Vyhľadávanie tém podľa autora

mywiel
5. jún 2009

Tak ma napadlo nedal by sa urobit pre témy rovnaky vyhladavaci systém podla autora ako je to pri fotoalbumoch? Lahsie by sa mi hladali témy co som zalozila, ci je to velmi komplikované? 😉

viz
22. jún 2010

@schnek problem so "zminkami" ktory popisujes da deje iba pri prispevkoch do medzinarodnych tem (cz & sk). Pozreme na to.

ani3012
22. jún 2010

@viz hej aj mne to dosť vadí...a ešte by som sa chcela spýtať,že:
som na SK,kde mám obľúbené témy.
Prejdem na CZ,kde v obľúbených témach nemám nič . Pritom sú označené ako obľúbené žltou hviezdičkou, ale v obľúbených sa nenachádzajú.Jedná sa aj o témy (cz-sk)
chápete ? 😅
ďakujem za odpoveď a keby sa to dalo nejako spraviť 😉

ianitka
22. jún 2010

jej, to s tymi otazkami je nejaka dalsia novinka, vyzera dobre 🙂

schnek
22. jún 2010

@viz super. Ještě jedna drobnost - co možnost zmínky ze svého seznamu odmazávat?

janocka
22. jún 2010

@schnek kopirujem odpoved na tvoju otazku:

http://www.modrastrecha.sk/forum/tema/nova-verz...

viz – "zmienky" mazat sa nedaju... nove su oznacene na vrchu. Ostatne si vsimat nemusis (az dokym nebudes potrebovat nieco spatne dohladat ;) )
Včera o 12:23

viz - momentalne vidi clovek 20 poslednych zmienok. Bude sa dat ist do historie. No nomentalne sa vsak nic dalsie pridavat nechystame - najdolezitejsie je, ze tie "zmienky" su a pomahaju ludom v komunikacii.
Včera o 13:48

bob
24. jún 2010

@jindri merali sme kolko ludi klika hore na 'Moje oblibena temata' alebo na kategoriu (ked su v konkretnej otvorenej teme). Vyslo to tak, ze na konik.sk to pouziva priblizne 100 ludi a na konik.cz priblizne 50. To znamena, ze absolutna vacsina ludi sa vracia cez Back. Ak by sme tu istu navigaciu dali aj dole, urcite by sa toto cislo zvacsilo, ale stale by to bolo iba velmi male cislo ak uvazime ze modrykonik.sk navstevuje mesacne cca 280 000 ludi a modrykonik.cz cca 205 000 ludi.

Kedze je to velmi malo vyuzivane, rozhodli sme sa to nedavat dole. Vacsina ludi tuto funkciu nepouziva a nechceme na stranku pridavat veci, ktore nie su vyuzivane, alebo su vyuzivane iba velmi malou skupinou ludi.

jindri
24. jún 2010

@bob : děkuji. Sice mi to hlava nebere - jak se někdo může spokojit s tlač. Back, ale beru. 😉

lubiva
27. jún 2010

@bob : Chcem sa spytat, ci sa neuvazuje o niecom takom, ze by som mohla napisat oznam, napr. ze som na dovolenke, alebo ze som znizovala ceny. Napisat takyto oznam pod kazdy inzerat je pracne a v pripade, ze mi nejaka maminka napise a ja jej hned neodpoviem lebo som na dovolenke, tak si bude mysliet, ze som neseriozna predavajuca a viac sa ku mne nevrati, o co zasa nestojim. Mohlo by to byt vo forme inzeratu, ale aby sa ukazoval vzdy na zaciatku, alebo na hornej liste. Urcite by to uvitali aj ine maminky. Dakujem

maja22
27. jún 2010

@lubiva , skús si to dať vo svojom fotoblogu do textu v kolonke - "napíš, čo máš nové", to by sa malo zobraziť v tvojom pase stále, aj v bazáre. Teda, musíš ale mať šťastie, že ti to nejaký horlivý admin nevymaže, lebo mne už vymazali aj slušný text z vlastného fotoblogu, niekomu proste nesedel 😠

lubiva
27. jún 2010

@maja22 - dakujem za radu, skusim to napisat, ked pojdem na dovolenku

bob
28. jún 2010

@lubiva ak si dlhodobo prec tak mozes vsetky inzeraty pozastavit a ked sa vratis tak ich aktivovat. V bazare by nemali byt inzety, ktore nie su aktualne t.j. ani inzeraty na ktore dlhodobo nebude predajca odpovedat. Druha moznost je napisat si do pravidiel predaja oznam, takze ked sa niekto dostane do vasho obchodu tak to bude vidiet hore v pravidlach - idealne ak to das ako prvu vetu.

lubiva
28. jún 2010

@bob dakujem za odpoved, ale malokto cita pravidla predaja a vyklikavat vsetky inzeraty na pozastavenie, tiez nieje nic moc. Ale aj tak dakujem.

mirka907
28. jún 2010

@bob, co tak doprogramovat funkcionalitu na pozastavenie vsetkych inzeratov naraz? to nie je vela roboty a myslim, ze by to riesilo situaciu.

janocka
28. jún 2010

@mirka907 @lubiva da sa kliknut na "oznac vsetky inzeraty" a potom na "pozastav vsetky", takze nie je potrebne robit to po jednom

zzz77
28. jún 2010

Zdravim, mozno sa uz o tomto pisalo, ale chcela by som sa spytat, ak mam par oznacenych inzeratov "moje oblubene inzeraty", ktore uz neexistuju, daju sa tieto dajako vymazat? Dakujem

emjee
28. jún 2010

@zzz77 ano, treba ich "odhviezdickovat" - hned ako otvoris moje oblubene inzeraty, pri kazdom je hviezdicka, tak klik na tu, ktoru uz nepotrebujes

zzz77
28. jún 2010

@emjee dakujem, ze ma to nenapadlo, super uz som ich aj odhviezdickovala 😉

mirka907
28. jún 2010

@janocka ok a kde to prosim ta najdem?lebo nejako som to nepostrehla, preto som taketo riesenie aj navrhovala... 😝

danu
28. jún 2010

@mirka907 otvoris si Moj bazar a vedla fotiek mas pri kazdom tvojom inzerate stvorceky ktore zakliknes a naspodu mas moznosti Aktivuj, Aktivuj pozastavene, pozastav 😉 Ked si ich oznacis, tak kliknes na moznost, ktoru chces vykonat. 😉

mirka907
28. jún 2010

@danu okej to je jasne, ale janocka pisala ze tam je moznost pozastavit naraz vsetky...a tu ja nevidim...manualne musim oznacit kazdy a az tak ich viem pozastavit...
ja som navrhovala nieco take, ze sa prida checkbox pre "oznac vsetky", ten "zaskrtnem" a nasledne kliknem na pozastav oznacene...

janocka
28. jún 2010

@mirka907 programatori mi dnes povedali, ze sa to da, nemala som to ako vyskusat, kedze bazar nevyuzivam... preto som poprosila @danu aby ti odpisala ako na to..... takze ak sa to neda, posuvam na riesenie

mirka907
28. jún 2010

@janocka ok, dakujem

mirka907
28. jún 2010

@janocka joj a ano, neda sa to 😉

atrami
28. jún 2010

téma- OTÁZKA je skvelý nápad, takto aspoň sa dá vyhnúť konfliktom pri roznych názoroch 😉

bob
28. jún 2010

@janocka ospravedlnujem sa za dezinformaciu. "Oznac vsetky" je zatial iba v internej poste. Pouvazujeme ako toto riesit v bazare. Planujeme tam zopar zmien, budeme to brat do uvahy pri ich realizacii.

latvia
29. jún 2010

trosku nepodstatna poziadavka- nedalo by sa rozsirit smajlikov o nejake nove? 😅 thumbs up by bodli 😉

latvia
29. jún 2010

a temy OTAZKA su fajn, len sa mi nepaci, ze napise niekto prispevok, a za nim napise niekto dalsi, spolu s kritikou predchadzajuceho prispevku, a dotycny na to nemoze reagovat....co mi je jasne ze na to su temy,len ma mrzi ze niektori ludia si takto "ulavia" lebo vedia ze dalsiu odpoved tam dotycny nenapise 😝 a niekedy mam pocit, ze otazku vytvoria len preto, ze sa im nechce hladat v uz otvorenych temach, tak zadaju otazku, ktora je prediskutovana uz v 10 roznych temach, ale aspon nemusi hladat kade tade 🙄

janocka
29. jún 2010

@latvia ak su v otazkovych temach prispevky od veci (nie odpovede na otazku ale kritika predchadzajuceho prispevku), tak to sa snazime mazat....

je pravda, ze otazkove temy uzivatelky vytvaraju aj preto, ze sa im nechce hladat, pretoze pôvodné temy maju vela stran a stava sa, ze su tam aj odbocovania od povodnej temy a je tazke dopracovat sa tam k poriadnej odpovedi.... v otazkovych temach by mal byt len kvalitny obsah - 1 otazka a odpovede na danú otazku 😉

latvia
29. jún 2010

@janocka 🙂 ved to, ze by mal byt 🙂 neva,len som si "ulavila" 😀
a s tymi smajlikmi? budu nejake nove? 😅

janocka
29. jún 2010

@latvia ak uvidis odpovede, kt. sa netykaju otazky, tak pokojne ich oznac a pozrieme sa na to 😉

ad smailiky - ked bola nova verzia stranky tak sa to niekde (neviem ci v nejakej teme alebo na blogu) riesilo, ze smailky zatial nove nebudu, ze mozno casom, ze to nie je priorita 😉