Vytváranie viacerých nickov

zuz11
13. feb 2008

Pri regisrácií na tieto stránky ste súhlasili aj s touto podmienkou:
5. Používateľ sa nebude pokúšať prihlásiť sa na server ako iný používateľ, vytvárať na serveri viac ako jednu registráciu a ani inak poškodzovať ďalších používateľov alebo iné osoby.

a pri registrácii Vás to upozorňuje na túto skutočnosť:
pri prihlasovaní na modrykonik.sk:
Ak si už registrovaná/ý na mojasvadba.sk, alebo modrastrecha.sk, tak sa prihlás tu s Tvojim už existujúcim loginom a heslom.

atd.

Ak používate v súčastnosti viac nickov naraz tak ich prosím Vás prestaňte používať a používajte už iba jeden nick, v opačnom prípade Vám bude zrušený prístup na stránky.

Berte navedomie že sa tomu teraz budeme viac venovat a budeme sa snažiť v tom urobiť poriadok.

kolektív adminov

zuz11
autor
6. mar 2008

dalsia uzivatelka, ktora neodpoveda na IP a nepodala mi vysvetlenie k pouzivaniu viacerych nickov ( blokujeme):
denisa234
madula

smary
7. mar 2008

zuz11 julovky2007 dakuju 😉

vedvies
7. mar 2008

áno, dakujeme 😉

zuzula28
7. mar 2008

zuz11, ja teda obzvlast dakujem 😖 😀

melory
9. mar 2008

poprosime aj kachnickpalicku...alebo zeby pi...?

zuzkafuny
10. mar 2008

Ja som sa s tou kachnickpalicku ešte nestretla...

melory
10. mar 2008

to si z tych stastnych...

bubba
10. mar 2008

uz som tu videla jeden nazor ktory by naozaj ulahcil pracu nasich adminiek 😀
aby kazda co otvori novu temu mala pravo vyradit pre opravnenu pricinu nechcene osoby zo svojej temy...napr priamym informovanim adminov,kt.by to vymazali pokial ona poda dostatocnu informaciu o otm,ze preco.tym by sa rychlejsie dali vyselektovat aj nechcene nicky vo fore,ktore by sa hned blokli a admini by nemuseli patrat 😉
a ak by nahodou zakladatelka uz nebola aktivna,mohlo by sa toto posuvat na "najstrasiu"aktivnu clenku.
kazda zakladatelka temy sa chce nieco nove dozvediet,popripade len tak pokecat a preto si myslim,ze by aj vacsina suhlasila a "strazila"si svoje uzemie...

melory
10. mar 2008

...len ci by nas tie "kacky" tiez neblokli, aby urobili zle...

zuzkaprofant
10. mar 2008

ja sa cchem poslat ip adminovi len neviem kto to je , chcem zmenit moj stary nick na novy moj stary je yonanevi , nerada to robim ale mam na to osobne dovody
da sa tak zmenit ze vsetky prispevky pod yonanevi budu premenovane na zuzkaprofant????

zuz11
autor
10. mar 2008

zuzi, nie neda sa to 🤐 uz ani IP nemusis posielat, jedine Ti stary nick blokneme 😉
aj tak nechapem poriadne tie dovody ak chces brat zo sebou svoje prispevky 🤐

chlop
10. mar 2008

zuzkaprofant,
da sa zmenit nick aj tak aby sa to prejavilo spatne ale admini to asi nebudu moct urobit pretoze to nie je az take jednoduche -> museli by mat pristup s sql databazam a tam to prepisat/nahradit. Narocnost zavisi od struktury databazy ale asi sa tu s tym nikomu nebude chciet zabavat aj keby to mala byt len jedna tabulka :(

bubba
10. mar 2008

melory sak to si hadam admin bude vediet precitat prispevky preco chcu aby dotycny/a bola zrusena alebo vyradena a popripade aj deletovana....sak vedia citat nie? 😉

evitkamalicka
10. mar 2008

zuz kaca zo vcera sa prave zaregistrovala pod novym nickom kordulka

zuzkaprofant
10. mar 2008

jasne v pohode aj tak ma kazdy na nete pozna podla foto v pohode od nes vystupujem pod mojim menom, takze ahojte ja som zuzka 😀 😀

zuzkafuny
12. mar 2008

Ahoj Zuzka 😀
Bubba... veď by sa načítali... to majú jedno. Čítajú aj tak, aj tak.

zuzkafuny
12. mar 2008

Práve teraz niekto šarapatí vo voľnej diskusii... 😖

elise
12. mar 2008

ja som označila témy na zmazanie zase tam niekto vyčíňa 😠 😠 😒

bubadlo27
12. mar 2008
evitkamalicka
12. mar 2008

kocky obavam sa ze to blokovania adminmi je zbytocne kedze podla vsetkeho ma ten clovek dynamicku IP a moze sa registrovat kolkokrat chce...mna to uz fakt nebavi, furt mi vytvori nejaku hnusnu temu, bolo by vhodne s tym spravit uz konecne aj nieco viac ako ho len bloknut 😒

elise
12. mar 2008

je zase novéá vulgárna téma na olnej diskusii očividne sa ten mor baví, je to normálne na trestné oznámenie 😠 😒

elise
12. mar 2008

adminy budete mať veľa práce mazať ie vulgárne témy 😉

pipi1211
12. mar 2008

ja by som bola za aby sa to tu pekne spoplatnilo ved kazda maminka ci nemaminka bude mat urcite trebars raz za pol roka daku tu korunku aby si to tu spoplatlila trebars aj cez mobil.... aj na jednej nemenovanej stranke sa to tak spoplatnuje a podla mna to je fajn riesenie aspon tu nebudeme mat takych idiotov co tu len bordel robia a navyse adminom vela roboty 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

bubadlo27
12. mar 2008

no konecne 🙂

eva4444
12. mar 2008

ja si myslim ze je to chlap 😠 to zena by toto nemohla 😠 😠 😠 😠

pipi1211
12. mar 2008

evi ale hej... daka sprosta pubertacka co sa nudi je schopna vsetkeho 😠 😠 😠 😠 😠

elise
12. mar 2008

admini vďka 😉
navigovala som ju na inú stránku kde ju budú žrať 😀 do ip mi napísala že tam ide tak dúfam že tam zostane a nám tu dá pokoj. 😵

zuz11
autor
12. mar 2008

no som tu a trvalo mi to mazanie cca 10 minut 😀 😀 😀 nebojte bordel si tu nenechame 😉
prave sa pracuje na tom ze blokovat budeme moct uz aj my takze to bude ok, vytvori temu a ak tu bude hned ju blokneme a je poriadok 😀

zuz11
autor
12. mar 2008

jaj a dakujem Vam za upozornenia, pomohli sa mi zorientovat 😀 😉

alami
12. mar 2008

super že si prišla!!!