Vytváranie viacerých nickov

zuz11
13. feb 2008

Pri regisrácií na tieto stránky ste súhlasili aj s touto podmienkou:
5. Používateľ sa nebude pokúšať prihlásiť sa na server ako iný používateľ, vytvárať na serveri viac ako jednu registráciu a ani inak poškodzovať ďalších používateľov alebo iné osoby.

a pri registrácii Vás to upozorňuje na túto skutočnosť:
pri prihlasovaní na modrykonik.sk:
Ak si už registrovaná/ý na mojasvadba.sk, alebo modrastrecha.sk, tak sa prihlás tu s Tvojim už existujúcim loginom a heslom.

atd.

Ak používate v súčastnosti viac nickov naraz tak ich prosím Vás prestaňte používať a používajte už iba jeden nick, v opačnom prípade Vám bude zrušený prístup na stránky.

Berte navedomie že sa tomu teraz budeme viac venovat a budeme sa snažiť v tom urobiť poriadok.

kolektív adminov

monkula
22. feb 2008

kotenko, myslím si, že ak niektorá z nás povie, o radu prosí kamarátka, je jasné, že je to "zastírací manéver" 😅 😅

kotenko
22. feb 2008

nie u kazdeho.

kotenko
22. feb 2008

a ked niekto potrebuje rozoberat nieco chulostive a nechce, aby to vedeli aj ostatni, tak nepisem do fora, ale do IP, ved nato to tu je...

monkula
22. feb 2008

to netvrdím, ale väčšinou je to tak...
Ako sa á malinká?

cervena_ciapocka
22. feb 2008

Viete, ale ked chce niekto byt v anonimite, tak to nie je preto, ze by sa chcel "skryvat" pred vami, ale pred blizkim okolim, ktore sem moze obcas nahliadnut alebo niekim z okolia. A prave tyto blizky ludia vedia byt najviac protivny.

cervena_ciapocka
22. feb 2008

Prepacte tie pravopisne chyby, ale ja fakt slovencinu neovladam 😅

monkula
22. feb 2008

čč, presne tak... nikdy nevieme, kto nás číta...

zuzkafuny
22. feb 2008

Hmmm... ja tomu vôbec ale vôbec nem rozumiem... 😖

ella1
22. feb 2008

nič v zlom,ale.....raz ma tu zuz11 obvinila,že som si vytvorila nick a sama som so sebou v jednej téme súhlasila a urazila niekoho. 🙄
potom som zistila,že sa prihlásili kamošky,ktorým som o tej téme hovorila,prečítali si a dali mi za pravdu.
zuz tvrdila,že jej to ukazuje to isté IP.
Sme v jednej firme,ale v inej budove a očividne na úplne inom PC.tak podľa čoho môžu zistiť,ako to vlastne je s tými nick-mi?! 😒

pietra
22. feb 2008

kotenko, fraza "jedna moja kamaratka" je tak casto pouzivana, ze si aj v komediach z nej robia srandu a kazdy vie, ze ta kamaratka je vlastne pytajuca sa osoba. Navyse ako bolo spravne spomenute, vacsinou ak chce clovek ostat v anonymite, tak nie pred tymi z fora, ale z okolia.

zuz11
autor
23. feb 2008

uzivatelka "panenkamalenka: bloknuta 😉

zuz11
autor
24. feb 2008

uzivatelka "oveckanecka" bloknuta 😉

zuz11
autor
25. feb 2008

uzivatelka "cockapockacz" bloknuta

zuz11
autor
25. feb 2008

"anezka69" bloknuta 😠 🤐

cervena_ciapocka
25. feb 2008

Len kukam kolko tu je ludi co ich blokujete. A to je akoze jedna a ta ista osoba, alebo ako? Preco ste ich blokli?
Som asi moc zvedava co? 😅 Ale kto sa nepyta, nevie.

cervena_ciapocka
25. feb 2008

A ako sa to da bloknut? To akoze sa na dany nick uz neda prihlasit?

zuz11
autor
25. feb 2008

cervena ciapocka, mame podozrenie ze je to jedna a ta ista osoba, neblokujeme zvacsa cely pocitac ale IP dresu a ak treba tak ak je IP z firrmy kde ma vela ludi jednu IP blokneme iba jedneho daneho uzivatela 😉
hej a dany nick sa uz nevie prihlasit 😀

melory
25. feb 2008

ale moze sa zas zaregistrovat...nie?

melory
25. feb 2008

uz mi to je jasne...vecer su dlhsie kable 🙂

maaja
25. feb 2008

hm, tak mne teraz uz ne 😖 a to sme bezdrotovi 😀

ked mam bloknutu IP adresu, tak sa asi neviem so zadnym nickom prihlasit 😅

no ale ked maju viaceri rovnaku IP adresu, da sa bloknut len jeden z nich ???
zuz11, asi hej, ze ? 😉

zuz11
autor
25. feb 2008

hej ak ideme bloknut niekoho kto ma sam urcitu IP adresu blokneme celu IP adresu a z tej adresi sa neda pod ziadnym nicom sem dostat 😉
ak napr niekto pod urcitym nickom porusuje pravidla a chceme ho bloknut ale zistime ze nema tu IP adresu sam ( to si vieme overit) tak blokneme iba konkretneho uzivatela ale ostatny uzivatelia sa mozu nadalej prihlasovat 😉
uz rozumiete kablovy aj bezkablovy? 😀 😀 😀

melory
25. feb 2008

konecne sa tu robi poriadok, to sa mi paci

maaja
25. feb 2008

😀

zuz11
autor
25. feb 2008

lulufon = ivanka223, zda sa mi ze si jedna a ta ista osoba, rozhodni sa iba pre jeden nick lebo prides o pristup uplne 🤐

ella1
26. feb 2008

no,mne sa to nezdá.
ako môžete vedieť,či sa z toho istého PC prihlasuje tá istá osoba na dva nick-y alebo dve osoby....
to potom už len sledovať,čo píšu a či je to ten istý štýl.
a to je len hádanka a tým si veľa ľudí odoženiete. 😒

emjee
26. feb 2008

ella castokrat sa nam stalo, ze sme (nielen admini ale aj normalne bezne uzivatelky) na "dvojite obcianstvo" neprisli cez rovnaku ip ale cez podozrenie, ze dve - tri - styri osoby pisu uplne to iste, rovnakym stylom, maju podobne fotky ... potom staci porovnat par veci a je to jasne 😉

ella1
26. feb 2008

ale najprv treba poriadne preveriť až potom obviniť. 🙄

monkula
26. feb 2008

ella, aj Teba raz obvibili, mám ten pocit...

zuz11
autor
26. feb 2008

ale nebolo to verejne obvinenie takze to dalej nepreberajte, teraz uz mame lepsie veci na zistovanie podrobnosti.. doteraz sme vsetko davali iba Bobovi preverovat a to vzdy chvilu trvalo 🤐
ak sme niekomu ublizili tak sa ospravedlnujeme

ella1
26. feb 2008

mon-ved o tom hovorím.že sa to podľa mňa nedá zistiť.
a jedno,či verejne alebo nie,ale najprv si to treba poriadne overiť a nie hned skočiť do človeka a obviniť ho.
najhoršie na tom je,že si chybu nik neuznal. 😠