Vyhľadávanie tém podľa autora

mywiel
5. jún 2009

Tak ma napadlo nedal by sa urobit pre témy rovnaky vyhladavaci systém podla autora ako je to pri fotoalbumoch? Lahsie by sa mi hladali témy co som zalozila, ci je to velmi komplikované? 😉

berenika39
12. nov 2010

ojéé, měla bych se sebou něco dělat...ano,je, já ho vidííím. pardon.

mmmk
12. nov 2010

@berenika39 V poho, je to teprv ode dneska 😉

berenika39
12. nov 2010

@mmmk to mě trochu omlouvá....ale stejně, mohlo mě napadnout se podívat, než jsem psala....

labutka
12. nov 2010

@emjee @mmmk supeeeer, dikes. 🙂 kde sa tu klika, ze sa mi to paci? 😀

ani3012
12. nov 2010

@emjee @mmmk 😀 ďakujem

berenika39
30. nov 2010

ahoj, nenašlo by se tlačítko "to se mi nellíbí"????? Ušetřilo by to spoustu nervů, jedovatých poznámek 😉 😉

monkula
30. nov 2010

pripájam sa k @berenika39 je to výborný nápad

traktor
30. nov 2010

@berenika39 to by sa aj mne pacilo 🙂

berenika39
30. nov 2010

Tak dokud tady to tlačítko není, tak asi sepíšu petici - to je teď moooda...."za zřízení tlačítka 😀 😀 😀 😀 .

ivett
3. dec 2010

zdravím, nevím jestli už tu tenhle nápad nepadl, ale tak mě napadlo, nešlo by tu udělat nějakou funkci jakoby záložky nebo něčeho, do které bysme si mohli "ukládat" jen určité strany diskuse? vím, že si můžu celou diskusi dát do "oblíbených", ale jde o to, že třeba spousta diskusí má hrozně moc stran, já si dám tu práci, že ji teda přečtu a třeba na 156 straně je něco, co bych si potřebovala nějak "zapamatovat", např. v diskusi o kočárku co mám jsou různé rady, když mi třeba vrže kolečko nebo se něco vikle apod. a já když mě to třeba v budoucnu potká, bych ráda se vrátila k tomu, co s tím...nebo to můžou být stránky, na kterých je nějaký odkaz nebo fotka, kterou do budoucna třeba ještě budu potřebovat vidět apod., snad je to srozumitelné...
no a v těchto případech mi přijde, že by tu mohla být nějaká funkce, že tu danou stranu nebo konkrétní příspěvek v té diskusi bych si jako někam tady uložila do záložky a příště ji nemusela složite hledat a listovat tisíci stranami, případně furt dokola otravovat uživatelky a přispivatelky té diskuse, že jsem to a to tam někdy viděla a nemůžu to najít a ony by to pořád psaly dokola...

dává to smysl? snad jo...no tak to jen takový nápad, kdyby to šlo, bylo by to super...díky 😉

emjee
3. dec 2010

@ivett pre forum nic take nie je a neviem, ci bude alebo nebude, ale pre fotoblogy takato vychytavka uz existuje, viac tu https://www.modrykonik.sk/fotoblog/asmira/clano...

ivett
3. dec 2010

@emjee děkuji za odpověď, no byl to jen takový nápad, kdyby to náhodou šlo...myslím, že by to uvítalo víc lidí, u těch fotoblogů je to fajn, ale jde tam jen o obrázky a fotoblogy jako takové, kdežto v těch diskusích se prostě člověk hodně doví a jsou tam důležité informace a já už nezvládám si někde značit, kde jsem co zajímavého četla, co by se mi někde mohlo hodit a představa, že pročítám pokaždé 150 stran diskuse nebo i víc, mě děsí už předem...

tak jsem chtěla jen hodit návrh, kdyby to náhodou nějak šlo, že by to bylo fajn, ale když to samozřejmě nepůjde, tak to pochopím a holt si tu práci vždycky dám, nebo si založím deníček, kde si budu značit strany diskusí, u kterých pro mě bude něco podstatné a budu si to chtít do budoucna uchovat... 😉

ale díky...

emjee
3. dec 2010

@ivett zatial to mozes riesit tak, ze si stranku pridas do zaloziek v tvojom prehliadaci (musis byt nastavena na tu podstranku, ktoru chces pridat, napr. https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/vyhladavanie-tem-podla-autora/ je 15 stranka tejto diskusie 😉

ivett
3. dec 2010

@emjee jo to je taky možnost, nenapadlo mě to...díky 😉

charlize
13. jan 2011

Ahojte, mne dnes pri tvorbe tabulky pre sukromnu skupinu napadlo, ci by nemohla mat sukromna skupina vlastny album. Teda ze by sa nedala pridat len diskusia alebo otazka, ale tiez album, do ktoreho by mali pristup clenovia skupiny. Neviem teda, ci je to mozne, ale ako napad... 🙂 Dakujeme za krasne stranky 😉

benne
24. jan 2011

a mne by sa páčilo, keby sa vo fotoblogoch dali zobraziť nie len samotné albumy, ale i krátke správy, alebo články

divoska
24. jan 2011

mam prosbu.
1. dalo by sa do horneho osobneho menu k "Moj bazar" "moj fotoblog" pridat button "moje oblubene" /diskusie/? nech netreba klikat spat na forum a potom na moje oblubene
2.dala by sa pridat moznost hodit celeho konika do tmavomodra s bielou alebo este lepsie do cierna napriklad? pripadne oboje /alebo viac/ nech si ludia vyberu. v noci to tu sialene kole oci. nehovoriac o setreni energie a monitoru ked chcem prehanat ;)/, a ked chceme aby tieto nase poklady spali a nechceme ich oslepovat tak by bolo fajn mat zhasnute. v tom pripade je ale smrt citat "bieleho" konika... 😀

neumisa
24. jan 2011

velmi bych hlasovala za návrat tlačítek "zobrazit krátké zprávy" a "zobrazit články" ... připojuji se tímto k @benne

martinka17
24. jan 2011

pridávam sa k divoške, nemohol by na tej hornej lište byť aj klik na moje obľúbené témy?

norikk
24. jan 2011

ahojte, chcela by som sa spytat, ci by ste k "Diskusii" a "Otázke" nemohli pridať aj Anketu?? Aby ten kto zaklada novu anketu zadal otazku, moznosti, za ktore by uzivatelky hlasovali. a potom pod hlasovanim by sa mohlo na danu problematiku konzultovat normalne ako v diskusii, taka anketa ako to byva na phpbb forach.....pretoze ak zalozim otazku na ktoru mi zeny mozu odpovedat napriklad len "ano" "nie" pricom je tam sto odpovedi, je to neprakticke,lebo neviem kolke odpovedali ano a kolke nie....newem ci ma chapete

a este jeden navrh....nemohli by ste vytvorit novu kategoriu DOjčenie?? tam kde je "tehotenstvo" babatka"batolata" "mama,oco,rodina" atd.....ved je to dost rozsiahla tema...nech nemusime vsetky problemy rozoberat v jednej teme

vodni
24. jan 2011

@charlize Ahoj, my to vyřešili tak, že jsme vytvořili fotoblog naší diskuzní skupiny (uživatelské jméno se stejným názvem). Máme tam veřejné informace, a pokud bychom chtěli něco jen pro členy této diskuzní skupiony, tak jsme se tam nastavili jako "přátelé", a mohli bychom zveřejnit článek/album atd,. jen pro prátele 😉 Viz https://www.modrykonik.cz/fotoblog/carunicabrno/ 😉

charlize
24. jan 2011

@vodni dakujem 🙂

janocka
26. jan 2011

@benne @neumisa tak to donedavna bolo, ze sa dalo kliknut zvlast na albumy, zvlast na kratke spravy a clanky..... Takmer nikto vsak na to neklikal, preto to bolo zrusene

@divoska ad 1 - nieco take v buducnosti bude - neviem sice ci presne v takej podobe ako pises ale viem, ze sa nieco take planuje @martinka17
ad 2 - menit si farbu stranky sa neplanuje

@norikk ankety sa, myslim, neplanuju a samostatna kategoria fora s nazvom Dojcenie moze byr fajn, no musia o tom rozhodnut prevadzkovatelia @bob

neumisa
26. jan 2011

@janocka já vím, že to bylo a docela hojně jsem to využívala, takže mě nemile překvapilo, když to jednoho dne zmizelo bez náhrady ☹

janocka
26. jan 2011

@neumisa zmizlo to bez nahrady preto, ze takmer nik z uzivatelov o to rozdelenie nemal zaujem

neumisa
26. jan 2011

@janocka já tomu rozumím, jen mě to mrzí - a vím, že nejsem sama, znám nejméně 6 dalších uživatelek, které to využívaly.

martinka17
26. jan 2011

@janocka vďaka krásne za odpoved 😀

neumisa
2. feb 2011

měla bych dotaz, který se týká už diskutpvaných tlačítek "číst jen články" a "číst krátké zprávy" a nechci tím plevelit anketní otázku @collette, tam není prostor pro diskuzi.

Je nějak časově nebo finančně nebo prostorově náročné udržet dvě zatržítka, která využívá sice málo lidí,ale sem tam je někdo použije? Já uznávám, že pro adminy je i 200 lidí málo, protože uvažují ve větším měřítku, ale je takový problém tam to tlačítko nechat a udělat radost těm několika, kterým to zpříjemňovalo používání Koníka? Nebo na spokojenosti několika lidí až tak nezáleží? Ona ne každá modernizace vede ke zlepšení stavu ... Opravdu ke zrušení vedlo jen to, že to používá málo lidí? Já osobně bych uvažovala o zrušení čehokoliv, co nepoužívá vůbec nikdo, ale pokud je pár zájemců, beru to jako že má někdo zájem a je nefér je omezovat.

verbalinka
6. feb 2011

@neumisa souhlasim. Nemyslim si, ze by nas bylo tak malo. Kratke zpravy nemusi byt, ale clanky jsou zajimave a klikat na kazdy fotoblog a doufat, ze v nem treba bude clanek...

janocka
7. feb 2011

@neumisa ak by sme to nechali, tak 200 ludom by sme ulahodili ale napr. 5000 uzivatelom, ktori to nepouzivali a zavadzalo im to by sme stranku zneprijemnili. Nikdy nie je mozne vyhoviet vsetkym, ale snazime sa vyhoviet vacsine. A o tom co sa zrusi a co necha nerozhodujeme my admini, ale prevadzkovatelia stranky