• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vyznajme si sympatie

19. októbra 2008 
sisstin sa mi tiež pozdávala, ale som trochu mimo, bola vyštvaná???? :frowning2:
11. dec 2007 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
naozaj, kde je sistin? nema tu ani album.... :confused:
11. dec 2007 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jooooj, to ja sa radšej do vymenuvávania ani nepustím (tiež sa bojím, že by som na niekoho zabudla :sweat_smile:), lebo je tu strašne veľa zlatých báb. Je ich kopec, s ktorými sa "poznáme" ešte z MS a potom sme plynule pokračovali na MK a taktiež kopec mamín, s ktorými síce nekecám, ale pripadajú mi strašne fajn (a sledujem, ža aj ony ma zaregistrovali :grinning:).

Takže keď si odmyslím pár rýpaliek, ktoré fakt nemusím, je mi tu s vami fajn :dizzy_face:
11. dec 2007 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suhlas, tu na MK je vobec dobre, ako nikde inde :wink:
11. dec 2007 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Bihan, Tvoja Sarah je krásna...
Páči sa mi tá ručička a nožička zo sadry, waw, a ešte otázočka, kde je Bretónsko? Predpokladám, že niekde vo Francúzsku :sweat_smile: :sweat_smile:
11. dec 2007 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boze, clovek uz nemoze ani nic napisat, aby ste sa nebali, ze nabehne klucik :grinning: :grinning: :grinning:

ja mam rada vsetky, ked posluchate :wink: :grinning:
s neposlusnicami si to vydiskutujem a hotovo :slight_smile:
11. dec 2007 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
emjee, nečuduj sa, veď sa pozri, kde je zámka, je aj emjee :grinning:
11. dec 2007 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Monkula, je to polostrov vo francuzsku a je tam kraaaaasne
11. dec 2007 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
11. dec 2007 o 16:13 • sharlotta
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
11. dec 2007 o 16:14 • monkula
11. dec 2007 o 16:17 • sharlotta
11. dec 2007 o 16:19 • monkula
odbocujete od krasnej temy :wink: :grinning: :zipper_mouth:
11. dec 2007 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ok, uz asi odbocujeme od temy...A Emjee sa uz objavila :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. dec 2007 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak super, lasku sme si vyznali, mozeme kecat :grinning:
ja som zas mala radsej dejepis ako zemepis a z jazykov akurat anglina, ale slovencinu som tiez milovala :sunglasses:
monkula, ja som vymyslela - nic. skratka, pre zmenu :grinning:
11. dec 2007 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
11. dec 2007 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moje dvojca upratuje :wink:
11. dec 2007 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
prepáč zuz, ja len tak mimo témy...
Ešte nám tu chýba žirafka a bude tu zraz adminov... :grinning: :grinning:

A zuz11, ty máš koho rada? :grinning: :grinning:
11. dec 2007 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuz, no ale sak v uvode bolo, ze si chce(me) aj s dotycnymi osobami pokecat :sweat_smile:
a co tam vlastne bolo? :grinning:
11. dec 2007 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja vsetkych aj tych co ma maju a aj tych co nemaju radi :grinning: :grinning: :grinning:
11. dec 2007 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
A môžeme kecať? :confused:
Nebude to odbočenie od témy? Už mi zmazali dva príspevky, prepáčte adminovia, nechala som sa uniesť... :sweat_smile: :sweat_smile:
11. dec 2007 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to ti mame verit zuz? :grinning:
moje srdcovky su septembrovky2007 :dizzy_face: :dizzy_face: ,certica,jul,verulka,melory je tiez super,cat,eros,astorka,eji....no je ix brutalne velaa :grinning:
no ak chcete kecat tak temu musite nazvat inak :wink: , lebo zatial tu citam iba krasne vyznania :wink:
konecne dnes nieco pozitivne :grinning: :wink: :dizzy_face:
11. dec 2007 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monkula, mna by tiez mohol niekto uniest, kludne aj na rukach a do raja :grinning:, obcas...
11. dec 2007 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
certi :grinning: :wink:
11. dec 2007 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam strasne rada lilly a anamor, tie mi velmi prirastli k srdcu a tiez samozrejme vsetky planovacky(s nimi som na MK zacinala) a preplanovala som az k aprilovkam 2008 :grinning:
je to super ked si ma clovek s kym pokecat a poradit sa :dizzy_face: len obcas pri nich nestiham domacnost :grinning:
11. dec 2007 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi, no som zvedava co povies ked bude mat Filipko rok :wink: :grinning: ked uz teraz nezvladas :grinning:
11. dec 2007 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hej, v uvode je napisane, ze si tu mozme pokecat s tym, kto je sympaticky :frowning2:
Ale ok, beriem...
11. dec 2007 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pridavam sa :dizzy_face: strasne rada chodim na decembrove babatka, samozrejme hlavne kvoli skvelym babam, ktore ich navstevuju a ktore mam rada a super sa s nimi bavim :wink: este nebol pripad aby sme sa tam pohadali alebo niekoho ohovarali :wink: :wink: takze decembrovky-vsetky!!:dizzy_face:

spomeniem aj januarovky 2007, s nimi je vzdy zivo a sranda a vedia sa bavit aj o "inych" veciach... :wink:

a mimo tychto tem su moje esa curly1983, bubaczik, a urcite som niekoho zabudla, ale na tieto som si hned spomenula :dizzy_face: :dizzy_face:
11. dec 2007 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok