Vyhľadávanie tém podľa autora

mywiel
5. jún 2009

Tak ma napadlo nedal by sa urobit pre témy rovnaky vyhladavaci systém podla autora ako je to pri fotoalbumoch? Lahsie by sa mi hladali témy co som zalozila, ci je to velmi komplikované? 😉

berenika39
26. aug 2010

a mě by se líbilo, kdyby vlevo u seznamu přiskakovaly červený N, jako že tam přibyla nová otázka nebo téma, takhle si musím pamatovat počty u svých, které sleduju☹. no nic, jen nápad, používám to na jiném disk.foru.

janocka
26. aug 2010

@sambucca ked niekto zalozi Otazku a existuje uz rovnomenna Diskusia, otazku nezavrieme. Diskusie maju casto aj stovky stran a je problem ich cele precitat a najst odpoved na to co ta zaujima, tak v otazkach taketo nieco nehrozi. Oznacovanie konkretneho oblubeneho prispevku sa neplanuje

@berenika39 neviem ci ti rozumiem 😅 - aby sa zobrazovali nove diskusie? ked kliknes na forum, tak sa ti diskusie alebo otazky, kt. su nove zobrazia - na konci nazvu je cervenymi pismom v zatvorke napisane (nova)

mmmk
26. aug 2010

@berenika39 Vsak kdyz mas ty diskuze v Oblibenych, vidis tam ty zacatky poslednich prispevku. To pak poznas, kde je co noveho, ne?

berenika39
26. aug 2010

ale joooo, děkuji, já to chápu 😉 😉
možná jsem to špatně napsala. tam,kde jsou kategorie - kojenci,batolata,rodina, volá diskuse....tam jsou čísla, kolik je tam témat. pokud tam někdo přidá téma, mohlo by tam přiskočit to červené N, abych se koukla,co je nového...ale jako bych nic neřekla......nevadí, i takhle je to ok, kůň je teď přehledný.

mmmk
27. aug 2010

@berenika39 A jo, uz to chapu 😉 Ale fakt nevim, jestli je tohle v planu 😉 Tech temat zas tolik nepribyva 😀 😎

berenika39
27. aug 2010

však taky neprudím nějak zuřivě 😀 😀 . jen tak, kdyby neměli páni programátoři co dělat.....

@mmmk

strapco13
27. aug 2010

dalo by sa prehladavat fotoalbumy podla abecedy..ako to bolo /neviem ci este stale je/ na mojej svadbe?
lebo nie vzdy si pamatam cisla za nikom..a tak by som si spomenula 😅
dakujem

blanka.k
28. aug 2010

Měla bych dotaz, proč se web.adresa odkazující na album/fotku skládá z názvu toho konkrétního alba a ne jak dřív jen nějakého čísla? Protože někdo třeba dá do diskuze odkaz na svou fotku, ale pak album třeba z názvu "Honzík" přejmenuje na "Honzík od narození do půl roku" a odkaz je na nic 😅 Už se mi to stalo několikrát, že mi odkaz nefungoval z tohoto důvodu 😔

janefonda
17. sep 2010

ahojte....nedalo by sa spraviť niečo také, že fotoblog, ktorý zamknem by sa dal zobrazovať ľuďom, ktorých by som sama označila? Lebo napríklad nechcem, aby každý pozeral do môjho fotoblogu, ale mám tu viacej báb s ktorými si rozumiem a preto by som chcela, aby si mohli kedykoľvek doňho nakuknúť. Viem, že sa dá poslať link do IP a môžu ho potom pozrieť, ale ja by som chcela, aby sa to dalo bez toho.Jednoducho by ho vždy videli 😉 no neviem či som sa správne vyjadrila, ale snáď ste ma pochopili. Pekný dník 🙂

janocka
18. sep 2010

@strapco13 zoznam clenov (podobne ako na svadbe) sa planuje 😉

@janefonda to je na plane, uz na tom programatori pracuju

@blanka.k ano, je to chyba, programatori o tom vedia a maju v zozname uloh, ze je potrebne to opravit

janefonda
18. sep 2010

@janocka ďakujem za odpoveď 😉 pekný dník želám

strapco13
20. sep 2010

@janocka dala by sa spravit taka internetova podoba knihy o pokrokoch dietatka..nieco v tom style ako je na mojejsvadbe planovac
proste by tam boli kolonky ako: zdviha hlavicku, pretaca sa , sedi, chodi, zubky, pre jedlo..a pod..k tomu si mozes pridat datum /ako v pase/ alebo vek /cize mesiace dni/..alebo to vyrata..patrilo by to k fotoblogu..cize by to bolo pristupne aj inym..alebo uzamknute..podla vole autora
bol by to vlastne akoby dennik dietata /len strucnejsi a rovnake polozky u kazdeho/ v elektronickej podobe..
ja mam knizku /dostala som/ macko pooh..ci ako sa to pise ..daju sa tam dopisovat datumy, udaje /napr prve darceky k narodkam a pod/...v knizke sa daju aj nalepovat fotky..ale to v elektr. podobe netreba
http://www.pricemania.sk/katalog/rodicovstvo-ro...
http://www.pricemania.sk/katalog/rodicovstvo-ro...

labutka
22. sep 2010

dalo by sa urobit, aby v profile uzivatela bolo vidiet, kedy pridal naposledy prispevok?

janinah
28. okt 2010

Možno by sa hodila kategoria Masky na karneval /masky hotové,masky doma urobené,pomôcky na zhotovenie masiek..../

lucisa
8. nov 2010

Tak nevím, jestli jsem blázen, slepá nebo mi blbne počítač, ale opět tady nevidím možnost poslání IP rovnou z diskuse, stejně tam mi chybí ikonka Nesplňuje pravidla fóra nebo jak se to jmenovalo?
To mám tenhle problém jen já? 😕

janocka
8. nov 2010

@lucisa nie, nie si blazon 😅 je to technicka chyba, programatori o nej vedia, pracuje sa na jej odstraneni.... zatial poprosime o trpezlivost 😉

lucisa
8. nov 2010

@janocka uffff, tak to jo, jsem si oddechla, protože nedávno jsem se tě na to ptala, pak se mi to objevilo, tak už jsem si připadala jako totál mimo, že to tam zase nemám. 😀

janocka
8. nov 2010

@lucisa ano, podobna chyba bola aj pred cca tyzdnom, dvoma, potom to opravili a zas sa to pokazilo 😅

cocoska
10. nov 2010

nejak nechapu (a asi nejsem sama) rubriku "predstav se nam". muzete mi to prosim nejak objasnit, co si mam pod tim predstavit, funkce apod. 😎

emjee
10. nov 2010

@cocoska je to rubrika urcena pre novacikov na stranke, kde sa mozu predstavit a napisat, co ich na stranku priviedlo, co tu hladaju, ... rubrika im ma pomoct vyznat sa na stranke, naviest ich do tem, ktore hladaju atd.
podrobnosti tu:
https://www.modrykonik.sk/fotoblog/asmira/clano...

labutka
10. nov 2010

Skusim ezte raz sa opytat - da sa urobit, aby v profile uzivatela bolo vidiet, kedy naposledy pridal prispevok?

monkula
10. nov 2010

@labutka skús niekoho uraziť, možno si ťa všimnú 😝

emjee
10. nov 2010

@labutka myslim, ze technicky to mozne je, ale pokial ma pamat neklame, tak sa to neplanuje zatial

labutka
10. nov 2010

@emjee nam by to pomohlo napriklad aby sme zistili, ci je uzivatel stale aktivny a len do nasej temy neprispieva, alebo neprispieva vobec.

labutka
11. nov 2010

...respektive, viac by asi pomohlo vidiet, kedy bol uzivatel naposledy prihlaseny. Napriklad ked nieco kupujes cez bazar a predavajuci sa neozyva.

ani3012
11. nov 2010

@emjee @labutka alebo keby sa to aspoň k tomu bazáru písalo

emjee
12. nov 2010

@labutka
@ani3012 posuvam poziadavku dalej

mmmk
12. nov 2010

@labutka Jestli je aktivni se da zjistit tady https://www.modrykonik.sk/zoznam_uzivatelov/ 😉

emjee
12. nov 2010

@labutka
@ani3012 ale sa to rychlo vyriesilo 😀 😀 diky @mmmk 😉

berenika39
12. nov 2010

@emjee jen se chci zeptat, na CZ je taky takový krásný seznam nebo jsme pozadu? děkuji.