Vyhľadávanie tém podľa autora

mywiel
5. jún 2009

Tak ma napadlo nedal by sa urobit pre témy rovnaky vyhladavaci systém podla autora ako je to pri fotoalbumoch? Lahsie by sa mi hladali témy co som zalozila, ci je to velmi komplikované? 😉

janocka
21. mar 2010

ad kaegoria Nedobrovolna bezdetnost - riesilo sa to tu, kopirujem niektore prispevky uzivatelky "len":
https://www.modrykonik.cz/fotoblog/asmiracz/cla...
len - Včera v 18:02
Chiwule, výraz Nedobrovolná bezdětnost opravdu není výmyslem tvůrců zdejší stránky a je používán psychology (mnoho neplodných je na pojmenování neplodnost dost vysazených) - schová se pod něj neplodnost - sterilita (primární i sekundární), infertilita, potrácivost... Není to tedy pojem lékařský, ale psychologický, nicméně nemálo používaný, zkus použít Google a zdaleka ti nevyjede jen tato stránka

len - Dnes v 11:47
Jsem tak přemýšlela o "politicky korektním" a zároveň jednoduchém názvu pro Neplodnost (osobně používám toto označení) a došlo mi, že vždycky bude někdo, kdo tam nezapadne.

Neplodnost - lékařsky jasně definovaný termín zahrnující všechny kategorie, bohužel ne každémy sympatický
Nedobrovolná bezdětnost - nezahrnuje ženy snažící se o další dítě
Problémy s otěhotněním - nezahrnuje ženy, které otěhotní snadno, ale opakovaně potrácejí
Asistovaná reprodukce - ne každý neplodnost řeší tímto způsobem (např. adopce)
Otěhotnění za asistence lékařů - ne každý tu asistenci potřebuje/ akceptuje/ chce využít
Chceme miminko apod. - no tak to už je sekce Snažilky

denisocka
21. mar 2010

ja len dufam baby,že to zmenia,nech to je Asis.repr. alebo problemy s počatím,len nech to neostane tak ako to je,.to radšej malo ostať tak ako bolo

sonka.77
22. mar 2010

Ahoj přidávám se k těm, kterým se nelíbí a to hodně nelíbí název Nedobrovolná bezdětnost. Úplně mě píchlo u srdce, když jsem to poprvé viděla, že naše diskuse je v této sekci. Vůbec se mi nechce se na to dívat každý den a každý den na to klikat. Četla jsem názory výše a navrhuji název Dlouhodobé snažilky. Tam by se dalo schovat vše. Jinak bych brala i staré uspořádání, přímo ve Snažilkách. Třeba dejte mezi dlouhodobými snažilkami hlasovat.

alenk
22. mar 2010

Admini, nebude moznost mat oblubene aj kategorie v bazari? Kedze tam teraz pribudlo strasne vela kategorii, je to, mozno len teraz na zaciatku, velmi neprehladne. A mozem mat len oblubenych predajcov ci oblubene inzeraty, ale ja osobne sledujem stale len par kategorii. Dik
Inak velmi chvalim moznost oblubene diskusie, super 🙂

shandy
22. mar 2010

pridavam sa k dievcatam, co sa im nepaci nazov. radsej by som novy nazov nevymyslala a vratila temy nazad po snazilky...

shandy
22. mar 2010

je trosku krute pripominat snazilkam, ze su nedobrovolne bezdetne a to viackrat denne, ak chcu prispievat do temy, ktora sa nachadza prave v tejto kategorii. myslim,ze uz maju dost co robit s tym, ze s tym bojuju a nevzdavaju to a nieto este im to takto pripominat...

janocka
22. mar 2010

shandy - ako som uz pisala vyssie, ak mas nejake napady ako tuto skupinu nazvat, tak to, prosim, napis do diskusie vytvorenej specialne kvoli tomu....

alenk - to sa, prosim, opytaj priamo v diskusii pod clankom o novej verzii, programatori ti budu vediet odpovedat na rozdiel odo mna 😕 oni tuto diskusiu nesleduju, citaju a odpovedaju tu: https://www.modrykonik.sk/fotoblog/asmira/clano...

blanka.k
22. mar 2010

Ahoj,
všimla jsem si, že v nové verzi není pro mě jako uživatele "českého" MK možnost kliknout přímo na fotoalbum u holek ze Slovenska. 😉 Dostanu se na něj sice přes kliknutí na fotku uživatelky, kde mě to upozorní, že fotoblog je na MK pro Slovensko, ale nějak jsem si zvykla, že ty fotoalba mi to nabízelo u všech bez ohledu na "národnost" koníka 😉
A pak u bazaru bych hodně uvítala rozdělení na nové a použité věci. 😉

janocka
22. mar 2010

blanka.k - opytaj sa tu https://www.modrykonik.cz/fotoblog/asmiracz/cla... - skor dostanes odpoved

lucenek
29. mar 2010

hele..když sjte zamkli téma o profilových fotkách , tak mě by konkrétně zajímalo porč mi byla moje fotka, konkrétně ta co ji mám teď smazána, když podle bodu 3 vyhovuje????Trochu opruz ne????? 😠

mmmk
29. mar 2010

Ma ti jit videt oblicej, na te predtim jsi mela oblicej schovany ditetem.

zuzanocka
30. mar 2010

ja mááám nápad pre adminov:

keďže v pase musia byť buď reálne fotky alebo anonymná podobizeň pridelená MK, nech teda aj nicky sú buď reálne mená, alebo anonymné; kto nechce mať svoje meno, bude "anonym". a aby sa dali rozlišovať (a neplietli sa tak, ako anonymné obrázky v pase) navrhujem ich číslovať "anonym1, anonym2....anonym 10256 atď."
keďže dôvod, prečo avatar v pase nemôže byť ľubovolný je ten, že sa tu predsa nebude baviť medzi sebou dojča, pes a paris hilton z fotografií, nemôžu sa predsa medzi sebou na úrovni baviť ani napríklad taká "ňuňu" s "astalavistou", "cukríkom" a "veveričkou" , no né? 😝

zuzanocka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzanocka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
maznacik007
30. mar 2010

add nazov nedobrovolna bezdetnost..

mam dve deti... jedno som porodila druhe z domceka /domova/ a chceme aj tretie... a budeme to musiet riesit pomocou lekarov... a AR....

mam potom chodit do temy nedobrovolna bezdetnost... aj ked deti mam... ale chcem sa pobavit o ket, ivf inseminacii... azoospermii a pod... ?

ja nie som bezdetna... tak neviem 😒

mmmk
30. mar 2010

Maznacik, toto uz se tu resilo, tak to prosim nech na provozovatelich stranek, jak se rozhodnou. 😉

elise
30. mar 2010

prosím keby sa tie témy dali hladať aj podla uživatelov teda zakladatelov nielen podla najnovších príspevkov alebo podla najnovších tém, a ked kliknem napríklad na volnu diskusiu zobrazuju sa mi všetky témy zo včšetkých diskuii☹ a ešte sa mi prekrýva nedobrovolná bezdetnosť s výbavou na hlavej stránke.dakujem 😉

aleachim
31. mar 2010

maznacik, a proč ti tak vadí ten název??? To tě tak irituje, že neodpovídá tvému aktuálnímu stavu? Já v tom případě chci, aby se kojenci přejmenovali, protože já už kojence nemám, ale chodím se tam pobavit, co třeba s vyrážkou dítěte nebo o vojtovce.

aleachim
31. mar 2010

jinak souhlasím s tím, že by bylo dobré, aby bylo vidět i, kdo je zakladatel té diskuse. Některé diskuse vyloženě hledám podle zakladatelky, protože ty názvy se mnohdy překrývají a nepamatuji si ho přesně.

maznacik007
31. mar 2010

alechim... nech tam v pohode daju Neplodnost.. to je diagnoza.. a moze byt primarna alebo sekundarna a pod... ale nedobrovolna bezdetnost.. je velmi matuce.. a nie vhodne.. jednak je to dlhe.. a jednak.. sluzby CAR a pod. vyuzivaju aj pary /a je ich dost vela/ ktore uz deti maju... tak tam neni o bezdetnosti ani reci..
Neplodnost alebo znizena plodnost to je v pohode.. to definuje tie kocky aj mna co tam prispievaju..

mmmk
31. mar 2010

Maznacik, prichazis s "krizkem po funuse." Toto uz se resilo v extra tematu a je to plne v rukou provozovatele stranek. Takze te prosim, abys to tu stale netocila dokola.
Dekuji za pochopeni.

majkaa76
31. mar 2010

ahojte,
je tu vela podtém o cestovani: dovolenka v Chorvatsku, Bulharsko, Zaton Holiday Resort (v Chorvatsku), piesocna plaz v Chorvatsku, dovolenka 2010 Chorvatsko-ostrov Murter, dovol. v Spanielsku, kupele Lucivna, ubytovanie v Zdiari, Turecko, Chorvatsko letecky,,,atd., ktore su rozlozene v roznych temach (kam s detmi, volna diskusia). Zda sa, ze je tato tema uzitocna pre ludi, len by to potrebovalo trosicku "system". 😉 Skuste pouvazovat, ci by nemohla tema "o cestovani" byt prednastavena na hlavnej stranke fora (myslim tu kolonku vlavo), a po kliknuti by "nabehli" priamo temy o tej danej lokalite. Slovaci vela a radi cestuju (nielen dovolenky v cudzine ale aj pobyty na Slovensku) a potrebuju tieto informacie. Len take mozno najnavstevovanejsie Chorvatsko tu ma niekolko tém. Myslim si, ze by to bolo prehladnejsie a ulahcilo vyhladavanie konkretnych lokalit.
Este som si vsimla, ze sa tu vo velkom diskutuje "o zdraví", taktiez uzitocna tema, ktora by si fakt zasluzila mat miesto hned v uvode fora.
Je to navrh, ktory stoji za uvahu. 🙂

aleachim
31. mar 2010

mmmk, maznacik mi jen vysvětlila svůj postoj, to snad může. Vždyť jen odpovídala na dotaz.

maznacik007
31. mar 2010

mmk prepac ze som si dovolila odpovedat na otazku nabuduce sa najprv spytam ci smiem 😉

milada2
1. apr 2010

Ahoj všichni. Tak já musím říct, že přejmenování kategorie na "neplodnost" mě dost mrzí a už se mi do témat v ní ani nechce chodit. Jak už psaly jiné holky, bolí to. Proč to nemohlo zůstat ve "snažilkách" jako dřív a muselo se to takhle uměle vydělit? Jak už jsem psala, do té již uzamčené diskuze, já třeba do této kategorie vůbec nespadám. Nemám problém s plodností, ale s tím, že kvůli lékům, které beru na úplně jinou nemoc, otěhotnět nesmím, přestože bych miminko moc chtěla. Chápu, že to je asi méně častý případ a kvůli mě se název měnit nebude 🙂 Nechci už do toho rýpat, řešilo se to dlouho. Jen jsem měla potřebu to napsat. Člověk se kvůli tomu, že má problémy s tím mít miminko trápí dost už tak, natož aby si tu bolest musel dráždit klikáním na název kategorie, která mu jeho trápení vždycky znova připomene.

maja42
2. apr 2010

milado, pokud ti způsobuje za daných okolností bolest a podráždění kliknutí na název/pojem neplodnost, seriózně bych zvážila návštěvu odborníka (psychologa, psychiatra) - a to bez urážky. podle toho, co píšeš, ještě ani nevíš, jestli náhodou nemáš s neplodností problémy, tudíž můžeš zažít opravdu nehezký šok - třeba i jen ten typických koníkovských "tříměsíčních" snažilek, které píší o sahání si na dno svého zoufalství, když ve druhém cyklu nezabřeznou. a to ani nemluvím o tom, to se s psychikou i tělem ženy děje při těhotenství (případně potratu) a mateřství.
kromě toho podle tvojí logiky, dle níž nepatříš do kategorie "neplodnost", tak nepatříš ani do kategorie "snažilky", když se o těhotenství ani nepokoušíte.
proto si myslím, že uživatelky s podobnými bezpředmětnými připomínkami by neměly týrat adminy a radaktory, kteří pro nás beztak dělají víc, než si zasloužíme.

diddi
2. apr 2010

maja42,tvoj prispevok si si mohla nechat pre seba a svoje okolie....nikto o neho nestoji 😉

veria
2. apr 2010

Diddi, toto je diskuzní forum, pokud nestojíš o názory někoho jiného (a dokonce nikdo o tento nestojí - jak to víš??), tak nevím, co zde vlastně pohledáváš. Názor zde může vyjádřit každý, a i kdyby se tobě (nikomu) stokrát nelíbil.....

diddi
2. apr 2010

je nazor a nazor....posielat niekoho ku psychologovi/psychiatrovi....stanovovat diagnozu....a podobne necitlive reci tehotnej uzivatelky pre zatial snaziace sa baby,mi pride fakt krute,bezcitne....a pre snazilky bezpredmetne....len tolko.....veria,trochu kludu,ja som prezivala to co terajsie snazilky,tak neryp do toho,je to citlive miesto