Vyhľadávanie tém podľa autora

mywiel
5. jún 2009

Tak ma napadlo nedal by sa urobit pre témy rovnaky vyhladavaci systém podla autora ako je to pri fotoalbumoch? Lahsie by sa mi hladali témy co som zalozila, ci je to velmi komplikované? 😉

latvia
1. mar 2011

@cuttysark to som nevedela ze na MK.cz taka nie je, ale vytvorime, nie je problem 😉

latvia
1. mar 2011

@cuttysark zalozila som vam temu pre cesku verziu 😉
https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/otazky-p...

murinka
1. mar 2011

admini,co tak hodnotenia rozdelit na negativne a pozitivne? 😅

cuttysark
1. mar 2011

@latvia oo dakujem

janocka951
3. mar 2011

Neviem či sa niekto tuto otazku pytal lebo nemám čas prečítať všetky komentáre 😉. Viackrát sa mi stalo že som urobila niejaku diskusiu ktorá už existovala 🙂. Na základe toho by som chcela vedieť či by sa nedalo urobiť upozornenie že tá diskusia/otázka už existuje 😵

latvia
5. mar 2011

@janocka951 nedalo, lebo formulacia temy sa castokrat nezhoduje a neviem akym stylom by system rozpoznal ci je to duplicitna tema 😅 na zistovanie duplicitnych tem mozes pouzit vyhladavac, ked kliknes na Forum, hore vpravo je biely ramcek, zadaj slovo alebo slova z temy ktoru hladas a vyhodi ti ake podobne existuju.
priklad.
chces kupit sportovy kocik, chces sa poradit. zadas do vyhladavaca napr. sportovy kocik ,golfky , pripadne nazov znacky a ono ti to vyhodi rozne temy.ak budes chciet zalozit nieco specialne, co ti ani vyhladavac nenajde, tak mozes zalozit novu temu

bellka
8. mar 2011

Přeju krásný dobrý den,
chtěla bych se zeptat, jestli by nešlo udělat to, že když už mám udělané album a je viditelné pro všechny a chtěla bych si ho zamknout pouze pro přátele, tak jestli by to nešlo bez toho, abych musela celé album smazat a pak ho založit znovu 🙂 Jestli už tu takový dotaz je, tak se omlouvám a jestli je technicky možné si album zamknout a jen jsem na to nepřišla, tak mi, prosím, poraďte 🙂 Děkuji za odpověď 😉

ikarkulka
8. mar 2011

@bellka nemusíš mazat 😉 stačí, když si v albu klikneš na "Změň datum, název a popis", dole máš možnost změnit i nastavení soukromí 😉

bellka
8. mar 2011

@ikarkulka děkuji moooc, už jsem se bála, že to budu muset smazat 🙂

inna12
9. mar 2011

prosím, proč byla smazaná diskuze Otazky pro adminy??? nějaký technický problém? docela me to mrzí, uživatelky se ptaly v této diskuzi, tak by byla škoda, kdyby se vše ztratilo 😒
může mi prosím někdo z adminů slušně odpovědet na co se slušne ptam? děkuju 😉

inna12
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
riddle
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
wolfi
9. mar 2011

doufám, že nebude další výpadek a nesmaže se to i tady a dočkáme se odpovědi.. 😉

martinjasen
9. mar 2011

@inna12 Na poziadanie zakladatela @latvia Ak chce moze sa sama vyjadrit.

hojda
9. mar 2011

Tedy tady to začíná být nějak ostro. Snad se nezavřou postupně všechny diskuze, kde se tahle otázka objeví.

sovicka_
9. mar 2011

bohužel já jsem si svůj dotaz ohledně statusů nezkopírovala a není v mých silách tak dlouhý příspěvek psát celý znovu. Může mi na ten dotaz někdo odpovědět? Předpokládám, že jej někdo četl.

latvia
9. mar 2011

@inna12 tema nesplnala ucel, zial, zase sa tam zacalo riesit nieco co tam nepatrilo. tema bola vytvorena na pomoc uz\ivatelkam ak im nieco na MK nefunguje, nie na riesenie "kauz".
a aj v tejto teme ste OT 🙄

riddle
9. mar 2011

@martinjasen Tak to jsme to asi vložili do špatné diskuse, jestli tohle je jen diskuse adminky latvia. V tom případě se omlouváme. Až teď si všímám, že je to asi pro slovenského koně? Nějak se v tom nevyznám. Ale mě se to zobrazuje na českém. Každopádně ta původní diskuse, kde jsem se ptala, zmizela.

Bylo by možné tedy výjimečně zde zodpovědět tento jednoduchý dotaz. Zdá se, že se tu kvůli podobným otázkám blokovali uživatelky. Aspoň se tu šíří taková fáma. 😕

suik
9. mar 2011

No nevšimla jsem si, že by @inna12 někoho urážela a provokovala 😠 ! Už se nesmíme ani ptát?

inna12
9. mar 2011

@martinjasen prosim proc jste smazal výše psané, když tam nebylo nic uražející ani provokativního?
Jen otazka tykajici se reklamy, však je to pro všechny uživatelky důležité, vedět tedy, co je a co neni reklama 😲
Proč se nemůže jednoduše na otazku odpovědět, ale vše se stale maže 😔 Nejsme dospělí lidé, abychom si na rovné otazky říkaly rovné odpovědi, přeci mazaním se nic nevyřeší...

latvia
17. mar 2011

temu znova otvaram na vytvoreny ucel

stardust
17. mar 2011

Nedalo by sa naprogramovat vyhladavacie okienko na uvodnu stranku MK?

jajkaz
17. mar 2011

@latvia Tak tady tedy ještě jednou 😉
Když jsem na stránce úplně nahoře, vidím modrý proužek, v něm svůj nick, moje fotoalbum, můj bazar apod. Logo koníka, Fórum, Fotoblogy, Bazar.... Pod tím řádek "Fórum, kategorie ....." (když jsem ve svém oblíbeném tématu, tak ten řádek končí "Moje oblíbená témata").
A jde mi o to, aby ten horní modrý pruh a řádek pod tím byly stále vidět na obrazovce a posunoval se jen text v diskuzi, případně seznam diskuzí (když jsem v nabídce témat - fórum).
Příklad - když jsem u poslední odpovědi v diskuzi a chci se vrátit do přehledu diskuzí, musím točit kolečkem abych se dostala nahoru a klikla na fórum. Kdyby v horní části obrazovky byla pevná lišta s těmito nabídkami, bylo byl to podle mě rychlejší a pohodlnější.
Dík, jde o banalitku, ale bylo by to fajn 😉

ela007
18. mar 2011

@latvia Uvitala by som, kebyze sa v bazari, daju pri hladani v jednotlivych kategoriach vybrat dve (a viac) velkosti, pripadne znaciek sucasne...napr. bazar - komplety - velkost 80, 86, znacka povedzme Next a Benetton. Usetrilo by to kopec casu pri hladani vhodnych veciciek 🙂

A este by bolo fajn, kebyze sa da selektovat aj podla mesta...napr. Bratislava, Kosice...ja uprednostnujem osobny odber, aby som si mohla danu vec rovno aj pozriet, ci sedi s opisom v inzerate a v tomto pripade by sa vyber podla mesta moc hodil 🙂

Dakujem.
E.

terrs
21. mar 2011

Admini,
nešlo by prosím nejak nastaviť aby sa dali pridávať do kolekcií aj fotky z českého koníka pre nás registrované na slovenskom a naopak? Diki 🙂

ela007
23. mar 2011

@latvia ahojky, neviem ci tu uz bol niekto s tym napadom, ale pre istotu...celkom by sa mi pacilo, kebyze je pri jednotlivych uzivateloch uvedene nielen to, ci je aktivny alebo neaktivny, ale aj to, ci je momentalne online alebo offline...aby som napr. vedela, ked cakam na odpoved od nejakej maminy, ci je online a len jej dlhsie trva pisanie alebo sa odpovede dockam az dalsi den 🙂 dakujem.

latvia
23. mar 2011

@ela007 ahoj 🙂 ano, tato poziadavka tu uz padla, zatial sa to neplanuje, mozno neskor

ela007
23. mar 2011

@latvia skoda...snad aj na to raz pride cas 🙂 ...a co takto urobit nieco ako online sukromny chat (medzi dvomi alebo viacerymi mamickami)...je to rychlejsie ako IP. ak ma este nieco napadne, urcite sa ozvem a dakujem za odpoved.

janocka
25. mar 2011

@ela007 chat sa uz riesil niekolkokrat a neplanuje sa, lebo je tu vela uzivatelov a je mala pravdepodobnost, ze by boli on-line v danom momente prave ti, s ktorymi chces chatovat

motylekmn
25. mar 2011

To me trosku jako argument zarazi 😕 , "nase" diskuse funguje kazdy vecer tak, ze si v podstate "chatujeme" tam a zpatky, ale v diskusi a vsechny najednou. Proste online je nas dohromady nekolik, jinak byva celkem mrtvo. Kdyz se nikdo neozyva, tak nikdo moc nepripisuje. Nastesti nas neni moc, tak v tom neni chaos. Tak ze bychom byly takova vyjimecna diskuse? 😅