Vyhľadávanie tém podľa autora

mywiel
5. jún 2009

Tak ma napadlo nedal by sa urobit pre témy rovnaky vyhladavaci systém podla autora ako je to pri fotoalbumoch? Lahsie by sa mi hladali témy co som zalozila, ci je to velmi komplikované? 😉

editah222
21. máj 2010

Už jsem dostala radu jak na to. 🙂

strapco13
21. máj 2010

preco tlacitko odpovedz nie je v skukromnych temach? dakujem
inak je to super napad 😉

lucqa
21. máj 2010

ta mam tiez otazku k sukromnym temam, bude sa tam dat niekedy mazat prispevky, aspon zakladatelom temy?

monkula
22. máj 2010

@editah222
stačí, ak klikneš na fotku,a lebo avatara pri mene a ono sa ťa spýta, či chceš prejsť na SK stránku.. 😝

motylekmn
22. máj 2010

Debatovaly jsme na jednom tematu o novem "odpovedz" a "kto ma spomina" - slo by to upravit v "kto ma spomina" tak, aby bylo mozno nektere polozky casem mazat? Padnul tam napad, ze by slo zbyle "vzpominky" pouzit jako system "zalozek" k prispevkum/odpovedim, ke kterym se chceme vracet - dejme tomu dulezite rady apod. Samozrejme ze to tak muze pro cloveka fungovat uz ted, ale bylo by to prehlednejsi, kdyby se dala vetsina odkazu vymazat.

strapco13
23. máj 2010

admini, @motylekmn ..alebo tiez oznacit hviezdickou..ze moje oblubene..ako pri temach...to by sa dalo?

riana12
24. máj 2010

ja by som sa chcela nieco spytat resp. navrhnut ohladom 2 veci:
1.) profilova fotka - dat uzivatelovi moznost, ze si zverejni fotku zvlast pre sukromne temy a zvlast pre verejne
2.) fotoblog - ak sa uzivatel rozhodne nezverejnit svoj fotblog, ale moze povolit pristup len pre niektorych vybranych uzivatelov

da sa nieco take do buducna vymysliet? vdaka 🙂

viz
24. máj 2010

@strapco13, tlacitko odpovedz je uz aj v sukromnych temach

@motylekmn, oznacovanie a mazanie "vzpominek" - berem na vedomie. No momentalne robit nebudeme. Najpodstatnejsi prinos celeho systemu je aby ludia vedeli, ked sa ich niekto nieco pyta, niekto na nich reaguje. Uvidime ako sa to cele uchyti - potom to budeme doladovat.

mirka19
24. máj 2010

Taky se přimlouvám za možnost mazat své příspěvky a nebo alespoň aby je moha mazat zakladatelka diskuse. Dojde na to????

evita_ij
24. máj 2010

NĚJAK ŠPATNĚ NASKAKUJOU ČASY NA DISKUZÍCH - PLUS DVĚ HODINY 😠

evita_ij
24. máj 2010

Nečetla jsem to tady, tak nevím, jestli někdo už psal, ale co takhle možnost udělit vstup do svého fotoblogu jen vybraným uživatelům - protože pokud je zamknutý, je zamknutý pro všechny a musím tam vybrané lidi pouštět zvlášt odkazem. pokud bych si mohla navolit povolené osoby, bylo by to jednodušší.

A co se bazaru týče, tak by bylo fajn třídit inzeráty podle velikostí (u oblečení pro děti)

monkula
24. máj 2010

pripájam sa k nápadu evity_ij 😉
Takto je to ozaj dosť nepohodlné...

bubba
25. máj 2010

@mirka19 keby bola možnosť mazať svoje vlastné príspevky vieš si predstaviť ako by toto fórum vyzeralo??? neskutočne neprehľadne,chýbali by pointy a pod....

luthien.k
26. máj 2010

Milí admini, chystá se někdy funkce, aby bylo vidět, kdo je zrovna na MK online?

janocka
26. máj 2010

@luthien.k to sa uz riesilo viackrat, neviem momentalne kde presne naposledy ale uzavrelo sa to tak, ze v blizkej buducnosti sa to nechysta

luthien.k
26. máj 2010

Děkuji za odpověď!

luthien.k
26. máj 2010

Jo a mimochodem, nezobrazují se mi zmíňky o mně, například teď ten od janocky... 😕

janocka
26. máj 2010

@luthien.k - ked som ta spomenula ja, tak sa ti to zobrazuje na SK Verzii stranky lebo ja som registrovana tam.... keby som bola registorvana na CZ verzii, tak by sa ti zobrazila zmienka o tebe odo mna tam... proste zmienky od uzivatelov zo SK sa objavuju na SK verzii a od uzivatelov registrovanych v CZ sa objavuju zmienky v CZ verzii 😉

berenika39
26. máj 2010

aha, tak to jsem netušila, to je dobrý vědět....

luthien.k
26. máj 2010

Aha, takže zmíňky budu vidět tak od poloviny uživatelů 🙂 Nevadí, jen mi to bylo divné... 😉 Díky!

berenika39
26. máj 2010

jo, já se ted cvičně zalogovala na sk a šup, červeně to na mě blikalo xxxx zmínek o mě🙂)))))

aleachim
27. máj 2010

pravda, pravda, též jsem to s janočkou řešila, i když takhle mi to příjde celkem na prd, protože nejčastěji mě zmiňují ty, které jsou ze sk mk a tam já se běžně neloguji😀

motylekmn
27. máj 2010

Priznam se, ze tak neuveritelne moc touzim po vetsim propojeni tech slovenskych a ceskych stranek... Zaregistrovala jsem kdysi se na cz verzi, protoze jsem Ceska a proste jsem tu cz stranku nasla jako prvni,... ale ted diskutuju nejvice v USA foru, ktere je tedy ted uz sice "mezinarodni" - ukazuje se na obou verzich, ale vetsina holek je prave puvodne ze Slovenska. IP propojena je, vsechny zpravy mam v jednom, ale ty nove "vzpominky", fotoblogy, oblibena fora a oblibene fotoblogy... nefunguje to pro nas tak, jak by to bylo "idealni". Je mi jasne, ze tohle neni vubec priorita a vetsina lidi si neco takoveho ani neuvedomi a nepotrebuje, ale je aspon plan nekdy v budoucnu tohle spojit? Nebo naopak mate v planu tohle oddelene udrzet? Nemyslim tim "jeden modry konik", ale jen propojit ty casti, o kterych jsem se zminila. I hodne diskutujicich for (ne regionalnich) je "mezinarodnich". Kontrolovat si tohle porad na obou verzich stranky - na kazde se zvlast zalogovat,... zapominam na to.

ani3012
27. máj 2010

@motylekmn ja som už pozerala,že si nemôžem na CZ verzii dať do obľúbených tém čo mám na Sk verzii.

lin18
27. máj 2010

Ahoj nevím jestli se tu už neřešilo...
Vadí mi, že na profilu se ukazuje jen aktuální věk dítěte a ne věk v okamžiku když uživatelka psala příspěvek do fóra. Tím ztrácejí smysl starší diskuse...je opravdu náročné přepočítívat kolik bylo mimču když uživatelka psala a nejde ty zkušenosti tedy vztáhnout na vlastní dítko....

bob
31. máj 2010

@lin18 Ano, je to nieco co by sa zislo pri citani starych diskusii. Uvazovali sme o tom uz viac krat. V blizkej dobe to neplanujeme, kvoli technickej narocnosti (teraz staci jeden pas uzivatela na celu stranku, takto by bol pas iny pri kazdej odpovedi - co komplikuje viacero veci).

monkula
3. jún 2010

Nedalo by sa zariadiť, aby sme mali prehľad o ľuďoch, čo nám pozreli fotoblogy? vrátane neregistrovaných, napríklad raz denne súhrn na e-mail, že ahoj, dnes si Tvoj fotoblog pozrelo toľko a toľko ľudí, z toho x neregistrovaných
Ďakujem za odpoveď

motylekmn
3. jún 2010

Moc dekuju za pridani linky i na cz fotoblog u kazdeho prispevku. 🙂

jindri
4. jún 2010

@bob : můžu vědět jak dopadlo sledování používání navigačních tlačítek? Díky.

lucenek
8. jún 2010

nešlo by nějak posunout reklamu co se objevuje těsně pod ikonkou "přejdi na"???
prd jde vidět ☹