Výpadok serverov

bob
7. okt 2008

Ahojte, dnes bol vypadok serverov, lebo sme ich stahovali do inej serverovne. Cely presun sa mierne skomplikoval, takze to trvalo dlhsie ako sme povodne planovali. Uz by malo vsetko ficat ok. Dakujem za strpenie.

monkula
7. okt 2008

my Ďakujeme za spojazdnenie.... veĎ ani tá káva bez koňa nechutila 😀

kristi
7. okt 2008

bob, diky za zpravu, at to dobre slouzi a funguje 😵

bubba
7. okt 2008

bob to bolo hrozneeeeeeeeeeee 😀 😀 😀 😀

elitera
7. okt 2008

bobe, díky. Jak jsem psala už na beremku anaxamon, nedalo by se udělat něco takovýho, že vždycky, když bude jakákoliv plánovaná odstávka, dá se místo klasický stránky jen nápis "stránky v rekonstrukci" nebo něco podobnýho? Jistě nejsem sama, kdo dneska celej den reloadoval jako o život. 🙂

gedren
7. okt 2008

Ono asi neni uplne snadny tu stranku narychlo nekam presmerovat (nez se to vypropaguje) a nahazovat kvuli premistovani masin nahradni server je asi blbost 🙂, ale primluvila bych se aspon za to, aby se planovane vypadky ohlasovaly dopredu 🙂

bubba
7. okt 2008

ahaaaaaaaaaaaaa takze to bolo planovane 😀 😀 to bolo fakt zakerne 😀 😀

elitera
7. okt 2008

grdren, aha, až tolik tomu zas nerozumim. Nicméně ohlásit to by bylo moc fajn 🙂

sissik
7. okt 2008

aspon sme robili aj nieco ine, ako sedeli pri nete.....
ked je server off, tak sa tusim neda dat ani hlaska o rekonstrukcii stranok, lebo server proste nie je v sieti 😉

halienka
7. okt 2008

boooože, ešte teraz mám triašku z toho absťáku 😀 takto ma týrať 😀 no ale zas je pravda, že už dávno ma nik tak neprinútil v robote aj dobrovolne niečo urobiť 😀 😀

cicushka
7. okt 2008

tak som si dnes konecne upratala a navarila 😀

kili
7. okt 2008

ja som bola tak unavená, že som skôr spala a nič nerobila, takže ma to netrápilo. Ale bolo by pekné to oznámiť dopredu a že ako dlho tu bode trvať. Však aj keď si odskočí na WC predavačka v stánku hodí cedulu "hneď prídem" 🙂

pietra
7. okt 2008

to by bolo super, keby sa planovane vypadky hlasili dopredu 🙂
ja som dnes porobila doma este menej ako s konom, lebo som pravidelne zistovala, ci uz predsa len nenabehol 😀 no abstak je abstak 😀

bob
autor
7. okt 2008

K tomu ohlaseniu. Keby som presne vedel kedy sa to bude stahovat a ci sa to stahovat bude tak to urcite ohlasim. Problem bol v tom, ze som vedel, ze chceme stahovat, ale zaviselo to od viacerych ludi. Zhodou okolnosti mi dnes ohlasili, ze su k dispozicii a ze sa to da, tak sme okamzite zacali konat: vypli sme servre a zacali s odpajanim, upgradovanim (popri tom sme upgradovali masiny, co neprebehlo uplne ok a cely proces vyrazne zdrzalo).
Takze 5minut po tom co som sa dozvedel, ze stahovat budeme uz boli masiny odpojene od internetu. Dobuducna ak budem vediet presne o nejak odstavke, tak to samozrejme dam vediet, avsak v tomto pripade som to zial nevedel a dat hlasku typu "v blizkej buducnosti niekedy bude vypadok na neurcitu dobu" mi prislo divne.

kili
7. okt 2008

tak tá veta "v blizkej buducnosti niekedy bude vypadok na neurcitu dobu", by tu mohla byť zavesená furt 😀

martek
7. okt 2008

😀 😀

emjee
7. okt 2008

kili a naco sak uz o tom viete 😀 😀 😀 ale vazne, raz za cas prospeje aj vypadok, ved my to robime len pre vase zdravie 😀

bubba
7. okt 2008

emjee,diky 😀 😀 😀

vinka
7. okt 2008

Emjee aj poriadok.Zjavne dnes viac žien upratovalo. 😀 Aj ja som celý byt spojazdnila 😀 😀 😀

bubba
7. okt 2008

ja som zasa mala pusteny pc castejsie ako inokedy 😀 😀 aby som tu mohla byt prva 😀 😀

monkula
7. okt 2008

emjee a pre naše domácnosti.... 😀

titkovamiriam
8. okt 2008

dik 😀

gedren
8. okt 2008

Bobe, no ze sourceforge obcas nejake takovehle spamy o neurcitem vypadku posilaji 🙂

nevesta
9. dec 2008

Co sa to deje dnes? 😕

zebricka
9. dec 2008

Sledujem.... uz mi to vyhodilo aj to, ze uzivatel s mojim menom neexistuje... 😀

nevesta
9. dec 2008

Aj mne 😀

zebricka
9. dec 2008

Tak co tu potom robis? 😀 😀 😀

nevesta
9. dec 2008

Nastastie len zblbol kon 😀 😀 😀

zebricka
9. dec 2008

Ale ze zrovna vtedy, ked konecne prispievam? 😲 😝

monkula
9. dec 2008

ani ja so mdnes neexistovala 😀

nevesta
9. dec 2008

Zebri 😀 mozno ta chcel niekto umlcat 😉 🤐 😀 😀 😀