Vytváranie viacerých nickov

zuz11
13. feb 2008

Pri regisrácií na tieto stránky ste súhlasili aj s touto podmienkou:
5. Používateľ sa nebude pokúšať prihlásiť sa na server ako iný používateľ, vytvárať na serveri viac ako jednu registráciu a ani inak poškodzovať ďalších používateľov alebo iné osoby.

a pri registrácii Vás to upozorňuje na túto skutočnosť:
pri prihlasovaní na modrykonik.sk:
Ak si už registrovaná/ý na mojasvadba.sk, alebo modrastrecha.sk, tak sa prihlás tu s Tvojim už existujúcim loginom a heslom.

atd.

Ak používate v súčastnosti viac nickov naraz tak ich prosím Vás prestaňte používať a používajte už iba jeden nick, v opačnom prípade Vám bude zrušený prístup na stránky.

Berte navedomie že sa tomu teraz budeme viac venovat a budeme sa snažiť v tom urobiť poriadok.

kolektív adminov

bejbypd
5. feb 2009

napodobne 😔

kili
5. feb 2009

ak sa hlasuje, tak ja som tiež za 🙂

emjee
5. feb 2009

so sekciou butlava vrba resp. anonymnymi nickmi sa uvazuje, momentalne to ale este nie je v stadiu rozbehnutia sa, takze by som rada poziadala o nevytvaranie si duplicitnych nickov ani za ucelom zostania v anonymite pri haklivych temach

expertka8
6. feb 2009

...emjee...som presvedcena...ze to bude spravny tah v prospex MK a ix uzivatelov 😉
...tato stranka sa v skutku splha do sekcie "perfektne" 😉 🙂 😵

roasha
6. feb 2009

aj moj hlas,aj napriek tomu ze som nikdy nemala druhy nick. 😉 🙂

emjee
6. feb 2009

dnes som bola na navsteve u sefstva, okrem ineho sme rozoberali aj tuto zalezitost, vysledok:

vystupovat pod roznymi nickmi len preto, lebo mas "delikatny problem" sa nebude - bud od zaciatku co si tu vystupujes na fore ako niekto, kto priznava svoju identitu (cize sa napr. zveris so svojim menom, fotkou tvare, napises nieco intimne o sebe, ...) alebo o sebe neprezradis dokopy nic - vsetko zalezi na tebe ako sa na fore prezentujes a ked uz si tu ako pani XY, nemozes byt zrazu slecna ABC

takze ZIADNE duplicitne nicky

v novej verzii stranky vsak budu nove moznosti, ako sa zdoverit len urcitej skupine ludi, verim, ze budete spokojne

gtver
6. feb 2009

emjee, jasné, pro mě osobně dvojité nicky (byť uživatelkám rozumím) jsou nepřípustné, ale mám pocit, že holky měly na mysli něco jiného, než duplicitní nick - a to stav, kdy by dotyčná uživatelka nebyla vůbec pod nickem, ale jako "anonym"

emjee
6. feb 2009

gtver:
v novej verzii stranky vsak budu nove moznosti, ako sa zdoverit len urcitej skupine ludi, verim, ze budete spokojne - nic blizsie k tomu povedat nemozem, ani sama neviem este ako presne to bude vyzerat

gtver
6. feb 2009

emjee, rozumím, mě osobně se tento problém netýká 😉 , jen jsem přemýšlela, jestli tu všechny mluví o tom samém

emjee
6. feb 2009

jasne, tak snad sme to uviedli na spravnu mieru, ale tym nevylucujem moznost opytat sa, ak niekto nepochopil

bihan
6. feb 2009

Mám otázku? ako je možné, že osoba, ktorej boli zablokované dva nicky stále vystupuje na koňovi a nie pod pôvodným, ale "novým" nickom?

A ako je možné, že osoba, ktorej je bloknutý prístup na MS má otvorený prístup na MK? Myslela som, že tie pravidlá platia pre všetky podstránky.

emjee
6. feb 2009

1/ neviem koho konkretne myslis, lebo je tu takych osob viac - kazdy moze urobit chybu a preto mu nestopneme pristup navzdy - kazdy pripad porusenia pravidla duplicitnych nickov bol potrestany podla zavaznosti (napr. priznanie ako polahcujuca okolnost vs. zamerne zneuzitie duplicitneho nicku na reklamu alebo ohovaranie)

2/ trufam si tipnut, koho tymto myslis, takze: dana osoba bola z MS vykazana kvoli tomu, ze je v ponimani MS firma, v ponimani MK je len mamickou

emjee
8. feb 2009

betarkaa17 a jej pridruzene nicky - blokovane

emjee
9. feb 2009

magdia555, daniela84 - bloknute pre porusenie pravidla o duplicitnych nickoch ako aj reklamy vo fore

ikke
25. feb 2009

Vazene uzivatelky,

v poslednych dnoch sa tu coraz viac objavuje verejne pretriasanie a dohady o tom, kto ma a kto nema viac nickov.

Ziadam vas, ci uz mate 100% informacie alebo su to iba vase osobne dohady, NEPISTE O TOM V DISKUSIACH !!! Napiste adminom. Nato tu sme, aby sme riesili taketo pripady a ak je nutne ich zverejnili.
Casto totiz svojimi neoverenymi alebo polooverenymi informaciami toho druheho nepravom poskodzujete a zranujete...

Taketo pripady verejneho preberania (kto je duplanick od koho) budeme posudzovat BEZ VYNIMKY ako ohovaranie a podla toho aj konat. Teda v konecnom dosledku mozno aj blokovat pristup.

Dakujem za pochopenie.

babulka
25. feb 2009

Jezis Ikke, a keby ste tak bez vynimky skusili posudzovat tych, co namiesto konstruktivnej debaty v kazdej teme len nicia debatu, viria vzduch, hadaju sa...jedna vec je mat nazor a druha vec je urazat tych, ktori ho maju iny. Nediskutuju, ale hned utocia... Staci sa pozriet ci uz na Pribinacik, alebo chodak, alebo to bola tema afry alebo....stale tie iste uzivatelky s rovnakou urovnou prispievania 😠 Take nevadia?

lenkanemeckova
26. feb 2009

Přečetla jsem několik stránek této "diskuze" a nestačím se divit... připadám si jako Alenka v říši divů... proboha kde to sem?????

Je správné že se admini starají o pořádek... ale já mám poslední dobou pocit že z adminů jsou tvrdé bachařky obcházející všechny diskuze a albumy s pendreky, ve tváři výraz Terminátora, který jde přes mrtvoly... stále jen čtu blokujeme, hlídáme, zjistíme si... nesmíte, musíte... vždyť tohle byl tak pohodový server 😖

Já chápu že se tu objevují slabomyslní jedinci, kteří uráží... nebo zaplavují diskuze stupiditama... ale tomu nikdy nezabráníte... protože ač si hrajete na Bohy.. jako že vše vypátráte... vte moc dobře, že vše vypátrat nejde... je ještě mnoho uživatelů co mají pohyblivou IP... stále funguje internet kavárny, kde se každý den... dokonce každou hodinu může přihlásit jeden ichtyl pod 50nicky...

Chápu že tahle skupina lidí (prudičů, uchylů, ichtylů...) může unavovat... ale ono je z psycholigického hlediska nejlepší tyhle lidi ignorovat a ne je nahánět a ještě víc na ně poukazovat...

A abych byla zcela upřímná (doufám že mě za můj veřejně napsaný názor nebloknete 😒 ), to že jsem párkrát narazila na ichtyla či uchyla my vadilo míň než některé zásahy adminů... např. vymazání nějaké fotky z alba, zablokování tématu (který jste sice pak zase otevřely, protože po diskuzi jste uznaly že mám pravdu, což vás šlechtí), nicméně jak jsem psala na začátku... začínám se tu cítit jako v nějaké komunitě, kde neexistuje svoboda!

Chápu že musí existovat pravidla... to je naprosto samozřejmé... ale všude kde existují pravidla existují i vyjímky!

A zde několik typických a zcela konkrétních věcí, abych nepsala jen tak obecně...

Naprosto nechápu proč člověk nemůže mít v albu například fotku psa? Ano, je blbost mít na servru o těhotenství a miminách celé album čoklů... ale mít v albu svého miláčka či jednu fotku z dovolené... co je na tom špatného... a odpověď že to zatěžuje server... no pardon, ale myslím, že tři alba košilek a bodýček pro mimi zatěžuje server daleko víc... no ne? Mimochodem pokud potřebujete více místa myslím že kdyby byla možnost umisťovat fotky jen pomocí odkazu na svůj webprostor řada uživatelek by toho určitě využila 😉

Dále emjee píše.. cituji " bud od zaciatku co si tu vystupujes na fore ako niekto, kto priznava svoju identitu (cize sa napr. zveris so svojim menom, fotkou tvare, napises nieco intimne o sebe, ...) alebo o sebe neprezradis dokopy nic - vsetko zalezi na tebe" jenže milá emjee já se registrovala v roce 2005 a to ještě na beremese.cz ... a neměla jsem možnost přemýšlet o tom, že jednou budu chodit na koníka kde budu chtít řešit třeba nějaké citlivé téma... koník vznikl až po mé registraci... můj nick = mé jméno prototože jsem se registrovala na diskuzi o svatbě.. neměla jsem potřebu být v anonimitě... pak vznikl koník a já se dle instrukcí, které jsou v pravidlech nepřehlásila, ale začala jsem i zde využívat svůj nick a tedy celou moji odhalenou identitu... už řada holek psala to co je logické... jsou věci za které se člověk stydí, věci se kterými chce poradit (a od všech, kteří by mohli pomoci... ne od nějaké vybrané skupiny lidí) jsou to soukromé a intimní problémy... napsat a to pro změnu cituji kristu "Výmluva že se chcete udržet v anonymitě v intimních věcech neni na místě, buďto od tom mluvte pod svým skutečným (prvně vytvořeným) nickem nebo vůbec." Je podlé mého názoru sprosté, netolerantní, tvrdě potlačující listinu základních práv a svobodmožnost a hlavně to naprosto vylučuje možnost svobodně využívat tyto stránky pro účely jež byly zřízeny.

My které jsme tu už pár let jsme ty které drží tyto stránky... bez těch x uživatelek, které tu jsou skoro denně a už tu mají okruh známích... mají svá alba, a nicky, které už každý zná... my nikoho neurážíme a nechceme porušovat pravidla... jen prostě občas máme problém se kterým se chceme svěřit tajně bez své identity... a já vím o čem mluvím, protože i já jsem tu jeden čas byla pod jiným nickem, který už byl dávno zapomenut (ale byla jsem ráda za tu možnost)... Nezavání to celé trochu rokem 1985... Jeden nick na věčné časy a nikdy jinak???

Je mi jasné, že se mnou buď budou lidi souhlasit a nebo nesouhlasit... jiná možnost ani není... ale měla jsem opravdu velkou otřebu reagovat, protože vše má své meze... a já mám pocit že zde už se ty mantinely nejak moc utahují a začíná se mi tu nějak špatně dýchat 😔

Lenka

slnieckova
26. feb 2009

lenka absolutne suhlasim s kazdym tvojim slovom....

certica
26. feb 2009

lenka, vystizne... a myslim, ze je nas tu kvantum s obdobnymi zmiesanymi pocitmi

pavlina05
26. feb 2009

Leni, já souhlasím s tebou 😵 😵 😵 😵

swead
26. feb 2009

Leni, taky si myslím, že máš pravdu 😉 😵

roasha
26. feb 2009

lenka 😉 🙂

aguaverde
26. feb 2009

Lenka 😉 😵 😵

bianca
26. feb 2009

lenkanemeckova presne,presne,presne tak ako si napisala

krista
26. feb 2009

Lenka ve všem určitě pravdu nemáš, že jsi se registrovala na beremese.cz ti neukládalo povinnost zaregistrovat si nick kde budeš mít svoje jméno. Já jsem se taky registrovala na beremese.cz a mnoho dalších. Jesliže jsi potom uznala, že tento nick je moc "otevřený" mohla jsi si po dohodě s námi vytvořit nový nick, starý zablokovat a třeba uživatelkám se kterými si píšeš dát vědět přes IP, je dost uživatelek, které toho využily.

Co se týče IP adresy, neházíme všechny do jednoho pytle, když už někoho zablokujeme protože si vytvořil více nicků, tak to především prověřujeme více kritérií. To neni tak, že se kouknu že má stejnou IP 50 lidí a tak těch 50 lidí zablokuju s tím, že se jedná o jednoho člověka.

Nevím co víc k tomu říct, protože především nárážíš na pravidla, která jsou tu stanovená už hodně dlouho a většina nemá problém je dodržovat.

lenkanemeckova
26. feb 2009

Milá Kristo

a) ano nebylo mojí povinností registrovat se pod plným jménem, ale také nebyl důvod to neučinit...

b) tento nick není otevřený... je můj... z 99% mi nevadí že všichni ví o koho jde... nehledě na to, že je vlastně jedno jestli jsem lenkanameckova nebo ententykydvašpalíky... stejně mám alba a lidi už ví o koho jde... jádro pudla je jinde... nebo je to snad tak těžké pochopit?

c) vytvořit si po dohodě s vámi nový nick??? no fajn... ale situaci by to moc neřešilo... kvůli jednomu problému bych už musela být stále anonym a ještě bez alb atd...

a navíc si to dosrt protiřečí s následují debatou mezi jednou uživatelkou a adminem, zkopírováno z první strany této diskuze!

m311293 • 22. únor 2008 v 07:19
Mám je jeden nick, ale chtěla bych si změnit přihlašovací jméno,. je to možné a pokud ano jak ?

emjee • 1d • 22. únor 2008 v 08:09
neviem ci dobre rozumiem - ake prihlasovacie meno? to m311293? to je nick a prave ten sa zmenit neda a ak uz jeden u nas mas, nemas si vytvarat dalsi

m311293 • 22. únor 2008 v 08:40
asi jsem se špatně vyjádřila, jo ten nick, to m311293 bych chtěla změnit, ale už jsem pochopila že se změnit nedá, nemám potřebu si dělat další, jen mi přišel trochu krkolomný

emjee • 1d • 22. únor 2008 v 08:53
je trochu krkolomny ale sama si si ho vybrala

Tohle je slušná komunikace? Takhle bych dopadla kdybych vás požádala o změnu???

Ohledně IP adres už se vyjadřovat nebudu... zřejmě si myslíte, že tady sedí jen slepice, které tomu nerozumí a nemají vůbec potuchy jak net systémy fugují...

a poslední reakce: Nenarážím na pravidla, narážím jen na lidský faktor.

jankatr
26. feb 2009

Leni musím taky souhlasit. Jedna věc je když se sem pod různými nicky hlásí lidi co mají v úmyslu škodit, a jiná věc je, když člověk který za normálních okolností nemá problém tu vystupovat veřejně, potřebuje vyřešit něco intimního a nestojí zrovna o to aby to o něm všichni věděli. Myslím že pokud jde o seriozní diskusi tak by se to mělo brát trošku jinak než když tu někdo prudí.

A pokud jde o fotky - tak je to taky tak jak říkáš - jsou fotky které i když na nich rodina zrovna není se rodiny a jejího života určitým způsobem dotýkají, a pokud tam není pejsek stokrát jinak tak proč s tím dělat až takové cavyky.

carcoolka
27. feb 2009

Ahoj,
sice sem chodim casto,ale moc neprispivam. Nechapu mila lenicko a ostatni,proc tady vubec jeste jste,kdyz je to tady tak spatny.Kdyz se ti tady tak spatne dycha a jsou jina fora,kde maji podle tebe lepsi pravidla,proc nejdes tam?Na jinych forech by si si tohle k adminum totiz vubec nemohla dovolit,jsou to predevsim lide,kteri se staraji o provoz techto stranek,bez nich by tady byl jen chaos a zase byste si stezovali na jiny veci,proste nekomu se nikdo nezavdeci.Nechces nahodou delat adminku sama,chytra jsi na to dost jak vidim.

motylek
27. feb 2009

carcoolka , zajímalo by mě, kde jsi se tu zjevila. Máš pravdu, nechodíš sem, nepřispíváš, tak se asi možná ani neozývej. Tady se nikdo, natož Lenka nezmínil o tom, že je to tu špatné, naopak lenkanem psala, že je to tu pohodový server. Nikomu z nich se tu ani špatně nedýchá, ale kde jsme??? Opravdu to tu zavání trochu šikanou. I kdybych měla tři nicky, tak jako co??? Někdy mám taky chuť založit si jeden anonymní, jelikož všichni ví, kdo jsem (mě to samozřejmě vůbec nevadí, bylo to dobrovlné), ale s některým problémy člověk opravdu nechce lézt natvrdo ven.

Tak asi tak.

A nikdo to tu nenařl adminy, že by svoji práci nedělali dobře. Dělají ji skvělě, jen by to asi opravdu chtělo trochu povolit (např. co se týče fotoalb-viz lenkanemeckova).

marika80
27. feb 2009

Ja by som tu 'Butlavu vrbu' tiez uvitala-kde si moze kazdy prispiet a nemusi byt pod svojim nickom. Musim sa priznat, ze som mala az 3 nicky, ale to som necitala pravidla 😅 , a bola som tu nova. Zuzka ma pekne zrusila. A dala mi moznost si vybrat jeden, za co som jej vdacna, ze ma neblokla 🙂 .