Vyhľadávanie tém podľa autora

mywiel
5. jún 2009

Tak ma napadlo nedal by sa urobit pre témy rovnaky vyhladavaci systém podla autora ako je to pri fotoalbumoch? Lahsie by sa mi hladali témy co som zalozila, ci je to velmi komplikované? 😉

elina313
8. júl 2011

neviem či to tu už nebolo, ale mňa by potešilo, keby som si vedela v bazáriku vyselektovať veci podľa veľkosti. Napríklad by som zadala veľkosť 74 a napr. že chlapec a našlo by mi všetko...nohavice, tričká, kraťasy, no proste všetko a hlavne by to ušetrilo naozaj veľa času a dalo väčší priestor aj na predaj, nie vždy vás napadne všetko naraz. Resp. zbadáte niečo pekné a kúpite, aj keď ste to vlastne nehľadali.
Ďakujem za odpoveď

fim
8. júl 2011

Já bych zase brala, kdyby mi v Mém bazaru zůstavalo řazení podle nových zpráv stále nebo když už jsem to jednou nastavila, ať to tak prostě mám. 😉

smudlinka10
13. júl 2011

Nevím zda tento nápad už někdo psal ale uvítala bych menstruační kalendář s možností zapisování BT. Nemusela bych pořád naklikávat jiné stránky a vše bych měla pěkně v jednom. Určitě by to přilákalo i další uživatele 😉

adal
15. júl 2011

Nečítam celú tému, ale chcem sa opýtať ... keď dám do súkromnej témy fotky, ktoré ja mám na ploche vo svojom počítači v poriadku a vložím fotku, prečo ju otočí naležato ? A keď ju otočí, prečo sa "to" nedá opraviť v téme ?

adal
19. júl 2011

to tu nikto z adminov nečíta ? 😕

berenika39
19. júl 2011

@adal 😉 to bude tím, že jsi nepsala nápad pro adminy...
zkus to tady: https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/otazky-p... 😉 😉

benjik
27. júl 2011

co kdyb yse udělalo,že při odpovědi na otázku půjde pak i odpověd smazat? Někdy se stane,že tam něco napíšeme blbě a chtěli by jsme to smazat případně alespon upravit.

janka.kr
27. júl 2011

Navrhujem pridať - Slovenská obchodná inšpekcia varuje - a pravidelne aktualizovať databázu výrobkov, ktoré sú na zozname nebezpečných výrobkov pre deti.

Po zhliadnutí stránky SOI som v bazáre MK našla niekoľko kočíkov, ktoré SOI odporučila stiahnuť z predaja, resp.nepoužívať z dôvodu nebezpečenstva pre dieťa.
Taktiež sú na zozname SOI i rôzne hračky nebezpečné pre deti buď vďaka zloženiu, alebo prípadného udusenia sa malou časťou. 🙂
Nie každá mama vie, že niečo také existuje. Prajem všetko dobré, Janka

hajanka
30. júl 2011

Ja navrhujem pridat tlacitko Nepaci sa mi to. Nie kazdemu sa musi vsetko pacit a bolo by zaujimave aj vediet kolko ludi ma opacny nazor, lebo nie vzdy sa kazdy aj vyjadri.

dominika1988
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
smudlinka10
1. aug 2011

V posledních týdnech se více a více kradou fotky z alb uživatelek. Nebylo by špatné, kdyby se po vložení fotka označila vodoznakem modrého koníka... zamezilo by se učitě hodně krádežím 😉

jaru30
2. aug 2011

@smudlinka10 ahoj 🙂 dobrej nápad!
Já zase na předchozí stránce psala, že by stačilo , kdyby při kliknutí na fotku nebylo aktivní tlačítko "uložit" a "kopírovat obrázek". Mám to tak u svého webu a je to pohodičkaaaa 😎
No a nic, nikdo z adm. na to nereagoval 😝 😅

smudlinka10
2. aug 2011

@jaru30 to je taky jedna možnost, protože už je to fakt na hlavu, maminky se pak musí hádat a rvát za svá práva s někým kdo si z nich jen utahuje 😔

janka.kr
2. aug 2011

@smudlinka10 súhlasím 🙂 mne sa stalo, že som foto svojho 6 ročného syna s manželom našla na ruskej stránke ☹ písaná v azbuke..a to úplnou náhodou..Okrem vodoznaku, ktorý si predpokladám odporúčala do bazáru,ja odporúčam všetkým maminkám aby zvážili ktoré foto sem zavesia. Fotia sa v nohavičkách síce so zámerom ukázať bruško, ale niekedy sa divím, čo všetko je vidieť, a nikedy aj strašná spodná bielizeň, vyťahaná s trčiacimi gumičkami a nitkami ☹ + na svete je toľko úchylov,maminy sem dajú foto svojich detičiek a tie majú holé riťuše, pipíkov, či šušky..nerozumiem im..Ja preto nemám v albume žiadne,všetko som zmazala, i keď som také foto v albume ani nemala ☹

piacere
2. aug 2011

@jaru30 toto riešenie nie je, pretože sa dá "sfotiť obrazovka" cez printScreen a uložiť do skicára 😉

peroli
2. aug 2011

@jaru30 to ale nic neřeší... i tak se dá fotka uložit 😖 🙄

ronyx
2. aug 2011

@jaru30 Ahojky jen reaguju na kopírování fotek. Taky se mi na spoustu vebech stalo,že mi je někdo skopíroval a ani neaktivní tlačítko kopírovat,nebo uložit nepomáhá.Je totiž jednoduché vyfotit celou stránku přes PrtScr a pak prostě jen v malování vystříhnout fotku a je to.Máš ji i dyž nejde uložit. ☹ Mě už se dokonce stalo na jednom webu,že měl někdo skopírovaný celý můj profil i s titulní fotkou jen pod jiným nickem a vesele se za mě vydával. Ono v dnešní době s tím prd uděláš. Lidi jsou prostě vynalézaví čím dál tim víc. 😕

karmenta
2. aug 2011

Ahoj, mě by se líbilo kdyby se v diskuzi uvádělo nejen počet dětí, ale i věk z té konkrétní doby. Když čtu rady, které dali maminky před dvěma lety a nenapíší věk dítěte v té době přímo do diskuze tak nevím zda je to pro nás užitečná informace nebo ne.. Např. "dali jsme malého do kočárku teď / malý to začal dělat nedávno".. a vím houby :( Kdyby tam bylo napsáno "2 děti /3měs., 5let/, tak vím že se to asi vztahuje k těm 3 měs. 🙂 Nevím zda je to technicky proveditelné, ale bylo by to supr.

hajanka
2. aug 2011

ja si preto davam na kazdu fotku na MK vlastny vodoznak, nechcela by som tam urcite ale vidiet vodoznak konika 😖 😖
dobry napad je znemoznit kopirovanie a klik pravym tlacidlom, ale kto chce spravi si print screen dostane sa k fotke tak ci tak...
chrante si fotky vlastnym vodoznakom

jaru30
2. aug 2011

@piacere @peroli @ronyx máte pravdu 😅

chanae
2. aug 2011

@hajanka ochrana vodoznakom je dobry napad- sice to vela zien nebude vediet spravit ale ked uz vodoznak tak priamo cez foto nie okrajom- cez foto to nebude ani tak vidno a z okrajov sa to da odrezat 😖

hajanka
2. aug 2011

@chanae viem, mne staci ked dam po krajoch, nemam zase rada velke vodoznaky cez celu fotku, vela uzivatelov to potom aj odradi si ich vobec pozerat, tak ja robim kompromis. A mas pravdu, vela ludi nevie ako si na ne dat vodoznak, ale vela ludi tiez nevie ako spravit print screen.
A jedinou zarukou proti kradnutiu fotiek je ich nedavat na net 🙂

chanae
2. aug 2011

@hajanka s tou poslednou vetou mas uplnu pravdu 😔

hajanka
2. aug 2011

admini @janocka @danu @emjee @pink_lady mohol by sa niekto poziet na napady uzivatelov aj do tejto temy?

Mna este napada, neda sa nieco spravit s kvalitou zobrazovania fotiek tu na MK? Je dost chaba....

peroli
2. aug 2011

i já přidávám DALŠÍ NÁPAD:
bylo by fajn kdyby šlo se z koně jedním dvěma kliky (třeba v profilu) přesunout i třeba do albíčka na střeše nebo beremku... (samože pokuď ho tam ta uživatelka má)

evi3
3. aug 2011

Ahoj admini, jeden malý nápad, podľa mňa ľahko realizovateľný. Šlo by pridať ku tlačítku "líbí se mi" tlačítko "nelíbí se mi" ? myslím, že by bolo dobré, mocť svoj názor vyjadriť aj takto, lebo medzi nami, nie všetko je krásne a ideálne 😉

janocka
3. aug 2011

@benjik na upravenie prispevku maju uzivatelia 5 minut, tak za ten cas je mozne ho upravit. Uplne vymazanie alebo upravenie po tejto dobe sa neplanuje

janocka
3. aug 2011

@janka.kr kedze v nasom bazari sa predavaju pouzite veci, nenesieme za predane veci zodpovednost je na kazdej mamicke aby si zvazila ci veci kupi, pripadne ci si overi ci je to bezpecny vyrobok. Preto tuto sekciu neplanujeme

ani3012
3. aug 2011

@janocka a dalo by sa pridať možnosť upraviť text aj keď odošlem komentár k fotke ? alebo ku krátkej správe,článku...

benjik
3. aug 2011

@janocka 5 minut? mě to tam kolikrát už po minutě nepustí.