Vytváranie viacerých nickov

zuz11
13. feb 2008

Pri regisrácií na tieto stránky ste súhlasili aj s touto podmienkou:
5. Používateľ sa nebude pokúšať prihlásiť sa na server ako iný používateľ, vytvárať na serveri viac ako jednu registráciu a ani inak poškodzovať ďalších používateľov alebo iné osoby.

a pri registrácii Vás to upozorňuje na túto skutočnosť:
pri prihlasovaní na modrykonik.sk:
Ak si už registrovaná/ý na mojasvadba.sk, alebo modrastrecha.sk, tak sa prihlás tu s Tvojim už existujúcim loginom a heslom.

atd.

Ak používate v súčastnosti viac nickov naraz tak ich prosím Vás prestaňte používať a používajte už iba jeden nick, v opačnom prípade Vám bude zrušený prístup na stránky.

Berte navedomie že sa tomu teraz budeme viac venovat a budeme sa snažiť v tom urobiť poriadok.

kolektív adminov

alami
13. mar 2008

dadka - aj ja som na to myslela, že všetkým treba IP aby nereagovali. Trebárs aj za cenu bloknutia - ak budú reagovať. Nejako to treba zastaviť. To nie je normálne. ☹

bubadlo27
13. mar 2008

tak toto je fakt, des, sak on sa v tom vyziva, zuz to sa ozaj s tym neda nic robit 😠
od vcera je to uz tusim 5 nick 😠

babulka
14. mar 2008

Mozno by pomohol suhlas adminov s registraciou uzivatela? Je to tak na niektorych strankych, napr. blogoch, kde sa sice zaregistrujete, ale musite cakat na potvrdenie od admina, ktore pride na e-mailovu schranku a spatne to musite potvrdit. samozrejme, nebude mozne pridavat prispevky okamzite, bude si treba pockat na ten "suhlas" (co moze byt aj do druheho dna), ale kto chce naozaj prispievat, tak si s radostou pocka. A admini by mali prehlad, a zaroven si budu moct overit niekolkonasobne nicky z tej istej IP.
Ono je mozno na case, aby skoncili preteky s inymi strankami o co najvacsom pocte zaregistorvanych uzivatelov, resp navstevnikov za den, lebo potom to je takato pakaren.

alami
14. mar 2008

Neviem, možno je to blbosť, ale nedalo by sa toto už riešiť aj v spolupráci s políciou? To si už fakt môže robiť každý čo chce? Alebo, ako píše babulka - súhlas s registráciou a tiež ako už niekto spomenul, platené členstvo. Dala by som pri registrácii jednorázový poplatok - napr 100Sk. či by, pako, platil za toľko nickov, hlavne, ak je to nejaký puberťák, o čom som aj presvedčená.A naozaj, možno je to tvrdé, ale asi by som aj blokla tých, čo reagujú, aspoň na pár dní, nech si o nabudúce rozmyslia. Preto ho to bavý, že mu odpisujú!!!

mixka
14. mar 2008

podla toho, ze sa teraz dotycna osoba prihlasila a zas vytvara humusacke temy usudzujem, ze je to fakt skolak a radsej, ako policiu by som kontaktovala rodicov a psychiatra 😠

maruschka
14. mar 2008

baby, ja si myslím, že toto, čo robí ten úchyláčik nie je postihnuteľné..Ako ho nájdu?A kto by sa s tým vôbec zaoberal?Jednoducho si potrebuje uspokojiť svoje amorálne chúťky a potom vypadne...To je normálna deviácia, ak si ho nebudeme všímať, nebude mať z toho nič a zmizne..Najskôr som sa nad tým strašne rozčulovala, ale už ma to nevie nejako rozhádzať..Môžeme ho len a len poľutovať,že je "chudáčik" taký, aký je......... 🙄 🙄 😕

mixka
14. mar 2008

hej maruschka, ale ja som si teraz predstavovala, ako by som asi zareagovala, keby som zistila, ze to robi moje pubertalne dieta... sranda ??? uchylka ??? ako to riesit ???

maruschka
14. mar 2008

mixka jednoducho, ignorovať ho 😉 veď ho to raz prejde, ak nebude mať publikum 😉 a myslím si, že to bude čoskoro.

mixka
14. mar 2008

dufajme 🙂

kluara
17. mar 2008
lienockaa
17. mar 2008

píše aj do normálnych tém..napr. do marcoviek 2008, alebo do novembra 2008..vynucuje si tak reakciu..čo máme prestať písať do svojich normálnych tém?..prosím o čo najrýchlejšie zrušenie tohoto úchyláka..

zuz11
autor
27. mar 2008

prepac franziska, zamerne porusovanie pravidiel je bloknutie, blokujem Ti oba nicky:
franziska
sandrus

julia225
30. mar 2008

ja mam jeden nick a s nim riesim aj poblemy aj radosti ...ale tiez si toho nik nevazi...vzdy ked sa s dacim podelim, a to so svojim orig nickom, vsetci ma odsudia...vraj som prostoreka...
suhlasim s jednym nickom je to fer...ved ked sa "pozname" aspon tu...mali by sme si vediet poradit, ci ovedat do duse, alebo rozlepit oci mamickam a oteckom oci pri veciach, ktore naozaj nevidia...
no hold...nemozem pod svojim nickom(podotykam druhy nemam 😉 ) lebo ked poviem svoj nazor...tak som prostoreka alebo som spadla z jahody,alebo sa mam moc dobre atd...co ja pokladam za osocovanie...
ale pointa: suhlasim s jednym nickom...aj ked s tym svojim radcej neprispievam, ako prispievam do zavaznych tem...pretoze bby nerady pocuju nazor inych,pokial je iny ako ten ich...

bubba
8. apr 2008

suhlasim julia 😉

emmka333
20. máj 2008

No hruuuza 😲 Ja som nevedela,ze sa nesmiem zaregistrovat viac ako 2x ☹ Zaregistrovala som sa minule 2.krat,lebo sa mi sem vobec nezmestia fotky malej.Ma 21 mes. a kooopu fotiek,tak som si myslela,ze ked sa zaregistrujem 2.krat,tak si mozem tvorit dalsie albumy.
To ste ma nemohli na to upozornit skor???Teraz,ked som tolko casu venovala tomu 4. a 5.albumu ste mi ho vymazali ☹ Posielala som tie linky na albumy rodine a priatelom aby si ich mohli pozriet.Vsak do 3 albumov sa mi zmestili fotky tusim len do 15mes.Tolko casu som venovala hladaniu vhodnych peknych fotiek a zmensovaniu a teraz to mam zmazane 😢 To som radsej mohla venovat ten cas malej,ktoru som nechala v druhej izbe samu pozerat rozpravky.Je mi teraz jasne,ze sa nemozem registrovat 2x ale mohli ste mi to dat vediet uz pred par dnami,ze sa to nesmie a nerobila by som tie 2 zmazane albumy ☹ 😢

bubadlo27
20. máj 2008

emmka, ja uz fakt neviem, ale keby ste si vsetky citali poriadne pravidla, tak si si ziadnu namahu s fotkami robit nemusela a vedela by si, ze sa nemozes dva krat zaregistrovat 😉

nemyslim si, ze admini su tu nato, aby na taketo zakladne veci speci upozornovali 😉

majka35
21. máj 2008

emmka ... čo čakáš ako odpoveď? ... nikto ťa snáď k tomu nenútil a možno by bolo pre teba lepšie, keby si miesto zmenšovania fotiek čítala pekne pravidlá ... 😉 ...

dadus
21. máj 2008

baby a co v pripade, ked jeden clovek vytvori dva nicky, ale v pripade, ze ten druhy sluzi pre skupinu? ako ja mam vlastny a vytvorila som este nick pre zilincanky, kde si davame foto zo spolocnych akcii.....alebo napriklad dalsi priklad mate vlastny nick a vytvorili ste nick pre skupinu deti narodenych v rovnakom mesiaci a roku?

pietra
21. máj 2008

dadus, myslim, ze s tym nikto problemy nerobi 😉 ved takmer vsetky "spolocne terminy" maju svoj albumcek 😉

dadus
21. máj 2008

ok, to som rada 😉

bubadlo27
21. máj 2008

dadus, my mame to iste s nickom pre septembrovcata a zuz11 mi vtedy potvrdila, ze je to OK, vsak si tam len vkladame foto, raz jedna a inokedy druha sa prihlasi pod inym nickom 😉

monkula
21. máj 2008

emmka, veru, treba si čítať pravidlá, a myslím si, že to napadne každého normálneho človeka, že sa sem prihlási pod jedným menom a pod tým tu funguje, ak nie je schizofrenik... 😨 🤐 🤐 😀 😀

emmka333
21. máj 2008

Baby,lenze ja som to druhe meno nepouzivala vo forach.Bolo to vytvorene cisto len pre tie dalsie albumy,ktore sluzili pre rodinu a znamych,ktorym som dala vediet,ze si to tu mozu pozriet.A nicky som mala skoro rovnake "emmka333" a druhy bol "e.m.m.k.a.333" aby kazdy vedel,ze som to stale ja.Viem ze to nie je ospravedlnenie,len aby ste vedeli,ze to bolo vytvorene cisto len kvoli dalsim albumom.Vsak keby som citala podrobne vsetky pravidla na strankach na ktorych sa registrujem (lebo inak by som nemohla prispievat do diskusii a tak),tak by som insie ani nerobila 😖 Vcera idem cela natesena ukazat muzovi moje nove 2 albumy pod druhym nickom a zostala som v soku.Boli vymazane a nikto ich nevidel ☹ Chcela som,ze aspon muz nech si to pozrie.Mohlo mi to prist najprv ako upozornenie,ze to bude zmazane,nie hned zmazat.Teraz to bolo uplne uplne zbytocne,tie hodiny zabite pri albumoch.Boli to cele premarnene hodiny.Tomu sa vravi strata z kusku zivota!Take premarnene nie su napr. ani tie hodiny,ked clovek sedi na stolicke a nic nerobi 😖

zuz11
autor
21. máj 2008

emmka, tak ak by albumy boli neobmedzene tak by boli neobmedzene pod jednym nickom 🤐
treba obcas aj porozmyslat ze preco je obmedzenie na albumy pre jeden nick 🤐
a mohla si sa pred vytvorenim druheho nicku spytat a usetrila by si si tie hodiny, prepac my nemame cas upozornovat pred zmazanim 100 uzivateliek a potom cakat kym si s tym uzivatelky nieco urobia, kto by to druhy krat vsetko hladal a mazal? 🤐 nerobia to stroje ale mamicky a snazilky ktore tiez maju rodiny 😉

emmka333
21. máj 2008

A bola som z toho taka smutna a so zlou naladou som isla spat,este som sa aj dobre pohadala s muzom,takze krasny vecer 😢

MONKULA - a este pre upozornenie,ak by si pozorne necitala,nie som schizofrenik,kedze to bolo vlastne to iste meno,ktore som si vytvorila ako druhy nick a fungovala som stale pod tym prvym nickom.Uz som spominala,naco som si vytvorila druhy.

Radsej si vytvorim albumy na inej stranke,kde sa zmesti fotiek habadej.

kili
21. máj 2008

emmka, no čo na toto povedať 🙄
ligicky, keď je max. 3 albumy, tak ti určite nepovolia nový nick a v ňom ďalšie.
Môžeš urobiť to, že keď už si tie predchádzajúce fotky všetci pozreli, vymazať a pridať ďalšie. Alebo tu mať fotky do 15m a potom ďalšie niekde inde.

emmka333
21. máj 2008

zuz11 - fakt sa ospravedlnujem,ze som vam sposobila zbytocne problemy.Nechcela som,ale vsak ste mi to patricne vratili.Verim vam,ze mate ine starosti,ako upozornovat nepozorne mamicky.Asi sa to bude diat i nadalej,ale co uz.Kazda sa pouci ako aj ja.

cicushka
21. máj 2008

emmka) ale vsak, ked si uz tie fotky raz upravila, tak si si ich urcite niekde v pocitaci ulozila nie? vsak ako inak by si ich nahrala do albumov na MK? tak az taka zbytocna robota to nebola. 😉 Skus si pretriedit albumy, ktore uz mas a daj tam miesto starych fotiek nove. 😉

melory
21. máj 2008

emmka333 - drzim ti palce - nevzdavaj to tu... 🙂 kazda sme si tu svoje prezili a preto sme tak utuzene 😵 😵 😵

monkula
21. máj 2008

Ja som nepovedala, že si schizofrenik, to ja len tak na zľahčenie, baby, čo ma poznajú vedia, že mel... 😀
A jedna malá rada... Treba sa od takýchto fór trošku odosobniť, pretože potom ťa zloží aj jedno jediné krivé slovo...