Vyhľadávanie tém podľa autora

mywiel
5. jún 2009

Tak ma napadlo nedal by sa urobit pre témy rovnaky vyhladavaci systém podla autora ako je to pri fotoalbumoch? Lahsie by sa mi hladali témy co som zalozila, ci je to velmi komplikované? 😉

mmmk
1. mar 2010

Napad je to sice hezky, ale tezko resp. vubec nerealizovatelny. Ja verim, ze zdejsi matky i nematky jsou natolik inteligentni, ze veri lekarum spis nez zdejsim uzivatelum a dokazi zde ziskane informace vyhodnotit. Mockrat vidim v tematech treba ohledne tehotenstvi, ze tam ostatni diskutujici napisi, at jde dotycna k lekari radsi zbytecne nez by neco podcenila. Navic poradna tu jedna neoficialni funguje ve volne diskuzi. Oficialni poradna by byla asi taky tezko realizovatelna. K takovemu ucelu slouzi jine stranky, kam se i zdejsi uzivatelky s duverou obraci a kde jim lekari odpovi.
Pokud se vam nejake konkretni prispevky zdaji "zcestne" a mohly by nekomu i uskodit, nevahejte je oznacit a my bychom je eventualne smazaly.

ani3012
1. mar 2010

mmmk no ved ja som to myslela tak,že netreba nejak zakladať nove fórum,len by boli viditeľne označení,že ide o lekára a tak.

monkula
1. mar 2010
mmmk
1. mar 2010

Ani, nevim, co za povolani delas, ale kdybys byla lekarka, opravdu bys chtela, aby te cele forum zahlcovalo dotazy ve volnem case a zadarmo? Ja tu teda vim o trech lekarkach, ktere svoji profesi velice usilovne taji, takze si nemyslim, ze bychom nasli nekoho, kdo by dobrovolne mel u jmena napsane MUDr. Jak jsem uz psala vys, zkus vyuzit zdejsi poradny ve Volne diskuzi nebo proste brkni osetrujicimu lekari svych deti. 😉

monkula
1. mar 2010

mmk, ani nepotrebuej radu ,len sa pripojila so svojím názorom....

babulka
1. mar 2010

Mmmk - a odpoved na druhu cast mojej otazky? Ako zabranit roznym sarlatanom sirit svoje bludy? Je to vobec v zaujme prevadzkovatelov? Myslim, ze existuje mnozstvo alternativnych for, kde sa mozu nemainstreamove nazory prezentovat.... Vidno, ze tito pseudoodbornici vadia viacerym.
Heslo dna: Vitamin C aj na neveru! 😀

diddi
1. mar 2010
babulka
1. mar 2010

A este napad s tou poradnou - to je dobre, funguje to na viacerych forach, len ti ludia su asi plateni, teda urcite... Ale je tu viacero bab, ktore robia "poradne", napr. v teme paragrafy - gapa a ine, ich rady su vyborne. Nedala by sa spravit samostatna cast fora pre "medicinu"? A vsetky temy by boli presmerovane tam.. a skor sa daju ustriehnut rozne sialene napady... A ked su tu admini zadarmo, mozno by sa nesiel niekto, kto by tu robil poradnu zadarmo, hm? Ze by mal pristup k temam s tym, ze by mohol odpovedat a "skodlive" prispevky mazat? Mozno keby sa vyhlasil "konkurz" ako na admina, s tym, ze poradca by mal rovnake podmienky, mozno by ste boli prekvapeni, ze by sa aj niekto prihlasil...

babulka
1. mar 2010
diddi
1. mar 2010
danu
1. mar 2010

Poprosim vas drzte sa nazvu temy Napad pre adminov, nie tu rozoberat, kto koho stretol, kde ste boli, a riesit ine temy. 😉

nika.r
1. mar 2010
diddi
1. mar 2010

neviem v com som odbocila od temy 😕 ale nejake fukoty su tu 😨 len som poukazala a pokracovala v zacatej teme,aby si dali uzivatelky/uzivatelia,mozno aj admins pozor na nick PETOT,zverejnuje a radi uplny nezmysel....je vyznavacom kultu vitaminu C,ktory je vhodny na vsetko!!!....na ochorenie stitnej zlazy,otehotnenie a snad aj na antikoncepcii.....tak nechapem preco vymazavate moj dobry skutok 😒

aleachim
2. mar 2010

řekla bych, že to bude tím, že to není nápad pro adminy. 😀

roasha
2. mar 2010

tiež nemyslím,že by ohľadom tohto "samozvaného odborníka na všetko" mala byť založená nová téma.... 😉

danu
2. mar 2010

diddi svoj nazor na nick Petot vyjadri v teme kde radi, tato tema sluzi a bola zalozena na nieco ine

babulka
2. mar 2010

Danu - pekne....
Mozno by sa energia vynalozena do mazania prispevkov, ktorych vacsina nebola odveci, ale poukazovali na konretneho uzivatela, mala venovat odpovedi na otazku, ktoru som polozila.
tak ju este raz zopakujem.
Skutocne tu nikomu z kompetetnych nevadi, ze sa tu rozdavaju medicinske rady hlava-nehlava? Bagatelizuju choroby, ordinuju nezmyselne davky vitaminov a inych pripravkov, verejne propaguju stranky, kde sa vitaminy daju kupit (stranky sukromnej osoby)? Ze si tu niekto pekne rozbehol biznis?
Preco to vadi na inych forach? samozrejme, mam pravo odist inam, len ma zaraza to, ze prave na MK je takymto "badatelom" umoznene verejne propagovat svoje bludy, ked z inych for boli "vykazani"... Svedci to o urovni serioznosti.

roasha
2. mar 2010

babulka,presne tak!súhlasím do poslednej bodky!

babulka
2. mar 2010

A v teme o ockovanie je niekolko prispevkov, ktore by sa dali kvalifikovat ako sirenie poplasnej spravy 😖

babulka
2. mar 2010

danu - a ked bol nazor na nick Petot vyjadreny v temach, kde sa pohybuje, tak ten nazor bol adminom zmazany ako "neurazaj, neprovokuj". tak kde sa potom treba vyjadrit? na niektorych ludi sa slusne reagovat neda...

aleachim
2. mar 2010

babulka, s co téma "co proti uřknutí?" Hm, to by se pak muselo zakázat polovina uživatelů a smazat polovina témat, protože neodpovídají střednímu proudu.

danu
2. mar 2010

babulka toto je verejne forum, nemozme nikomu zakazat aby vyjadril svoj nazor, pokial neporusuje pravidla, ak prispevky nie su v sulade s pravidlami mozete nas nato upozornit, a ked budu porusovat pravidla budu zmazane.

jabber
2. mar 2010

No ale jak si to holky jako v praxi představujete? Že by hejno doktorů pročítalo všechny diskuze na koníkovi a označovali nesmyslné příspěvky a rady? 😀 A admini by je pak mazali, nebo co? A zrovna tak hejno třeba právníků a dalších...? 😀
To je přece na každé uživatelce, co si z těch rad vezme a nevezme, každá máme svůj mozek, nechápu proč pořád chcete za někoho rozhodovat

babulka
2. mar 2010

Danu - ale to je presne to, co som pisala v prveom prispevku - je mozna zmena pravidiel? V tom smere, ze by sa potom podobne bludy mohli povazovat za porusenie pravidiel?

aleachim - neterba ist ad absurdum! Jedna vec je, ze tema o urieknuti asi nedokaze sposobit poskodenie zdravia, alebo ano?
Ale nezmyselne rady nabadajuce pchanie obrovskeho mnozstva vitaminov a inych latok, alebo nabadanie na porusovanie liecby ustanovenej lekarom (stylom "ja by som ATB svojim detom nedal", alebo "netreba tie a tie lieky, staci 100 kg vitamin C", alebo "zltacka nic nie je, netreba sa toho bat, je to v podstate neskodna choroba", alebo "mumps nemoze mat neziaduce ucinky, dokonca Dr. XY vo svojej praci napisal, ze mumps pomaha pri zrychlovani vyvoja dietata" atd, atd, atd). Toto je podla vas neskodne???? Ste si hadam vedome, ze su tu prispievatelky rozneho veku, roznych skusenosti, roznej inteligencnej urovne, mentalnej vybavy.....labilnejsie, vystrasene, schopne uverit comukolvek, hlavne ze je to zaobalene do "peknej reci"....na tomto funguju sekty a tiez mozme predpokladat, ze snad nik nie je padnuty na hlavu, ze im uveri, ale opak je pravdou 😖

babulka
2. mar 2010

Ja som nikdy nespochbnovala ine nez "stredne prudy", aj ked mam na ne svoj nazor a rada ho vyjadrim. Ci s niecim suhlasim alebo nie vobec nie je podstatne. Ak si chce niekto pchat do polrocneho babatka klobasy a rum, nech si to robi (zvelicujem, viem), ale myslite, ze je spravne, ak tu niekto napise, ze je dobre davat polrocnemu decku klobasy? Ze sa mu nic nemoze stat? Takze ak ma niekto pocit, ze 100 kg vitaminu C JEHO decku neuskodi je v poriadku, takisto ak si mysli, ze je dobre, ked schyta zltacku, ale nech preboha ziveho neprezentuje svoje mudrosti ako fakt...v tom vidim velke nebezpecenstvo.

soanpe
2. mar 2010

babulka
já si dobedu hezky představit, jak rady z tématu proti urieknutí mohou způsobit poškození zdraví 😝

babulka
2. mar 2010

Soanpe, tak to si rada precitam. 🙂

aleachim
2. mar 2010

babulko, pokud jde o uřknutí, tak otírat počůranou plínkou obličej dítěti, může způsobit různé infekce očí a podobně, takže ano, může to způsobit újmu.

Mně jen není jasné, jak bys chtěla, aby to fungovalo. Kdo podle tebe bude procházet tisíce příspěvků a hodnotit, zda to je blud nebo ne. Ten člověk o kterém píšete, nikde netvrdil, že je lékař, takže jestli mu někdo uvěří víc než lékaři, tak zřejmě na tom nic nezmění ani to, že nějaký lékař napíše, že je to hloupost.

babulka
2. mar 2010

Akurat som si to tam precitala - moje nervy.... 😲

S tou "kontrolou prispevkov" by to mohlo fungovat tak, ako pri inych....vsak je tam vykricnik na upozornenie pre adminov, ze porusuje to a to pravidlo, teda samozrejme za predpokladu, ze by to pravidlo existovalo.

jabber
2. mar 2010

No je fakt, že téma o uhranutí by bylo asi smazané jako první celé, si myslím 🙂

Já nevidím nic špatného na tom, že si tu maminy radí, od toho tu koník taky přece je, ne? A fungují tak všechny diskuzní servery. Akorát je potřeba to všechno brát s rezervou a rozhodovat se podle vlastního mozku 🙂 pokud chci opravdu kvalifikovanou radu, tak se musím obrátit jinam, ale to je snad jasný, ne? 😀 Prostě koník není odborná poradna 😉