Vyhľadávanie tém podľa autora

mywiel
5. jún 2009

Tak ma napadlo nedal by sa urobit pre témy rovnaky vyhladavaci systém podla autora ako je to pri fotoalbumoch? Lahsie by sa mi hladali témy co som zalozila, ci je to velmi komplikované? 😉

ani3012
11. feb 2011

@traktor 😀

ani3012
11. feb 2011

@carodejnica ale zase na druhú stranu vyhľadať svoje príspevky by bolo fajn 😉

ani3012
11. feb 2011

@carodejnica
By som sa ti chcela ospravedlniť za reakciu predtým 😉
ale !
teraz si zober,že niekoho nahneváš a on začne na teba ťahať všetko možné..všetko,čo si kedy, o kom a čo napísala či na portáli sme alebo tu na MK, by si dával pekne dohormady,informáciu za informáciou...to by sa ti páčilo ? Mne nie.
Ja som prekonala manželskú krízu,bolo to v čase,keď ešte nebola možnosť súkromnej témy a mne by nevadilo,keby si aj mm prečítal,čo som tam napísala(možno by bolo aj dobre) ,ale prečo by sa to malo ukazovať niekomu len tak,jedným klikom ?
a prečo som písala ? Aby som sa z toho nezbláznila.......a týmto zároveň aj dievčatám ďakujem hlavne @filipal

filipal
11. feb 2011

@ani3012 dik 🙂
ja ze kto ma to spomina...pritiahlo ma to do tejto temy....
ja teda neviem, ale stare temy a prispevky sa daju njst predsa vo vyhladavaci.
dam si tam napr dojcenie, svoj nick a temy sa mi vyhladaju...
ved to tu funguje.
@carodejnica

berenika39
11. feb 2011

@filipal no ale on ten místní vyhledávač to trochu probere....nezobrazí se tam všechny příspěvky uživatele, jen některé...právě proto, aby nebylo možné se kompletně probrat konkétrním člověkem. logiku to má.

filipal
11. feb 2011

@berenika39
ano? to som nevedela....
len to som si vsimla, ze ine temy sa mi ukazuju na ceskom koniku a ine na slovenskom...
ja som zaregistrovana na ceskom, ale teraz tusim pisem castejsie cez slovensky...tak neviem ci sa to podla toho uklada...

saronka
12. feb 2011

ahoj,mam takovy napad,ale mozna to Uz funguje a ja si toho nevsimla. mam nekolik fotoblogu a rada bych nektere fotky smazala a jine presunula do 1fotoblogu. Bylo by mozne zridit fci presunout fotky jinam? Diky

carodejnica
12. feb 2011

@emjee no jo, máš pravdu, papier znesie veľa 😕 😅
@ani3012 takým ako ja?! ale joj, moja, čo som ti z nosa uhryzla.. 😅 mňa sa neboj, som neškodná 😵 ale chápem ťa... 😔

Inak, teraz keď sú súkromné témy, tak by bola otázka prípadného zneužitia, možno aj vyriešená... ale oki, nechám to tak... 😵 Uvidíme časom. A moje najdôležitejšie príspevky si teda niekam uložím. 🙂

murinka
13. feb 2011

nedalo by sa hodnotenie rozdelit na pozitivne a negativne?ked ma niekto viac ako 5-6stran tak je to zdlhave pozerat 😅

traktor
13. feb 2011

@murinka toto by som aj ja brala 😉

zuzinka777
17. feb 2011

🙂 🙂

charlize
18. feb 2011

Ahojte, ja sa chcem spytat, nefunguju mi netextove prvky vo fotoblogu... len ci o tom viete 😝 v podstate sa bez toho zaobidem 🙂

emjee
19. feb 2011

@charlize diky, vieme uz o tom, chalani to riesia

sovicka_
20. feb 2011

Mám dotaz - ptala jsem se pod jednou fotkou ve vašem fotoblogu, ale bez odpovědi - což chápu, tam je to takové zapadlé.

Nastavila jsem si v soukromí fotoblogu v kolonce "kdo vidí moje osobní informace" možnost Jen přátelé. Problém je, že mi zmizel počet týdnu těhotenství v podpisu - a vlastně i po najetí myši na mojí fotku. To je normální stav? Nevidím ty informace ani já, ani mí přátelé.

Díky 🙂

dara76
21. feb 2011

bolo by mozne v bazariku kategorii ciapky ,saly, rukavice doplnit podkategoriu pre Klobuciky, siltovky? Mne by sa to velmi ratalo.

sovicka_
22. feb 2011

Prosím prosím, nemohl by se někdo mrknout na ten můj podpis pod příspěvkem? V nastavení mám normálně uveden termín porodu i to, že čekám dvojčata - ale po zaškrtnutí možnosti, aby údaje ve fotoblogu viděli jen přátelé, je opravdu nevidí nikdo, ani já - a pořád se mě na to někdo ptá 😀

Ještě jednou popis problému:
Nastavila jsem si v soukromí fotoblogu v kolonce "kdo vidí moje osobní informace" možnost Jen přátelé. Problém je, že mi zmizel počet týdnu těhotenství v podpisu - a vlastně i po najetí myši na mojí fotku. To je normální stav? Nevidím ty informace ani já, ani mí přátelé.

katy.m
22. feb 2011

@sovicka_ taky mi nejde nastavit syn do pasu,asi před 14 dny zmizel a opakované nastavení nefunguje

sovicka_
22. feb 2011

@katy.m tak to mně, když si tam dám, aby to viděli všichni registrovaní, to normálně funguje. Jen to nefunguje při zaškrtnutí volby, aby to viděli přátelé (což mám nastaveno i teď).

katy.m
22. feb 2011

aha,tak u mě ho v pase nevidí nikdo.Ale v albu ho mám 😕

sovicka_
22. feb 2011

@katy.m a když tu volbu změníš na "všichni uživatelé" tak to pořád nikdo nevidí?

katy.m
22. feb 2011

@sovicka_ aha,už to tam mám, děkuji 😀

sovicka_
22. feb 2011

@katy.m no jo - jenže já bych byla fakt ráda, aby to bylo viditelné jen pro ty přátele - tak doufám, že to někdo pořeší 😕

sovicka_
24. feb 2011

Stále nic ? 🙂

cuttysark
24. feb 2011

nefunguju mi tehotenske tyzdne a info o mne v pase - pridavam sa k @sovicka_ a @katy.m 😢 admini, prosim, co s tym? 😕

latvia
25. feb 2011

trosku ste si sekli temy, do napadov sa pisu napady na zlepsenie stranky, technicke problemy sa riesia tu
https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/otazky-na-asmira-team-2/
😉

kristi
25. feb 2011

nechce se mi docitat, ale neslo by vsehny nove diskuze a otazky zaradit do nejaky spec. kategorie napr. NOVÉ, abychom vedely, co se kde dej?

nik.a
25. feb 2011

Neviem či to tu už niekto spomenul, ale ja by som privítala, aby sa v Bazáre dalo vytriediť mesto z ktorého užívateľka ponúka veci. Veľakrát mamičky ani nezadajú lokalitu a mne sa stáva, že je užívateľka veľmi - veľmi ďaleko. Nie všetky sme také, ktoré si nechajú posielať balíčky poštou. Ja radšej uprednostňujem osobný odber. Len toľko môj postreh.Nika 🙂

sovicka_
25. feb 2011

@latvia já jsem si přečetla pár posledních příspěvků a měla jsem pocit, že i ty nad mým kladou nějaké otázky.
Vzhledem k tomu, že jsem ten dotaz položila už na dvě místa (z toho to první bylo přímo pod fotoblog, kde jsou ta nastavení popsaná - a bez reakce), tak mi přijde blbé stejný dotaz psát na třetí místo, však předpokládám, že admini to čtou vše - a pokud jim bude vadit, že zrovna můj dotaz je tady, tak to určitě přesunou 🙂

latvia
25. feb 2011

@sovicka_ ano, viecere sa pytaju na technicke veci v nespravnej teme, nie vsetci admini pozeraju aj do tejto temy, pretoze tu sa neriesia akutne veci 😉
pod fotoblog je zbytocne pisat otazku lebo admini nestihaju citat fotoblogy, pokial niektoreho z adminov priamo nemenujes ako @danu @emjee 😉
a kludne mozes pridat prispevok aj do otazok pre adminov, tam sa k tomu skor dostanu 😉

cuttysark
1. mar 2011

@latvia no super ze si sem dala tu temu - teraz som si vsimla, ze ta tema je len na MK.sk 😲 (tie otazky na adminov) - ja som fakt hladala najvhodnejsiu temu kam polozit otazku. Lenze ona na ceskej verzii neni!!! Mohla by si to prosim vybavit tak, aby sa tato tema ukazovala aj na MK.cz? Dakujem.