek
9. jún 2010

janočka ano...překryté tím bannerem častěji na sk konikovi

janocka
9. jún 2010

@lucenek
@ani3012
@motylekmn

dakujem za info, posuniem tento problem dalej..... tiez pouzivam Chrome a zobrazuje sa mi to normalne 😅 skusala som teraz aj Mozillu, aj Safari a tiez bez problemov.... nuz, tak asi ja som ina 😀

ygreen
14. jún 2010

k nové verzi - přijde mi nelogické dávat informaci o počtu dětí mezi čas napsání příspěvku a odpověď. Mnohem lepší to bylo u jména. Jméno, počet dětí - nový řádek a začátek příspěvku!

jajkaz
14. jún 2010

Ahojky, nešlo by tu grafiku vrátit zpět? Přijde mi to nepřehledné, není to ono. Původní verze byla lepší. Díky

sven
14. jún 2010

ahoj, též se připojuji s názorem, že dříve to bylo lepší - teď je to šílenně nepřehledné, odskok do IP je "plovoucí" - alespoň u mě v prohlížeči Opera, takže dost blbé - než si to člověk všimne a i mi to přijde nepraktické a taky nevím jak se teď dostat do blogu - předtím stačilo jen u příspěvku klikonout a bylo. Prostě předchozí verze byla o mnohem lepší a přehlednější!

berenika39
14. jún 2010

taky u mě nic moc, mi to trvalo než jsem našla ip, pořád mi to utíká, potvora....jsem v mozzile.
původní verze byla čitelnější.

katy.m
14. jún 2010

Ahojte admini 😉 ,
copak jste to zase vymysleli? Sotva jsme si zvykli na nové fórum,tak nám v tom opět děláte chaos.Ne jen za sebe musím napsat,že se Vám to nepovedlo 😖
Kam zmizly fotoblogy,které byly u jména?

katy.m
14. jún 2010

a taky mi IP a upozornění "utíká"

ianitka
14. jún 2010

pre vstup do fotoblogu staci kliknut na fotku, aspon mne to tak funguje 😉 ale tiez sa mi to zda neprehladne 😒

lucenek
14. jún 2010

ježiš zase jinak...dejte to zpět...info o mě na konci příspěvku a fotoblog přes nick je blbýýýýý 😖 😖 😖

ikarkulka
14. jún 2010

@lucenek, zdá se mi stejné kliknout na fotku nebo na odkaz "fotoblog", který tu byl dřív. počet kliků a výsledek stejný 😉

@katy.m, programování není záležitostí adminů. 🙂

katy.m
14. jún 2010

@ikarkulka tak to se omlouvám... 😉
tak ,co to zase vymysleli Ti,co tohle programují? 🙄

motylekmn
14. jún 2010

@ikarkulka Takze... mely bychom zalozit tema "napady pro programatory a hlaseni problemu"? 😕 Bud ma nekdo s necim problem... a vy jako admini jste schopni odpovedet a poradit, prinejhorsim navrhnout docasnou zmenu prohlizece... nebo problem/napad/pripominku predate "vyse/dale" programatorum, ne? A oni to bud uznaji za vhodne... nebo se dozvi o problemech, ktere vase stranky obcas maji v ruznych prohlizecich. Kam tedy posilat problemy typu "banner nahore prekryva to prejdi na" a nebo to "utikani IP" kdyz ne vam? A to jsou priklady jen z tehle stranky. Jinak jsem asi v mensine, ale me se ty zmeny libi. 😉

motylekmn
14. jún 2010

Asi jsem mela napsat - me IP "neutika", taky bych si stezovala. 😀

ikarkulka
14. jún 2010

@motylekmn, není třeba se čílit. uvedla jsem to pouze pro katy.m, aby si nemyslela, že to mají na svědomí admini. 😉

janocka
14. jún 2010

@motylekmn ked my admini vidime v diskusiach prispevky, ze niekomu nieco nefunguje, pripadne sa nas to niekto spyta v Ip, tak sa snazime poradit a ked rady nevyjdu, tak ja vzdy tieto problemy preposlem, zreferujem programatorom a oni to uz riesia... nie vzdy riesia vsetko hned, maju nastaveny system priorit..... To o miznucom "prejdi na" vedia....

@katy.m doteraz to bolo tak, ze sa fotoblog zobrazil priamo ked sa kliklo na fotku uzivatela alebo druha moznost bola kliknutim na slovo "fotoblog".... teraz sa zobrazi po kliknuti na fotku,.... a namiesto Pošli Ip je iba obalka a Príspevok nie je ok je ikonka vykricnika v trojuholniku.... takto su tie prispevky "cistejsie", bez zbytocnych textov 😉

motylekmn
14. jún 2010

@ikarkulka Promin, jestli to tak vyznelo - nevyhoda internetu - i s pouzitim "smajliku" to obcas nevyzni tak, jak je mysleno. Myslim, ze nam je vsem jasne, ze ikarkulka nebo janocka atd. neprogramuji, ale adminuji. 😉 Takze se necilim. 😉 Jen jsem Te nepochopila a myslela jsem, ze opravdu nechces, abychom sem ty "pripominky" psaly.

ygreen
14. jún 2010

také se mi jako lucenkovi nelíbí ta informace o mě na konci příspěvku a když příspěvek začínám něčím oslovením, poměrně to v textu zaniká, protože modře a tučně je vyveden můj nick a hned vedle je slabě napsán začátek příspěvku, tedy často oslovení.

motylekmn
14. jún 2010

@ygreen Mne to zase prijde logictejsi az na konci (ten sedivy text). Neco jako extra "mini podpis". Vetsinou si teda povidam na forech, kde se zname a vime, kolik mame deti apod. - tim padem ja bych se bez toho udaje na konci kazdeho prispevku i naprosto obesla. Kdyz potrebuju rychlou orientaci u lidi, ktere neznam, tak jdu mysi na Tvou fotku a vidim tam tyhle informace okamzite - kolik mas deti, ze jsi tehotna a kolik tydnu, dokonce ted uz i kolik Ti je let a kde zijes. Nemusim proklikavat na pas jako driv, ale kdyz chci, vidim hned a bez klikani.

Naopak mne by to na zacatku uplne kazdeho prispevku vadilo - u lidi, ktere znam bych to musela neustale preskakovat a "hledat", kde je zacatek opravdove konverzace... Takze asi zalezi i na tom, kolik ruznych diskusi sledujes a kde pises. Soucasne reseni mi prijde jako slusny kompromis.

strapco13
14. jún 2010

pripajam sa k azoru, ze povodna verzia..cize udaje vedla mena a az potom text pod ciarou bol lepsi a prehladnejsi
da sa to vratit?...pjosim, pjosim, pjekne pjosim 😉

schnek
14. jún 2010

já myslela, že je to nějakej zádrhel 😲 to už to tak jako zůstane? dělá mi dost problém se v textu orientovat, jsem za původní vzhled.

schnek
14. jún 2010

nebylo by možný podobný změny nejdřív otestovat? třeba na týden spustit a čekat, jaký bude ohlas. Pak buď nechat nebo zlikvidovat a vrátit se k původnímu?

janocka
14. jún 2010

@schnek nova verzia stranky sa testovala par tyzdnov, nikto nemal ziadne zasadne pripomienky a ked sa spustila nova verzia naostro, tak boli protesty, niektori uzivatelia chceli vratit staru verziu.... takze keby sa vsetko takto testovalo, ziadne by tu nemohli byt, lebo kazdemu sa paci nieco ine, niekto si na zmeny zvykne skor, niekto neskor 😉

niekomu sa zda byt udaj o detoch na konci nelogicky, inym zas logicky.... myslim si, ze je to o zvyku.... viacero diskusii, kt. navstevujem ma info o case prispevku na konci, tam som to brala ako samozrejmost, nikdy mi to nevadilo, takze urcite mi to nebude vadit ani tu 😉

luciferova
14. jún 2010

radsej by som odporucala (za seba) popracovat na stranke mojasvadba a nie stale kafrat do kona.... mne vadi, ze cas napisania prispevku je uplne na spodu, predtym to bolo navrchu prispevku a bolo to tak prehladne, citala som vzdy len nove (dnesne) prispevky... teraz musim hladat

schnek
14. jún 2010

ok, to byl jenom návrh. Měla bych teda ještě jeden - přijde mi jako blbost, aby se zmínky o mně ukazovaly na stránce podle registrace pisatele. Na SK koně nechodím, je to takový krkolomný...

janocka
14. jún 2010

@luciferova na stranke mojasvadba / beremese sa pracuje (teda, programatori pracuju).... tam je najviac prace, kedze su tam aj Svadobne listy, Planovac uloh, Katalog firiem a to na koni ani streche nebolo, preto bude nova verzia svadby posledna....

jajkaz
15. jún 2010

Změna je o zvyku, to je jasný, ale není to tak dávno, co se prováděly celkem zásadní změny. Pak se verze doplňovala o nějaké detaily a když si člověk zvykne na určitý styl, nebo jak to říct, tak se to zase změní. Nevadí mi to funkčně, ale vzhledově. Stačilo kouknout a viděla jsem. Teď si musíme zvyknout koukat jinam.... až si zvykneme, zase příjde změna...