Vyhľadávanie tém podľa autora

mywiel
5. jún 2009

Tak ma napadlo nedal by sa urobit pre témy rovnaky vyhladavaci systém podla autora ako je to pri fotoalbumoch? Lahsie by sa mi hladali témy co som zalozila, ci je to velmi komplikované? 😉

emjee
5. jún 2009

neviem, ci je to technicky zvladnutelene, ale napad sa mi pozdava, posuvam dalej 😉

mywiel
autor
5. jún 2009

Myslim tym tak ako sa klikne na moje albumy, kliklo by sa na moje témy alebo potom podla autora v abecednom poradi.... 😕

mywiel
autor
5. jún 2009

😉

emjee
5. jún 2009

chapem 🙂

majina.b
5. jún 2009

a nedalo by sa kolonku diskusia rozdeliť na * obľubená / diskusia * aby si každa členka mohla označiť max. 3 až 5 obľubených diskusii, pre ľahšie vyhľadavanie?

emjee
5. jún 2009

majina to bude 😉

mirka414
6. jún 2009

a bude aj to ohladom ine zahranicie premenovane aspon na staty v pase?myslim,ze ine zahranicie nestaci.prosiiim.

emjee
6. jún 2009

mirka neviem, ale pripomienku sme dali 😉

nikeee20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mirka414
26. júl 2009

bude v najblizsej dobe nieco nove na konikovi?

janocka
26. júl 2009

mirka414 - ako uz bolo viackrat spominane, na jesen bude cely konik novy

matuskovamamina
26. júl 2009

ja mam navrh na nove pravidlo, nieco podobne ako kricanie velkymi pismenami....neviem, ci len mna, ale myslim, ze aj vela inych ludi to znervoznuje, ked niekto drzi klavesu az dovtedy, kym nevycerpa cely priestor, myslim viacnasobne pouzivanie hlasky za sebou.......konkretne:

zase vrtateeeeeeeeeeee atrami choj indeeeeeeeeee!andrea posles mi cez ip recept na tu svieckovu????????dikyyyyyyyyyyy
no ja som kukala zlozenie tych hami sfari a nie su tam pisane ziadne vajcia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§

a pod. neviem, ale mne to fakt vadiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!

sue
26. júl 2009

Matuškova mamina súhlas ! 🙂

emjee
29. júl 2009

minimalne v bazari sa toto pravidlo uz uplatnuje 😉

matuskovamamina
29. júl 2009

emjee, mne by to stacilo len v teme pre netabulkove maminy....tak uz baby pomaly odpadavaju, vraj sa im z toho toci hlava 😉

ivuss01
29. júl 2009

aj ja by som sa chcela spytat, ci by sa na foto do pasu nedalo dat vysiu kvalitu, lebo v pc mam foto z HD kamery a pas mi ju nechcel zobrat, a telefonu nemam kabel na presun fotiek.
dakujem

janocka
29. júl 2009

ivuss01 - momentalne je mozne dat iba taku velku fotografiu ako je napisane v nastaveniach, no o par mesiacov bude mozne davat aj vacsie fotografie

ssissi
30. júl 2009

neviem či to tu niekto už nespomenul - nedá sa urobiť niečo také, ako funguje napr. na facebooku, že ak spripomienkujem nejakú tému, tak mi príde napr. na hlavnej stránke upozornenie, že aj "ten a ten (nick name) pridal poznámku (odpoveď)"? Je to fajn, ak sa napr. na niečo v nejakej zaprášenej téme spýtam, tak nemusím chodiť pozerať, či je odpoveď.

ssissi
30. júl 2009

teraz napr. večer po celom dni dávno zabudnem, že som sa na toto pýtala, tak sa sem neprídem pozrieť 😀 😀 - ale fajn by bolo, ak by som na hlavnej stránke videla upozornenie smerované mne, že niekto do tejto témy po mne niečo napísal.
dík

ivuss01
30. júl 2009

janocka dakujem za odpoved

janocka
30. júl 2009

ssissi - myslim, ze to tu uz bolo viackrat spominane, ze bude mozne oznacit si temy ako oblubene a potom sa k nim hned dostanes - kliknes na tu temu, kt. je oblubena a uvidis, ci tam niekto prispel 😉

mami.sk
2. aug 2009

jej , tak to bude super zlepsenie 😉

alami
4. aug 2009

no ja neviem baby, ale tento nápad

mywiel • 1d • 5. jún 2009 o 21:54

Tak ma napadlo nedal by sa urobit pre témy rovnaky vyhladavaci systém podla autora ako je to pri fotoalbumoch? Lahsie by sa mi hladali témy co som zalozila, ci je to velmi komplikované?

mi nepríde najlepší. aby si človek našiel vlastné témy - ok, ale zas kliknúť si na kohokoľvek a pozrieť čo všetko založil....to mi príde že o každom si každý zistí všetko - ak chápete - kliknem na nick xy a prečítam názvy tém - ahá - tak ona sa rozvádza má komplikovaný rozvod, jej syn v noci zle spáva, svokra sa jej mieša do kuchyne, má doma šváby, kočík sa jej pokazil a myčka umýva od nova zle. Máva depresie a byt čo kúpila nemá zapísaný na svoje meno a nevie ako si má vybaviť materskú......

no...príde vám to v poriadku? 😅
aj keď píšeme verejne a vieme že to tu môže čítať hocikto - tak ale takýto sumár kohokoľvek....to už si myslím že nie je búhvíco 😉

skôr čo mi chýba, že sa nedá pozrieť kto je online, prípadne kedy naposledy bol online 😉

roasha
4. aug 2009

v prvom bode suhlasim s alami,nepotrebujem vediet,kto ake temy zalozil 😎
po druhe,nechcem ani vediet kto je,-resp.nie je on line,alebo kedy tu bol,obcas sem len nakuknem,a nepotrebujem,aby mi hned niekto "skocil po krku" 😅 😀

alami
4. aug 2009

roasha - už to aj mne napadlo... 😅 že super že budem vedieť kto tu je, ale zas budú všetci vidieť, koľko som tu ja 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

roasha
4. aug 2009

no vidis alami,neplet bic na seba! 😀 😀 😀

zuza.m
8. aug 2009

janocka velmi vela času mi zaberie ked hladam v teme nejaku otazku .obzvlašt ak ta tema funguje nejaky mesiac a stale sa obnovuje.len ma napadlo že by sa otazky v tych temach mohli napriklad nejako zvyraznit.bud vyčlenit alebo odlišit inou farbou.preto že je to forum a niekedy sa stane že sa niečo rozobera aj dve tri strany popripade sa aj odboči od podstatneho.ale ten kto pride neskor musi čitat všetky prispevky,alebo hladat aby sa dopracoval napriklad k tej danej otazke.ale keby mam nejaky problem a napišem to ako otazku a zvyrazni sa to aspon farbou každy hned bude vidiet na aky dotaz vlastne odpoveda. či neni to dobry napad??? 😅

janocka
10. aug 2009

zuza.m - farebne odlisenie prispevkov sa neplanuje, lebo by to mohlo diskusiu viac zneprehladnit ako zprehladnit.
Ak sa dotycny zaujima o problem, ktory je v nadpise temy, tak vacsinou staci ked si precita prvu stranu temy - sa vacsinou este neodbocuje - alebo poslednu a ak nenajde odpoved na svoju otazku, moze sa opytat znova a niekto mu uz snad odpise.

zuza.m
10. aug 2009

no asi sme sa nepochopili spravne.myslela som skor toho kto by chcel na danu otazku už odpovedat,že ju musi dlho hladat.neda sa to napisat zrzumytelnejšie tak to necham tak.ale už som to videla v inom forume.kde bola dana otazka a odpovede boli už o odsek dalej,každy tak lahko videl že ktora je otazka a ktora na to reakcia.

emjee
11. aug 2009

zuzka myslis nieco taketo?

otazka 1
...odpoved na otazku 1
...dalsia odpoved na otazku 1
......reakcia na dalsiu odpoved na otazku 1
...dalsia odpoved na otazku 1
otazka 2
...odpoved na otazku 2
......reakcia na odpoved na otazku 2
.........reakcia na reakciu na odpoved na otazku 2
otazka 3
atd.