Vytváranie viacerých nickov

zuz11
13. feb 2008

Pri regisrácií na tieto stránky ste súhlasili aj s touto podmienkou:
5. Používateľ sa nebude pokúšať prihlásiť sa na server ako iný používateľ, vytvárať na serveri viac ako jednu registráciu a ani inak poškodzovať ďalších používateľov alebo iné osoby.

a pri registrácii Vás to upozorňuje na túto skutočnosť:
pri prihlasovaní na modrykonik.sk:
Ak si už registrovaná/ý na mojasvadba.sk, alebo modrastrecha.sk, tak sa prihlás tu s Tvojim už existujúcim loginom a heslom.

atd.

Ak používate v súčastnosti viac nickov naraz tak ich prosím Vás prestaňte používať a používajte už iba jeden nick, v opačnom prípade Vám bude zrušený prístup na stránky.

Berte navedomie že sa tomu teraz budeme viac venovat a budeme sa snažiť v tom urobiť poriadok.

kolektív adminov

elise
12. mar 2008

zuz si jednička keby tu bol tlieskajúci smajlo tak ti ich dám hned aspoň 100 😵 😅 😎 😉 😉 😀

zuz11
autor
12. mar 2008

sorac, mala som cele poobedie ine povinnosti 🤐 ale snad ste to zvladli, recept na nu je ju uplne ignorovat.. nic nepisat a ked tak iba nas upozornit na tu temu 😉

erika153
12. mar 2008

ak by na take temy nikto nereagoval, alebo na take prispevky alebo na ipcky tak by sa nic svetoborne nedialo 😔 pretoze kde si blbca nevsimaju, tam blbec dlho nebude.. len tolko 😉

alami
12. mar 2008

erika153 - tak je. Nechápem baby čo reagujú. A ešte sa na tom aj pobavia. Hrúúúza.

dadka212
12. mar 2008

tiež som videla tie témy od začiatku, ale na také ja nereagujem, iba stlačím výkričník 😀 keď si nevšímame prestane ju to baviť a odíde, ale niektoré to bohužial proste nevedia ignorovať 😖
a tiež súhlasím so poplatňovaním ved nejakých 50 korún za pol roka nás nezrujnuje, ale niekoho kto si vytvára viac nikov to určite odradí 😉

irenkat
12. mar 2008

zase je tu 🙄

bubba
12. mar 2008

vo volnej teme zaklada nove temy ☹

evitkamalicka
12. mar 2008

kocky ono to nepomoze ked ju bloknu ked ma dynamicku IP, je to zbytocne, len nechapem na co baby reaguju, len jej tym robia radost

arabeska
12. mar 2008

to sa vazne neda nic robit aby tu prestala prudit? 🙄 🙄

zuz11
autor
12. mar 2008

no uz to bude lepsie lebo nemusim z bloknutim cakat na Boba ale mozeme ju uz aj my admini bloknut, tak ako aj ostatne uzivatelky co porusuju pravidla 😉

alami
12. mar 2008

🙂 🙂 🙂

zuzkafuny
13. mar 2008

Dadka... taký/á keď chce robiť hlúposti, tak nebude leniť a zaplatí si tých pár korún...
Ja som tiež mala chuť zareagovať... 😅 ale som odolala 😀 😀 😀
Inak pekný slnkom presvietený deň...!!!

arabeska
13. mar 2008

uz zase tu otravuje pre zmenu pod nickom mocilka,naozaj nexapem co na tom moze cloveka bavit 🙄

vladkaz1
13. mar 2008

baby ignorujte to je nejaky blb

mixka
13. mar 2008

vykalka & mocilka - podla mna je to uchylka 😀

vladkaz1
13. mar 2008

Ja si osobne myslim ze to je zakomplexovany idiot co v zivote nic nedosiahol a neznesie uspech zeny.Pretoze materstvo je uspech a velky,tak si to takto kompenzuje.

melory
13. mar 2008

musela mu vemi zena s dietatom ublizit ☹

zuzu13
13. mar 2008

melory, možno je to len "zanedbané detstvo"...a prejavuje sa to práve týmto spôsobom...

mixka
13. mar 2008

baby, podla mna je to obycajny pubos a bavi sa

bubadlo27
13. mar 2008

takze mame to tu opat, aspon jeden vecer, by mohol zaliezt spat do jaskyne 😀

monatko
13. mar 2008

ja si myslim, ze dospely nemoze byt takto blby... dokelu, nechcela by som mat IQ izbova teplota 😕 😀

pacna
13. mar 2008

je to hnusne a trapne. už je tu zas, fuuj. 😠 😠

ada78
13. mar 2008

preco na to kocky reaguju 😢 😢 😢
vsak to je jasne, ze cim ma viac prispevkov, tym ju/ho to viac bavi

etuska
13. mar 2008

prosím Vas stopnite tu stupidnu "prdelinku" vo Volnej diskusii.Iba nam vsetkým dvíha adrenalin 😠

bianca
13. mar 2008

na nu plati iba tvrda ignoracia

lienockaa
13. mar 2008

ospravedlňujem sa adminovi, že som poslala istého úchyláka presne tam, aký nick si dal..ale bohužiaľ, sa to nedalo čítať.. 😒

etuska
13. mar 2008

Lienockaa-radsej jej posli IP 😉

dadka212
13. mar 2008

Lenže niektoré to nevedia ignorovať 🤐 možno by sa mohla rozposlať všetkým užívateľom IP s tým, že nech vôbec nereagujú na takéto témy, lebo mnohý nečítajú sekciu Modrý koník a potom sa čudujú, že čo to má znamenať za témy 😒

zuz11
autor
13. mar 2008

stopnuta 😉

dadka212
13. mar 2008

Ja myslím, že ona sa vyžíva aj v IP takže by som jej nič neposielala, radšej úplne ignorovať 😉 ako keby tu ani nebola 😉