Vyhľadávanie tém podľa autora

mywiel
5. jún 2009

Tak ma napadlo nedal by sa urobit pre témy rovnaky vyhladavaci systém podla autora ako je to pri fotoalbumoch? Lahsie by sa mi hladali témy co som zalozila, ci je to velmi komplikované? 😉

berenika39
15. máj 2011

@mau děkuji! to znám, ale nevím, že s tomu tak říká...jasně, to je užitečná věc🙂 používám gmail, tam je to automaticky, jen se bojím, že tohle je prvoplánově diskusní forum, ne komunikační prostředek....uvidíme, třeba to má šanic, jsem pro..

mau
15. máj 2011

@berenika39 myslím, že by to nemalo byť nič zložité a určite to bude užitočné. Aj tá IP je formou diskusie - aj keď súkromnej 😅 😉

em_ka
16. máj 2011

Ahoj, neuvazujete o pridani volby - Hledej v názvu (myslim na hladanie textu v nadpisu D/O)?

latvia
18. máj 2011

@em_ka celkom asi nerozumiem 😕 napriklad chces si vyhladat diskusiu/otazku o urcitej teme tak das vyhladavat slovo?napriklad zadas plienky?

em_ka
18. máj 2011

@latvia Minule som hladala istu temu, nemala som v oblubenych a presny nazov som nevedela. Zadala som slovo (ktore bolo v tom nazvu) do vyhladavaca a vyhodilo mi asi 30 stran. Tu konkretnu temu som nasla zhruba na 25. strane 😠 . Z toho dovodu by bolo jednoduchsie keby existovala dalsia volba - Hladaj v nazvu.
Plienky je dobry priklad. Ked zadas slovo plienky/pleny, vyhodi ti 100 stran, x temat a toto slovo najdes aj v tematu ako napr. Recepty pre domacu pekaren a dalsie podobne diskusia, kde (aspon ja) nebudem hladat info ake plienky su dobre...

lucien
23. máj 2011

@martinjasen
Nevím, jestli už se to někde řešilo, ale zajímalo by mě, jestli by nebylo možné vytvořit "Seznam darů", jako je na Beremese. Hodně známých nikdy neví, co k narození mimča darovat, a takhle by si tam maminka dala jen to, co by ráda měla - aby pak např. nedostala mega sadu plínek, když chce praktikovat bezplenkovou metodu apod.

martinjasen
23. máj 2011

@lucien Dobry napad, myslim, ze coskoro by to mohlo byt na stranke. Presny termin si vsak teraz netrufam povedat.

jarunka111
27. máj 2011

... v téme Černá listina stále maminky vypisujú aj svoje skúsenosti, aj keď je na to iná téma a tu sa musia stále mazať tie komentáre a plánovaný menný zoznam sa stáva neprehľadný. Možno by troška pomohlo, ak by sa k názvu témy dopísalo napr. písať len mená, prípadne hneď odkaz na tému, kde sa dá o tom aj kecať. Aby to udrelo viac do očí, lebo je o tom písané viackrát v príspevkoch, ale tam to nemá nikto šancu ľahko a rýchlo nájsť.

marti73
29. máj 2011

Zdravím.. 😅
Můžete mi prosím smazat tuto soukromou diskuzi?? 😒

https://www.modrykonik.cz/diskuse/privatni-skup...

Nevím, jak se mi to povedlo, že to nezůstalo v soukromých skupinách, chtěla jsem založit novou a skočilo to mezi Všechna témata. ☹
Moc děkuji.. 😅 ............. Martina

marti73
29. máj 2011

Teď jsem zjistila, že je to mezi ''Všechna témata'' uložené jen u mne, že ano? 😨
Zkusila jsem se odhlásit a už to bylo jen v soukromých skupinách........ tak to jsem nevěděla.
Jestli je to tak, tak mi tu diskuzi nemažte, myslela jsem, že jsem to nějak dokopala a je to viditelné mezi ''Všechna témata'' u všech. 😕
Mějte se........... 😅 Martina

berenika39
10. jún 2011

Máte mě na svědomí. Klepne mě, jestli tu nevznikne nějaký NÁPADNÝ rámeček s radami, jak založit otázku a diskusi.
Šlo by to? Pomohlo by to nově příchozím a mě ušetřilo nerva.
(nejde odpovědět na to, ketrý styk z šeti vypsaných byl oplodňující 😝 nebo které jídlo bude chutnat tazatelčině dítěti...jen příklad..)
Děkuji

monika15
18. jún 2011

Dobry Den Admini.......

Podla mna by ste tu stranku maly vylepsit co sa tyka potratov.......
Je tu vela mamiciek co tu chodia pretoze sa snazia alebo im deticky zomreli, a potom
maju citat blbe forumy ze kde by zohnala inekciu na potrat..........

nic v zlom ale kym sa nejedna o potrat z medicinskeho hladiska... tak to tu nema co hladat....

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

ani3012
18. jún 2011

@marti73 už nič,už som prečítala tvoj druhý príspevok 😉
aj ja som sa tak zľakla,že som založila zle súk. tému,keď sa mi ukázala medzi ostatnými 😀

jarunka111
18. jún 2011

@pink_lady adresujem a kopírujem svoj príspevok, lebo sa nejako v dave stratil 😉 ... v téme Černá listina stále maminky vypisujú aj svoje skúsenosti, aj keď je na to iná téma a tu sa musia stále mazať tie komentáre a plánovaný menný zoznam sa stáva neprehľadný. Možno by troška pomohlo, ak by sa k názvu témy dopísalo napr. písať len mená, prípadne hneď odkaz na tému, kde sa dá o tom aj kecať. Aby to udrelo viac do očí, lebo je o tom písané viackrát v príspevkoch, ale tam to nemá nikto šancu ľahko a rýchlo nájsť.
27. máj o 08:43 • Odpovedz • 1 užívateľovi sa to páči. • •

pink_lady
18. jún 2011

@jarunka111 doplnene ale ci to pomoze 😅

jarunka111
18. jún 2011

@pink_lady si super rýchla 😀, veď to, či to pomôže, ale za pokus to stojí 😉

denisocka
22. jún 2011

snad to tu už bolo ,ale predsa

nedali by sa prezerat fotky v albumoch kliknutím na fotku ? nie ho re na - dašlie ? lebo takto je to velmi pomale a namhave strafit sa do toho jedneho slovíčka a ked sa zmylim a kliknem na fotku,tak ma hodi do albumu

ffiinnkkaa
28. jún 2011

Bylo by fajn, pokud by to šlo, filtrovat bazar i podle regionů.

benne
28. jún 2011

@ffiinnkkaa ak si zadáš mesto, vyfiltruje ti to.. aspon trošku.. ale to musí aj predajca zadať mesto, okres.. a to nie každý zadal

ffiinnkkaa
28. jún 2011

@benne jak, omlouvám se ale jsem z toho blbec 🙂

benne
28. jún 2011

@ffiinnkkaa ked dáš bazár, máš tam "hladáš niečo špeci", tam ked zadáš mesto, dole ti vyhodí od najnovších inzeráty od inzerentov, ktorí maju v profile dané mesto.. ale bydlisko nie je povinná kolonka, čiže všetci to vyplnené nemaju.. lepšie? 😉

ffiinnkkaa
28. jún 2011

@benne jo děkuji, a máš pravdu, někteří to tam uvedené nemají.. 🙂 🙂

beruska.zuzanka
29. jún 2011

@denisocka v albume sa dá pohybovať aj šípkami vľavo-vpravo to Ťa nikde neprepne....

denisocka
29. jún 2011

@beruska.zuzanka na klavesnici ? vidiš,to nepouživam stale všetko myšou

beruska.zuzanka
29. jún 2011

@denisocka tak tak, šípkami na klávesnici 😉

bob
5. júl 2011

@berenika39 co by mal ten ramecek obsahovat?

berenika39
6. júl 2011

@bob omlouvám se za nekonstruktivní poznámku...
Vím, že když sem někdo chodí krátce, neorientuje se na 100% a chvíli trvá, než pochopí princip, co je otázka, co diskuse, jaké má to nebo ono svoje výhody a nevýhody. (někoho to trkne hned, ale někoho nikdy..). Diskuse je jasná, ale specifikace otázky je v tom návodu moc simple. Málokomu samo od sebe dojde, že to, že "na otázku může odpovědět každý jenom jednou" znamená, že už nikdy se nebudu moct jako zadavatelka ozvat, reagovat, že jakmile někdo "omylem" do otázky zadá další podotázku - prostě se poptá jako v diskusi, ztratí se smysl. Hlavně ty otázky jsou založeny málokdy tak, aby výsledek byl jakoby anketa. Často jsou v otázkách reakce na předešlé reakce, ne na otázku, která byla položena, což je samozřejmě k ničemu🙂.
Většinou je to omylem založená otázka, která by potřebovala být diskusí....
Stačilo by na stránce "Vyber si typ tématu" k otázce umístit proklik na podrobnosti o tom, co nastane, když založím otázku. Třeba by ubylo žádostí o přehození otázka x diskuse. 😉

bob
6. júl 2011

@berenika39 v pohode, vobec nebola nekonstruktivni. Len som potreboval viac detailov, ze co tym myslis. Uvazujeme, ze pri vytvarani diskusie alebo otazky tam dame viac nejakeho vysvetlujuceho textu, tak ma zaujimalo, ze co by sa podla teba hodilo tam dat.

zuhur
7. júl 2011

Dovolím si sem napsat také jeden nápad - snad to bude srozumitelně napsané 😅

Nebylo by možné, aby v diskuzi byla krom možnosti "zobrazit úvodní příspěvek" také možnost tabulky? Tím nemyslím, vkládat ji do textu, ale třeba, aby byla možnost si ji někde otevřít - rozrolovat. Důležité je, aby bylo možné ji upravovat a aby do ní byl přístup z jakékoliv stránky diskuze. Často se v diskuzích tvoří různé tabulky, ale musí se dělat formou neustále přidávaných příspěvků a to je dost nepřehledné.

Opravdu netuším jak moc je to náročné či reálné, ale předem děkuji za odpověď.

jaru30
8. júl 2011

Ahoj, měla bych taky návrh 🙂
Možná už se to tu řešilo, možná ne. Několik mamin si poslední dobou stěžovalo, že fotky jejich dětí si cizí baby kopírují a drze vydávají za své. Mamči si pak alba radši zamykají, nebo rovnou mažou. Šlo by tohle kopírování zakázat? jako že při kliknutí na fotku už nebude aktivní možnost "kopírovat", nebo "uložit obrázek". Mám to tak na svém webu a je to pohodaaaaa 😎