Vytváranie viacerých nickov

zuz11
13. feb 2008

Pri regisrácií na tieto stránky ste súhlasili aj s touto podmienkou:
5. Používateľ sa nebude pokúšať prihlásiť sa na server ako iný používateľ, vytvárať na serveri viac ako jednu registráciu a ani inak poškodzovať ďalších používateľov alebo iné osoby.

a pri registrácii Vás to upozorňuje na túto skutočnosť:
pri prihlasovaní na modrykonik.sk:
Ak si už registrovaná/ý na mojasvadba.sk, alebo modrastrecha.sk, tak sa prihlás tu s Tvojim už existujúcim loginom a heslom.

atd.

Ak používate v súčastnosti viac nickov naraz tak ich prosím Vás prestaňte používať a používajte už iba jeden nick, v opačnom prípade Vám bude zrušený prístup na stránky.

Berte navedomie že sa tomu teraz budeme viac venovat a budeme sa snažiť v tom urobiť poriadok.

kolektív adminov

zuzkafuny
15. feb 2008

zuz11 prečo mi bol vymazaný psík z albumu...??? Je členom našej rodiny a mala som tam len jednu fotku ☹
mnoho ženičiek má iných blbostí v albume... ☹
hm...? hm...? hm...? hm...?

emjee
15. feb 2008

zuzkafuny pretoze toto je forum o tehotenstve a materstve a zvieratka do albumov proste nepatria - vid pravidla albumov https://www.modrykonik.sk/album/album_rules.php

zuzkafuny
15. feb 2008

ja poznám pravidlá... ☹ albumov

eva4444
15. feb 2008

zuz1
niekedy ako isto viete chcu pisat baby anonymne, hlavne ak ide o nejake osobne problemy, alebo vztahy, ktore sa tykaju blizkeho okolia.. proste maju svoje dovody. a ako chcete potom riesit toto? bude sa dat prihlasit ako 'host', alebo nebude vobec mozne dat anonymny prispevok 😕
a co ak je na jednom kompe skutocne viac uzivateliek - ja neviem napr. na intrakoch a vy ich cez IP adresy vyblokujete?

zuz11
autor
15. feb 2008

evi, technicke veci neries my si ich vieme poriesit, neboj nikto tym neutrpi za inych 😉
a anonymne sa tu pisat proste nebude, lebo to by potom kazdy a to by zle dopadlo 🤐 pravidla su jasne, jeden uzivatel jeden nick a tie pravidla su tu od zaciatku vzniku stranky a kazda jedna z vas s nimi suhlasila tak netusim preco sa teraz divite a hladate vynimky 🤐

pietra
15. feb 2008

zuz, tu nejde o to, ze by sme nesuhlasili s tymi pravidlami. Ale niekedy je clovek zaregistrovany, ma vytvoreny album, da sa pekne identifikovat a chodia sem aj znami a odrazu potrebuje poradit s nejakym problemom, ale nechce, aby ho to okolie spoznalo (chrani seba) a vtedy moze taketo nieco pouzit. Je to proti pravidlam,ale ak ten nick pouzije len v tej jednej diskusii, je to taky problem?

eva4444
15. feb 2008

zuz11 ja neriesim, ja nie som IT 😉 ja nemam ani sajnu ako sa to robi 😀 som sa len pytala 😅

zuz11
autor
15. feb 2008

pietra, ako vravim vynimka neexistuje 🤐 to by si povedala kazda ze iba raz a by sme dopadli 🤐
a preco niekto by mal mat vyhody?
pravidla su na to aby sa dodrzovali a admini su na to aby dohliadali 😉

pietra
15. feb 2008

zuz, ved hej, admini maju dohliadat a pravidla sa dodrziavat. Ja mam jeden nick a zatial som nepotrebovala pouzit dalsi. Ale viem si predstavit situaciu, kedy by to niekto mohol potrebovat a potom mi pripada krute mu zabranit pristup na stranku. Ved tato stranka ma byt o radach, castokrat aj o psychickej podpore v tazkych chvilach. Ine je, ked si niekto vytvara nicky ako na beziacom pase, podpichuje, provokuje, uraza inych, ... A ako admini vidite, ci ten clovek pouzil ten nick len v tej diskusii, kde hladal radu a chcel zostat v anonymite a nikto iny sa to predsa nemusi dozvediet 😉

ramzesa
16. feb 2008

no ked som si tuto temu precitala,tak si myslim,ze naozaj su situacie ked by niekto chcel ostat v anonymite a kedze tu sa da prispievat iba ak je niekto prihlaseny... tak... doma padol jeden navrh,aby na konikovy bola moznost,ze ak niekto chce aby prispevok bol anonymny,tak si odklikne okienko niekde napr. hned vedla Odosli odpoved a jeho nick nebude zverejneny, vypise napr. anonym... alebo pri zakladani novej temy to iste... bol by to az taky problem? 😕

roasha
17. feb 2008

tiez som este nemusela pouzit"inu identifikaciu",ale ramzesin napad sa mi zda zaujimavy,baby nebudu zatazovat server zbytoc.nickmi.urcite je ich tu dost,a v podstate je to pochopitelne,ak niekto nechce byt pri danom"probleme"poznany. 😅
takze nick"anonym"podporujem-moj hlas. 😉

pipi1211
21. feb 2008

akurat si citam tuto temu a musim sa priznat ze raz som si zalozila novy nick lebo som potrebovala v niecom poradit a pomoct a nechcela som aby kazdy o mne hned vedel kedze som tu uz dlho a dost bab ma tu pozna.... a ako pozname :konika" mnoho krat sa tu stane ze niekto sa na nieco spyta alebo potrebuje poradit no a hned ho vsetci osocuju a pod... ale zasa ani anonymny prispevok by podla mna nebol vhodny lebo by sa to mohlo vyuzivat na zle odpovede a pod takze ja v tomto riesenie nevidim ☹ ☹ ☹ ☹
dufam ze koli mojmu priznaniu ma nevykazu zo stranky ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ 😅 😅 😒 😒 ☹ ☹ ☹

pipi1211
21. feb 2008

pripomienka ten nick som davno vytorila a uz ho nepouzivam 🙂

emjee
21. feb 2008

ak ho uz nepouzivas je to ok - my zrusime len ten nick

zuz11
autor
21. feb 2008

nekecame do vetra blokli sme uzivatelku ktora pouzivala momentalne sucasne niekolko nickov 😉
https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

cervena_ciapocka
21. feb 2008

Ja pouzivam na mojasvadba iny nick ako tu 😅 ale v 98% sa prihlasujem uz len tu pod tymto jednym nickom.
Ale kedze doma nabyvame sami tak sa z tohto pocitaca prihlasuje aj spolubyvajuca. Co v takom pripade? Ved nevidite kto prave sedi za pocitacom. A navyse, co ak sem chodi tajne aj moj manzel 😎 a ja o tom neviem 😀
To by bolo nickov habadej ale aj rozne osoby.

zuz11
autor
21. feb 2008

cervena ciapocka, nestresuj 😉 a zacni pouzivat aj ty jeden nick 😉 my vypatrame vsetko a vsetko si vieme zistit, neboj neblokneme Vas koli tomu ze sa 3 prihlasujete z PC 😉

cervena_ciapocka
21. feb 2008

To je mi uplne jasne 😉

erika153
21. feb 2008

no mne nieje jasne ako moze niekto zistit ci sa z 1 kompu prihlasuje 1 clovek s 5 nickmi alebo 5 ludi s r roznymi nickmi. sice mi je to uplne jedno 😀 pretoze mam len jeden od kedy tu som, ale zaujalo by ma to 😉 😉

monkula
21. feb 2008

erika, som sa chcela opýtať to isté... 😀 😀

emjee
22. feb 2008

erika, monkula - sme tu nejaki detektivi, ci nie? 😀 kolkokrat vy same pridete nato, ze dvaja ludia na fore su taki rovnaki, ze to nemozu byt dvaja ludia 😉 potom staci overit par faktov a je to

m311293
22. feb 2008

Mám je jeden nick, ale chtěla bych si změnit přihlašovací jméno,. je to možné a pokud ano jak ?

emjee
22. feb 2008

neviem ci dobre rozumiem - ake prihlasovacie meno? to m311293? to je nick a prave ten sa zmenit neda a ak uz jeden u nas mas, nemas si vytvarat dalsi

m311293
22. feb 2008

asi jsem se špatně vyjádřila, jo ten nick, to m311293 bych chtěla změnit, ale už jsem pochopila že se změnit nedá, nemám potřebu si dělat další, jen mi přišel trochu krkolomný

emjee
22. feb 2008

😀 je trochu krkolomny 😀 ale sama si si ho vybrala 😅

monkula
22. feb 2008

emjee, Detektív Oriešok... 😀 😀 😀

veru m311293, keď Ti chcem odpísať, tak sa mi zapletajú prsty... 😀 😀

tari
22. feb 2008

ahojte, podľa mňa by tu mala byť možnosť anonymného príspevku - v prípade ak dotyčná/ý potrebuje pomoc, radu alebo podporu v nejakom vážnejšom probléme a potrebuje ostať v utajení...
veď keď ste takí dôslední a sledujete fórum, tak také príspevky ktoré by boli nepodstatné, alebo by to niekto zneužíval, by ste jednoducho mazali nie ??? 😉 😉

tak vytvorte nové pravidlo pre anonymné prispievanie - také ľahké... 😎

tari
22. feb 2008

erika aj mňa by presne to isté zaujímalo 😀 😀 😀

cervena_ciapocka
22. feb 2008

erika153 - admini mozu jednoducho zistit kolko nickov bolo vytvorenych z jednej adresy. To, kolko ludi ich vytvorilo, ci jeden, alebo vicery sa uz tak s istotou neda zistit.
Ale admini vedia aj to, kto (teda aky nick) sa kedy prihlasil a odhlasil a pod.

kotenko
22. feb 2008

no ja som napr za, aby bol iba jeden nick. ved ked nejaka kocka potrebuje poradit a nechce aby o tom vedeli jej znamy, tak staci proste napisat, ze o radu prosi kamaratka... je to zavadzanie, ale nie je to porusovanie pravidiel...