Vyhľadávanie tém podľa autora

mywiel
5. jún 2009

Tak ma napadlo nedal by sa urobit pre témy rovnaky vyhladavaci systém podla autora ako je to pri fotoalbumoch? Lahsie by sa mi hladali témy co som zalozila, ci je to velmi komplikované? 😉

berenika39
4. sep 2011

@rosienka je škoda, že to tak musí být, já bych zase moc ráda věděla, komu odpovídám - klikla bych na jeho seznam příspěvků a podle toho, co už dotyčná psala (a jak) bych se rozhodla, jestli reagovat nebo ne. to taky právě nejde, už jsem se tu na to jednou ptala.
Jinak i mě by se líbil můj seznam příspěvků, myslím, že by to bylo zábavné čtení - hlavně až prcek povyroste - početl by si, co jsem tu o něm psala a tak🙂

piacere
6. sep 2011

ja furt len bazár riešim, aj keď neviem, či nie zbytočne, keďže mi zatiaľ nik z adminov nedal odpoveď... ale budiš...

Prečo sa v balíkoch oblečenia nedá vyberať aspoň medzi "chlapčenské-dievčenské-unisex" a podľa ceny? Možno by som tam niečo vhodné našla, ale teda pozerať xy strán pomiešaných vecí 🙄

henulienka
6. sep 2011

@piacere súhlasím, bolo by to treba nejak kategorizovať, takto je to veľmi neprehľadné, a pritom sú tam možno najlepšie kúsky....

benne
12. sep 2011

@martinjasen @evastastna sekcia "kto ma spomína" sa trošinku pozmenila, tak, že ked mi tam svieti číslo dajme tomu "5", ja na sekciu kliknem a mezitým ma niekto "spomenie", po otvorení tej sekcie tam už číslo nesvieti, takže nemám ako vedieť že sa zmenilo na dajme tomu "7". Viem, že nové spomínačky sú jemne podfarbené a je tam slovíčko "nové" ale ak píšem v chvate, často sa mi stane, že niekoho prehliadnem a niekoľko príspevkov som už takto prehliadla a komunikácia tým uviazla, debata skončila.. hoci ešte bolo čo povedať, dalo by sa to zmeniť, aby tam to číselko ostalo svietiť ako to bolo predtým? Keď je popis k spomínačke príliš dlhý, tak mi to slovíčko "nové" ani neukáže.

a tiež sa pripájam k dvom príspevkom nad sebou, tie "balíky oblečenia", totálne neprehľadné, bodlo by rozlíšenie na pohlavie a veľkosť 😉

ďakujem

martinjasen
13. sep 2011

@benne Planuju sa zmeny v ramci kto ma spomina, aby to bolo prehladnejsie, hoci neviem ti naisto povedat, ze to bude riesit tvoj problem, verim, ze ano.

Planuju sa pridat podkategorie do kategorie Baliky oblecenia.

ewana73
16. sep 2011

Ja sa chcem opytat ci by sa nedali tie hodnotenia rozdelit do kategorii zvlast negativne a zvlast pozitivne lebo ak tam ma niekto 300 hodnoteni tak jasne, ze citat vsetky sa mi nechce.tak by to bolo vidno hned bez zbytocneho vyhladavania.. dakujem.

svataterezicka
22. sep 2011

Co rozdelit tehotentske obleceni do podkategorii? Kalhoty, sukne, tricka atd.. takhle je to strasne neprehledne....Myslim v bazarku 🙂

bambibam
26. sep 2011

Dobrý deň ,teraz ked už sa mi blíži pomaly čas pripravovať veci pre nového potomka napadlo ma kúpiť balík oblečenia, no však na to ,aby som tie balíčky a balíky prešla by som potrebovala veľa času. Nedá sa tie balíky deliť aspoň na 2-5 kategórie napr. mini balík 2-3veci, balíček 3-10 vecí , balík 10-20 vecí a mega balík 20 a viac.

benne
26. sep 2011

@bambibam pozri odpoved od martinjasen o 3 príspevky vyššie 😉

emkab
28. sep 2011

Suhlasim s @ewana73 a delenim alebo aspon nejakym znazornenim hodnoteni, stacilo by mozno len, ak by bolo hned pri mene v sekcii "hodnotenie" cislo negat. hodnoteni, ak nejake su. Kto bude mat zaujem, moze sa prehrabat aj tymi 300 hodnotkami 🙂 a najst si detaily, ale ak vidim, ze tam ziadne negatko nesvieti, tak nemusim citat a vidim, ze je to spolahliva mamina... ?

berenika39
6. okt 2011

Nešlo by na dobu do Vánoc přidat jedno Téma? Dárky pro (půlroční,roční, 2leté, tříleté, čtyřleté.... 😝 😝 😝 ). Je tu už mraky diskusí Poradte s dárkem, Jaký dárek, Co pro...a přesto, že je říjen, už se tu otvírají diskuse na stejné téma, liší se jen věk a pohlaví, pro koho dárek se hledá. Mohly bychom tam přidávat jen linky, tipy, bylo by to na jednom místě. Když si každý otevře svoji diskusi, že mu máme vybírat dárek, nevyzná se v tom pak nikdo.-).

berenika39
6. okt 2011
berenika39
8. okt 2011
berenika39
9. okt 2011

8.října další váááánoce🙂))
https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/tip-na-d...

(už to sem nebudu dávat, je to mimo téma, já vím)

luy
12. okt 2011

Dobrý.Pýtam sa tu prvý krát a vôbec neviem či to patrí do tejto rubriky alebo inde,a ani nemám čas si všetko prečítať,či sa to už náhodou nespomínalo,takže prepáčte ak budem úplne mimo.Mne osobne sa veľmi páči vo fotoblogoch ak maminky napr. po dovolenkách dajú krajinku kde boli,alebo odfotia izbu,alebo ak boli v ZOO alebo niekde - a ja sa popozerám či to je alebo nie je zaujímavé pre mňa - či tam s detmi idem alebo nie,a ak je to pre mňa nezaujímavé aspoň mám prehľad kde sa čo v prírode nachádza o čom som ani nevedela /minule tu mal niekto krásne vodopády na Šútove..../Teraz tu niekto mal dokonca aj rodinné fotá a tá rodina žije včelárstvom,synovi som ukazovala tie fotá.......tieto albumy sa mažú.Moja otázka znie nedá sa pouvažovať ,že dovolíte pár takých fotiek.Vopred ďakujem.

ambra7
18. okt 2011

@piacere
@bambibam dufam, ze rozdelenia balikov budu aspon na chapcenske-dievcenske a podla velkosti, lebo prisla som po druhu stranu a mam dost 😠 takto si malokto nejaky balik kupi, kazdeho odradza zdlhave hladanie 😒

denisocka
25. okt 2011

prosim vas,nezamyslali ste sa v bazare urobit triedenie veci iba na
DIEVCENSKE a CHLAPCENSKE

a zrusit tu tretiu cast - UNISEX ????
je to dost odveci preklikavat aj pohlavie + unisex a ešte aj dobre to zaradit,

keby to bolo ako na MMB,že pri zadavani inzeratu vyberieš Dievčenské - Chlapčenské -alebo Unisex a po INZERTOVANI tie veci same prehodia iba medzi dievčenske,alebo chlapč. , a pokial zadam unisex tak ich najdem aj tam aj tam ?

denisocka
25. okt 2011

teda nie ups-mala by tu byt predsa tema NAPADY PRE ADMINOV????

ika00
18. jan 2012

Ahojte, skusim sa opytat tu: Ako si oznacim predavajuceho na bazare, aby sa mi jeho inzeraty zobrazovali v bazare v katagorii "od predajcov, ktori sa mi pacia" Dakujem