Vytváranie viacerých nickov

zuz11
13. feb 2008

Pri regisrácií na tieto stránky ste súhlasili aj s touto podmienkou:
5. Používateľ sa nebude pokúšať prihlásiť sa na server ako iný používateľ, vytvárať na serveri viac ako jednu registráciu a ani inak poškodzovať ďalších používateľov alebo iné osoby.

a pri registrácii Vás to upozorňuje na túto skutočnosť:
pri prihlasovaní na modrykonik.sk:
Ak si už registrovaná/ý na mojasvadba.sk, alebo modrastrecha.sk, tak sa prihlás tu s Tvojim už existujúcim loginom a heslom.

atd.

Ak používate v súčastnosti viac nickov naraz tak ich prosím Vás prestaňte používať a používajte už iba jeden nick, v opačnom prípade Vám bude zrušený prístup na stránky.

Berte navedomie že sa tomu teraz budeme viac venovat a budeme sa snažiť v tom urobiť poriadok.

kolektív adminov

ina.b
27. feb 2009

Dnes jsme s kamarádkou vytvořily také jeden nick z mého PC, protože ona nemá internet a když je u nás, tak spolu čteme modrého koníka a nechci aby reagovala nebo se ptala v diskuzích mojim jménem 😕 Nic špatného a neslušného by si ale určitě nedovolila napsat 😉

nonames
2. mar 2009

tak to fakt nechápu, vždyť z jednoho počítače se může být x přihlášení a přece to neznamená, že jde o jednoho člověka 😕

zuz11
autor
4. mar 2009

mimiemmy, bloknuta ako firma a za rozposielanie reklami cez IP

nikka.vo
15. mar 2009

cituju: emjee • 1d • 6. únor 2009 v 17:26

dnes som bola na navsteve u sefstva, okrem ineho sme rozoberali aj tuto zalezitost, vysledok:

vystupovat pod roznymi nickmi len preto, lebo mas "delikatny problem" sa nebude - bud od zaciatku co si tu vystupujes na fore ako niekto, kto priznava svoju identitu (cize sa napr. zveris so svojim menom, fotkou tvare, napises nieco intimne o sebe, ...) alebo o sebe neprezradis dokopy nic - vsetko zalezi na tebe ako sa na fore prezentujes a ked uz si tu ako pani XY, nemozes byt zrazu slecna ABC

takze ZIADNE duplicitne nicky

v novej verzii stranky vsak budu nove moznosti, ako sa zdoverit len urcitej skupine ludi, verim, ze budete spokojne

.............

Mně teda přijde zvláštní, že když si nedám fotku do pasu, tak tam na mě kouká růžová ,, paní,, a u toho smutný smajlík, že zatím nemám fotku 😒 a na druhou stranu tu hlásáte: Chceš se tu svěřovat? Tak si sem nedávej fotku, nepiš o sobě nic konkrétního, nedávej fotky do alba (mít alba jen na fotky z netu - výbavu - mi přijde fakt zbytečný 😕 Myslim,že celý koník by se tak stal neosobním a kdo ví, jestli by měl takovou návštěvnost, nikdo by neklábosil na společném termínu, regionech ... protože bavit se o počasí, politice a detěch se taky furt dokola nedá 😉
Souhlasím s tím, že když někdo napíše něco, čeho pak lituje a prosí adminy přes IP , aby příspěvek smazali, že by si to mohla přečít dejme tomu sousedka,tak bych to neřešila a řekla bych: Smůla děvečko, přístě važ slova než něco vypustíš😉 Ale když mám fakt delikátní otázku a nemusí vědět celý koník, že nikka.vo je třeba alkoholička nebo kleptomanka 😀 , tak by bylo ideání právě takové téma, kde bude naše otázka podepsaná jako anonym. Tím pádem si nikdo nebude zakládat nový nick, admini nebudou mít práci navíc, my budeme mít pocit ještě většího ,,domácího,, prostředí, kam se můžeme vracet a svěřovat se i s osobnějšími věcmi a budeme spokojení všichni 😨 Zatím mi to přijde, že si tu uživatelek moc neváží ☹ Nelíbí se ti to, tak sem nechoď, přijde jiná 🤐 😒

nikes
15. mar 2009

souhlasím s nikkou. Nechci tady dělat reklamu jiným podobným dis. fórům , ale tam to funguje tak, že když se chce někdo svěřit nebo poradit s něčím intimním, tak se jednoduše odhlásí a je jako inkognito. Admini samozřejmě vědí, kdo to inkognito je, páč pokud se odhlašuje z jedné IP adresy, tak jim je jasné, kdo to je. No a pokud se dotyčný hlásí neustále jako inkognito s různými problémy, u kterých je jasné, že si je vymýšlí, tak admin napíše, že zneužívá inkognito a dá mu výstrahu nebo ho rovnou blokne. No a funguje to, takže se chci zeptat, jestli třeba nepomýšlíte něco podobného udělat taky tady.

ikke
15. mar 2009

nikes ( a vlastne aj nikka.vo), myslim, ze by pomohlo, keby ste nam napisali, ktore fora maju moznost pisat anonymne 😉 napiste sem alebo do IP.
myslim, ze otazka anonymnych prispevkov je skor otazkou na prevadzkovatela tohto webu a na programatorov, nez na "adminov". takze by pomohlo viac informacii ako to funguje inde... 😉

nikes
16. mar 2009

Ikke, napsala jsem ti ta fora do IP

jameson78
16. mar 2009

ikke, např. na www.dama.cz se dá psát jako registrovaná i anonymně

nikka.vo
19. mar 2009

ikke, já takovou neznám, já reagovala na to, že to tu někdo zmiňoval, že to někde funguje a že se to tady hned zavrhlo 😉 Což je škoda... 🙂

mandarinka
19. mar 2009

Tak třeba rodina.cz je takové fórum. Buď přidáš příspěvek pod nickem nebo anonymně...
Je teda fakt, že když sem někdo chodí fakt dlouho, tak ho lidi znají a kdyby najednou třeba napsal, že jeho dítě krade a on neví, co s tím..... tohle já bych sem třeba pod sebou nenapsala....

nikka.vo
19. mar 2009

mandarinka, přesně tak 🙂 ... a proto mě mrzí, že si stálých návštěvnic fora nevážín a radši napíšou, že si sem nemáme dávat fotku apod, jestli nechceme řešit delikátní věci 😨 Nemyslim si, že by se to třeba mohlo zneužívat. Prudí tu obvykle uplně neznámí lidé, kdo sem chodí dýl ví, že je odhalitelný 🙂 😎

ikke
22. mar 2009

uzivatelka kika39, ako aj jej dalsie nicky katarina7, alica29 a lucino boli zablokovane pre viacnasobne porusenie Pravidiel stranky.

prosim, davajte si pozor, komu date svoje kontaktne udaje a koho nechate spravovat vase spolocne albumy

ikke
27. mar 2009

bubi24 a mirul.i.k - blokovane nove duply od kika39 & spol.

ikke
9. apr 2009

bubi3 = kika39

nikeee20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz