Vyhľadávanie tém podľa autora

mywiel
5. jún 2009

Tak ma napadlo nedal by sa urobit pre témy rovnaky vyhladavaci systém podla autora ako je to pri fotoalbumoch? Lahsie by sa mi hladali témy co som zalozila, ci je to velmi komplikované? 😉

janka.kr
3. aug 2011

@janocka Jani ok, myslela som to skôr ako "pomoc či výstrahu"a dať na stránku MK link, aby aj maminy,ktoré nevedia, že niečo ako "nebezpečné"výrobky existujú, to vedeli.Na bazári častejšie kupujú maminy, ktoré potrebujú ušetriť a tak mi napadlo, že pomôcť takouto formou by nebolo na škodu.Pozerám sa na to len z čisto ľudského hľadiska.Aj tak ďakujem za info, prajem všetko dobré Janka 🙂

janocka
3. aug 2011

@benjik ked sa ti ta moznost nezobrazuje, tak skus refreshnut stranku

@ani3012 to by nebol zly napad, opytam sa programatorov ci by to slo....

@janka.kr rozumiem, ze by to mohlo niektorym pomoct ale berieme to tak, ze uzivatel, ktory si ten nebezpecny vyrobok kupi novy v obchode, by si mal zistit ci je to ok alebo nie.
Dakujem za prianie vsetkeho dobreho 😵

janocka
3. aug 2011

@evi3 tlacitko "nepaci sa mi" neplanujeme

janocka
3. aug 2011

@peroli to sa neplanuje, kedze stranky su tematicky oddelene. Preto nevieme aku by to malo pridanu hodnotu. Napr. na streche sa riesi byvanie a fotky byvania nepatria na konika, ani na svadbu.

janocka
3. aug 2011

@karmenta toto nie je technicky mozne

janocka
3. aug 2011

@smudlinka10 pridanie vodoznaku modreho konika na fotky sa neplanuje. Kradeziam by to nezbranilo. Napr. mala by si fotku s logom MK a neskor by tu istu fotku mala ina uzivatelka - tiez by tam bolo to logo. Bolo by tazke dokazovat kto mal tu fotku skor

janocka
3. aug 2011

@hajanka tlacitko nepaci sa mi neplanujeme

janocka
3. aug 2011

@hajanka co presne sa ti nepaci na zobrazovani fotiek? ze su v zlej kvalite? Vacsine uzivatelov takato kvalita staci, momentalne ju neplanujeme kvalitu zvysovat

denisocka
5. aug 2011

@janocka prčo si si dala preč tu peknu fotku ???

a ináč,ked si klikneš na pači sa mi,tak potom si možes kliknuť aj na nepači sa mi 😀

janocka
5. aug 2011

@denisocka lebo ma po roku uz omrzela a dala som si inu (peknu) fotku 😉

Ano, to je pravda, ze mozes kliknut na Nepaci sa mi po tom ako kliknes na Paci sa mi. Myslim si vsak, ze uzivatelky, ktore navrhuju pridat tlacitko Nepaci sa mi, by to chceli tak, aby bolo na vyber kliknut si na Paci sa mi alebo na Nepaci sa mi

denisocka
5. aug 2011

@janocka ved ja som zo srankdy napísala,že to paci/nepači .ja viem ako by to baby chceli 😀

no a na tu novu peknu fotku si budem musiet dlho zvykať ... nafotte sa ako kuko a danitko 😀 to by bolo skvele

elise
8. aug 2011

chcela by som sa spýtať že by som uvítala keby mohla byť alternatíva na fotku v pase - výber či chcem zverejniť verejne alebo iba v súkromných témach. často sem chodia "špioni" čo chcu len škodiť a v súkromných témach sa už viacej rozpisujeme a otvárame a tam je zverejnenie foto v pase na mieste, ale vo verejných témach to nie je vždy vhodné. bolo by to podobne ako ked sa zverejňuje album. ďakujem za odpoveď

syslica
8. aug 2011

Myslím, že by sa malo k nadpisu témy Gynekologická poradňa vo Voľnej diskusii dopísať, že "neposkytuje rady", pretože som tam náhodne nazrela a bolo tam dosť otázok od žien (skôr dievčat 😅 ), na ktoré samozrejme, nikto neodpovedal. Alebo ak je na MK nejaký gynekológ/ička, nech sa toho ujme 🙂 .

hajanka
9. aug 2011

@janocka prave ta kvalita, na niektorych fotkach to co ma byt ostre vyzera rozpixelovne, inak vsetky fotky editujem a zmensujem rovnako.
Dakujem za odpoved ze kvalitu neplanujete zvysovat 😖

Davam este jeden navrh, tyka sa bazarika, nemohlo by sa vytvorit vyhladavanie podla veku a znacky?
Byva to zdlhave a otravne prehladavat napr. podla veku kazdy chlievik osobitne.

chanae
9. aug 2011

Ahojte.. neviem ci to je v sulade s pravidlami ale nedala by sa zalozit tema "informacie v bazare"?.. alebo nieco podobne kde by inzerujuce mamicky pisali o novinkach v ich bazari zlacnovanie, postovne zadara atd.. lebo je to kazdu chvilu vo fotoblogoch a keby tobolo vjednej teme tak kto chce pozrie kto nie tak ignoruje ,...

janocka
9. aug 2011

@chanae nie, toto nebude, nechceme takuto temu

@hajanka pripadne mi do Ip posli presnejsie info s linkami na fotky, kt. su nekvalitne a rovnake, kt. si zmensovala a su normalne.... A skusala si fotky nezmensovat?
ohladom bazaru - myslis vyhladavanie podla veku aj znacky sucasne? Napr. znacka ABC pre dieta vo veku 2r.? Ak ano, zisim ci sa to planuje a dam vediet

chanae
9. aug 2011

@janocka v poriadku 🙂.. bol to len napad🙂

hajanka
23. aug 2011

@janocka ahoj, je nieco nove ohladom bazara a priameho vyhladavania podla rokov (vsetky skupiny) a podla znacky (vsetky skupiny)?

romcovaklarka
23. aug 2011

Můžete prosím přesunout diskusi https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/jak-ochl... z Volné diskuse do Kojenců, aby se zobrazovala i na hlavní stránce? Děkuji předem.

rosienka
2. sep 2011

caute, nedal by sa vytvoril zoznam vsetkych prispevkov, ktore sme za nasej pôsobnosti tu popisali? mame sice sekciu "moje prispevky", ale tam je len zoznam tem, do ktorych sme niekedy raz prispeli a hladat nase prispevky nie je mozne. bola by zaujimava taka chronologia prispevkov od zaciatku a do teraz...ak sa to da 😉

hajanka
2. sep 2011

@rosienka toto sa tu teraz nedavno niekde riesilo, asi v otazkach pre adminov, nie je to mozne kvoli tomu ze by sa mohli zneuzit komenty ostatnych uzivatelov, alebo tak nejak... 🙂 tiez sa uzivatelka pytala na konkretne len svoje prispevky, ale takato nejaka bola odpoved.

rosienka
2. sep 2011

@hajanka nerozumiem celkom suvislost ako sa zneuziju komenty uzivatelov???

piacere
3. sep 2011

Neuvažovali ste v bazáre nad záložkou "kúpim"?? Nie vždy tu človek nájde to, čo hľadá... mnoho mamičiek má doma aj také veci, ktoré na bazár nedajú ale predali by 🙂 Ja som tak zháňala trojkolku, v bazáre nebola, tak som to napísala do krátkej správy a ozvala sa mi jedna mamička... 😉

ani3012
3. sep 2011

@piacere už písali viac krát ,že nie ☹

piacere
3. sep 2011

@ani3012 😕 tak nič... ale je to škoda 🙂

hajanka
3. sep 2011

@rosienka no to presne neviem ani ja 🙂 ale vraj si potom kazdy uzivatel bude moct vyhladat (alebo sledovat) ineho uzivatela a ze to nie je ok 🙂

piacere
4. sep 2011

Ešte mi napadlo... ja osobne by som uvítala, ak by sa v bazáre dalo zaškrtávať, čo chcem hľadať... napr. si kliknem na sekciu "nohavice,rifle, tepláky"... a tam si zaškrtnem, aby mi vyhľadalo iba rifle a nohavice a chlapčenské a unisex.... chápete 😅 Takto sa musím najprv preklikávať cez rifle, potom cez nohavice... a ešte cez chlapčenské a unisex.... 😀

berenika39
4. sep 2011

@rosienka I mísní google vyhledávač funguje tak, že když si zadáš nick uživatelky, vyběhnou ti jen náhodné příspěvky, ne všechny......lidi jsou všelijaký, jde o to, zabránit tomu, aby někdo o tobě věděl "všechno". Možná se to nezdá, samozřejmě je na každém, aby si hídal, co sem napíše, nebo ne, ale ...
Jen příklad - někdo řeší svoje osobní problémy, trampoty s manželem, chystá se rozvod, jeden příspěvek za druhým o tom, co manžel páchá 😉 , můžou to často být nepravdivé info, manžel si bez problému všechno vyjede, a použije proti uživatelce....nevím, jestli to umím pochpitelně napsat, ale soukromí se tímhle ztíženým přístupem k informacím o jednotlivých lidech prostě jen chrání, nic víc. Asi proto nemůžou být k dispozici kompletní tvoje příspěvky.

rosienka
4. sep 2011

@berenika39 jasne, tak s tym suhlasim, samozrejme ja som v prvom rade nemyslela na zneuzivanie, ale dnes treba byt fakt v kazdom smere opatrny a podozrievavy, lebo chorych a zlomyselnych ludi sa zial koti coraz viac 😒
Ja som to tak chcela skor sama pre seba ako zaujimavost, co som tu kedy popisala 😀

maca_p
4. sep 2011

@martinjasen navhujem, aby ste spustili aplikaciu, pri ktorej sa da vypnut neziaduci ucastnik MK. proste sama si vypnem osobu ktora mi je nazorovo vzdialena a nemusim citat jej/jeho skvosty, s ktorymi nesuhlasim a takto mozeme byt obe v jednej teme. alebo pri niektorych nickoch mam pocit, ze pri zapnuti MK mi vypadnu z monitora do naruce. mam pocit, ze niektore baby su aj tam, kde nemaju co ponuknut, resp. sa ich tema netyka. maju pocit, ze stale nieco a niekoho musia "riesit" .

vlastne to malo byt v tejto teme, nie v otazky pre adminov :o)