Vytváranie viacerých nickov

zuz11
13. feb 2008

Pri regisrácií na tieto stránky ste súhlasili aj s touto podmienkou:
5. Používateľ sa nebude pokúšať prihlásiť sa na server ako iný používateľ, vytvárať na serveri viac ako jednu registráciu a ani inak poškodzovať ďalších používateľov alebo iné osoby.

a pri registrácii Vás to upozorňuje na túto skutočnosť:
pri prihlasovaní na modrykonik.sk:
Ak si už registrovaná/ý na mojasvadba.sk, alebo modrastrecha.sk, tak sa prihlás tu s Tvojim už existujúcim loginom a heslom.

atd.

Ak používate v súčastnosti viac nickov naraz tak ich prosím Vás prestaňte používať a používajte už iba jeden nick, v opačnom prípade Vám bude zrušený prístup na stránky.

Berte navedomie že sa tomu teraz budeme viac venovat a budeme sa snažiť v tom urobiť poriadok.

kolektív adminov

cervena_ciapocka
26. feb 2008

A nebolo by dobre, keby sa pri registracii okrem mail adresy pozadovalo aj telefonne cislo, na ktore by prisiel potvrdzujuci kod a az po jeho zadazi by sa dalo riadne zaregistrovat.

elise
26. feb 2008

s tým t.č je to dobrý nápad takto sa vie zistiť aj meno a priezvisko to pravé, možno by to ulahčilo adminom prácu

sue
26. feb 2008

Súhlasím... t.č. je dobrý nápad... len ak má niekto Easy, resp. Primu, aj tak nik meno a priezvisko nezistí... a ja mám napr. dva mobily... takže teoreticky by som sa mohla prihlásiť na dva nicky... ale určite by to eliminovalo aspoň nejaké percento "smrádkov" čo sem chodia robiť bordel...

elise
26. feb 2008

sue aj číslo na primu aj easi sa dá zistiť majiteľ (zdroj neprezradím)

sue
26. feb 2008

Elise, fakt? To som nevedela... ale neviem ako to môže ísť, keď ja som napr. Primu kupovala pred dvomi rokmi a nevypisovala som žiadny formulár 😕

elise
26. feb 2008

sue a dokonca môžeš mať napr aj paušál a utajené číslo a je to úplne možné že to povedia komukoľvek ale t-mobile ani orange ani O2 to nie je

elise
26. feb 2008

je na to systém čo sa to dá a bezproblémov ti povedia aj adresu, aj ked to máš utajené číslo

kamilecka
26. feb 2008

NO to uz aby sa pri registracii davali cisla OP,to uz je fakt o drzku ked ma niekto viac nickov 😖

zuz11
autor
26. feb 2008

ja by som to spoplatnila 😀 🤐

elise
26. feb 2008

kamilečka ano nie je to fér podľa mna ak si niekto tvorí viac nickov mne stačí jeden, a mám aj fotku tak všetci vedia ako vyzerám ked niekde píšem svoj názor . nechápem prečo si chcú dať niektorý viac nickov. však nech si z pasu vyhodia fotku a nechajú si iba základné povinné udaje a nikto nemusí vedieť že niekde prispeli ak potom požiadjú admina počase aby im príspevok vymazal alebo iba v tej konkrétnej téme nie?

sue
26. feb 2008

Zuz, tak to by potom asi veľmi nefungovalo 🤐

zuz11
autor
26. feb 2008

sue, preco? nedas napr 20 alebo 50sk za registrovanie? ale urcite ten uchyl co tu uz od vikendu surfuje by tu nebol 🤐

melory
26. feb 2008

tiez sa mi paci napad s poplatnovanim,baby co sem chodime dvacka nezabije a pubertacky a ostatne "pliagy" to odradi.
tiez chodim na stranku co sa spoplatnuje a je tam vela uzivatelov, ktory maju vazny zaujem.

kamilecka
26. feb 2008

Zuz ja by som povedala ze prave opacne,taky ...... si to skor zaplati

Elise ja mam od roku 2005 a prvej registracie jeden nick a tam mam stale

sue
26. feb 2008

Hmm... neviem, podľa mňa viac "procedúr" pri registrácii odradí aj pár stálych členov... ale to je len môj názor...

mamacat
26. feb 2008

a co potom my v zahranici? to by ste chceli vidiet pas? a zaplatit v dolaroch? 😀

melory
26. feb 2008

- tak tam kam chodim ja sa plati pri registracii, ale aj po uplinuti casu, ktory bol k dispozicii. ked ta "pliaga" sa aj za tu dvacku zaregistruje, pochybujem, ze bude sledovat cas a mat chut platit zas.

elise
26. feb 2008

pod akým nickom je ten uchyl zaregistrovaný teraz ? myslím naposledy?

zuz11
autor
26. feb 2008

chlupka 😉

elise
26. feb 2008

zuz díky😉

zuz11
autor
26. feb 2008

ale uz asi nie je uchyl
https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea... 😀 😀 😀

elise
26. feb 2008

zuz a keby sa spravilo to že ked sa niekto prihlási napr na konikovi a preklikne do strechy tak mu už nebude možné sa prihlásiť pod iným nickom ale iba pod svojim z koníka a to by platilo aj na svadbe ( a všetky kombinácie) proste kde by sa prvý zar prihlásil taký nik by mal používať všade lebo by ho stránka neprihlásila, nieako ako samoblokácia . neviem či som to napísla jasne. čo ty na to?

zuz11
autor
26. feb 2008

no neda sa to pri meniacej IP adrese resp vo firmach alebo prihlaseniach kde viac uzivatelov ma rovnaku iP, alebo kto pride prvy tak je zaregistrovany? 😀 a nie kazdy moze mat zapnute auto prihlasovanie ak sa nahodou prihlasuje z internetovej kaviarne alebo od znamych 😉

zuz11
autor
1. mar 2008

nakolko uzivatelka ria713, ma toho viacej na rovasi, napr. hlasovacie prispevky a opakovane podvody pri predaji rozhodli sme sa ju bloknut ( len pozor ak by sa nahodou od inakial prihlasila pod inym nickom) 🤐 🤐 🤐

ria713
2. mar 2008

tak toto ste prehnala ale uz som vam napisala.....ake podvody ci co?o com tocite?????a este ani len bloknuta nie som...ved sem ani len nechodim tak neviem ake podvody ale poprosim vysvetlenie.....

roasha
2. mar 2008

nechodis sem,ale nahodou si sa tu objavila..... 😀
zlaté.... 😀

mirip
2. mar 2008

nechápem ria713 kde si po tolkých veciach čo si vyviedla o ktorých som sa dočítala nabrala odvahu sa tu ukázať. hambím sa za to že si z LV ako ja a ostatné baby, čo tu sú.

elise
2. mar 2008

ja sa pridávam ria mala by si sa hambiť čo si vyviedla (je to vlastne krádež) a hlúpo sa vyhováraš, všetky maminky čo sme tu nemáme penazí nazviš a tak sa snažíme zohnať niečo pekné a lacnejšie a takéto veci čo robíš sú neospravedlniteľné 😠
hádam máš ria v sebe kúska hamby a dáš všetko na správnu mieru 😒

zuz11
autor
6. mar 2008

kedze som uzivatelku upozornila a akoby nestacilo ma hned tri aktivne nicky ( na moju IP nereaguje ) blokujememe: anawinka
ivanka223
lulufon