• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vytváranie viacerých nickov

25. júna 2009 
A nebolo by dobre, keby sa pri registracii okrem mail adresy pozadovalo aj telefonne cislo, na ktore by prisiel potvrdzujuci kod a az po jeho zadazi by sa dalo riadne zaregistrovat.
26. feb 2008 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
s tým t.č je to dobrý nápad takto sa vie zistiť aj meno a priezvisko to pravé, možno by to ulahčilo adminom prácu
26. feb 2008 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Súhlasím... t.č. je dobrý nápad... len ak má niekto Easy, resp. Primu, aj tak nik meno a priezvisko nezistí... a ja mám napr. dva mobily... takže teoreticky by som sa mohla prihlásiť na dva nicky... ale určite by to eliminovalo aspoň nejaké percento "smrádkov" čo sem chodia robiť bordel...
26. feb 2008 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sue aj číslo na primu aj easi sa dá zistiť majiteľ (zdroj neprezradím)
26. feb 2008 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Elise, fakt? To som nevedela... ale neviem ako to môže ísť, keď ja som napr. Primu kupovala pred dvomi rokmi a nevypisovala som žiadny formulár :confused:
26. feb 2008 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sue a dokonca môžeš mať napr aj paušál a utajené číslo a je to úplne možné že to povedia komukoľvek ale t-mobile ani orange ani O2 to nie je
26. feb 2008 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je na to systém čo sa to dá a bezproblémov ti povedia aj adresu, aj ked to máš utajené číslo
26. feb 2008 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
NO to uz aby sa pri registracii davali cisla OP,to uz je fakt o drzku ked ma niekto viac nickov :confounded:
26. feb 2008 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja by som to spoplatnila :grinning: :zipper_mouth:
26. feb 2008 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kamilečka ano nie je to fér podľa mna ak si niekto tvorí viac nickov mne stačí jeden, a mám aj fotku tak všetci vedia ako vyzerám ked niekde píšem svoj názor . nechápem prečo si chcú dať niektorý viac nickov. však nech si z pasu vyhodia fotku a nechajú si iba základné povinné udaje a nikto nemusí vedieť že niekde prispeli ak potom požiadjú admina počase aby im príspevok vymazal alebo iba v tej konkrétnej téme nie?
26. feb 2008 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuz, tak to by potom asi veľmi nefungovalo :zipper_mouth:
26. feb 2008 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
sue, preco? nedas napr 20 alebo 50sk za registrovanie? ale urcite ten uchyl co tu uz od vikendu surfuje by tu nebol :zipper_mouth:
26. feb 2008 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tiez sa mi paci napad s poplatnovanim,baby co sem chodime dvacka nezabije a pubertacky a ostatne "pliagy" to odradi.
tiez chodim na stranku co sa spoplatnuje a je tam vela uzivatelov, ktory maju vazny zaujem.
26. feb 2008 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuz ja by som povedala ze prave opacne,taky ...... si to skor zaplati

Elise ja mam od roku 2005 a prvej registracie jeden nick a tam mam stale
26. feb 2008 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hmm... neviem, podľa mňa viac "procedúr" pri registrácii odradí aj pár stálych členov... ale to je len môj názor...
26. feb 2008 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co potom my v zahranici? to by ste chceli vidiet pas? a zaplatit v dolaroch? :grinning:
26. feb 2008 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
- tak tam kam chodim ja sa plati pri registracii, ale aj po uplinuti casu, ktory bol k dispozicii. ked ta "pliaga" sa aj za tu dvacku zaregistruje, pochybujem, ze bude sledovat cas a mat chut platit zas.
26. feb 2008 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pod akým nickom je ten uchyl zaregistrovaný teraz ? myslím naposledy?
26. feb 2008 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
chlupka :wink:
26. feb 2008 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuz díky:wink:
26. feb 2008 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
26. feb 2008 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuz a keby sa spravilo to že ked sa niekto prihlási napr na konikovi a preklikne do strechy tak mu už nebude možné sa prihlásiť pod iným nickom ale iba pod svojim z koníka a to by platilo aj na svadbe ( a všetky kombinácie) proste kde by sa prvý zar prihlásil taký nik by mal používať všade lebo by ho stránka neprihlásila, nieako ako samoblokácia . neviem či som to napísla jasne. čo ty na to?
26. feb 2008 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no neda sa to pri meniacej IP adrese resp vo firmach alebo prihlaseniach kde viac uzivatelov ma rovnaku iP, alebo kto pride prvy tak je zaregistrovany? :grinning: a nie kazdy moze mat zapnute auto prihlasovanie ak sa nahodou prihlasuje z internetovej kaviarne alebo od znamych :wink:
26. feb 2008 o 23:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nakolko uzivatelka ria713, ma toho viacej na rovasi, napr. hlasovacie prispevky a opakovane podvody pri predaji rozhodli sme sa ju bloknut ( len pozor ak by sa nahodou od inakial prihlasila pod inym nickom) :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
1. mar 2008 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak toto ste prehnala ale uz som vam napisala.....ake podvody ci co?o com tocite?????a este ani len bloknuta nie som...ved sem ani len nechodim tak neviem ake podvody ale poprosim vysvetlenie.....
2. mar 2008 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nechodis sem,ale nahodou si sa tu objavila..... :grinning:
zlaté.... :grinning:
2. mar 2008 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nechápem ria713 kde si po tolkých veciach čo si vyviedla o ktorých som sa dočítala nabrala odvahu sa tu ukázať. hambím sa za to že si z LV ako ja a ostatné baby, čo tu sú.
2. mar 2008 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa pridávam ria mala by si sa hambiť čo si vyviedla (je to vlastne krádež) a hlúpo sa vyhováraš, všetky maminky čo sme tu nemáme penazí nazviš a tak sa snažíme zohnať niečo pekné a lacnejšie a takéto veci čo robíš sú neospravedlniteľné :angry:
hádam máš ria v sebe kúska hamby a dáš všetko na správnu mieru :unamused:
2. mar 2008 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kedze som uzivatelku upozornila a akoby nestacilo ma hned tri aktivne nicky ( na moju IP nereaguje ) blokujememe: anawinka
ivanka223
lulufon
6. mar 2008 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok