• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vyznajme si sympatie

19. októbra 2008 
jeeeeeeeeeeeej aka krasna tema a dokonca som sa tu aj nasla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no moje srdcovky su vseeeeetky majovky tymto ich aj vsetky pozdravujem a z nich najma alenka,aruska a majula :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no a este mam rada bubaczika (ona je tak milo sialena) :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. dec 2007 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Takže moje sympatie jednoznačne majú mamičky dvojičiek, vieme si vzájomne nielen poradiť a podporiť sa, ale je s nimi aj zábava :slight_smile: .

Okrem toho musím vyzdvihnúť nově přihlášené mamči, tam sme sa stretli akoby jedna krvná skupina a nedá mi nespomenúť moje obľúbené trio bubca, vesi a mikca, s tými si pokecám hoc aj o polnoci :grinning:
11. dec 2007 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
margaretka napodobne, ja som ťa zaradila do našej témy :grinning:
11. dec 2007 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a nechcem zabudnut aj na moje Mladuchy s ktorymi som prekecala cele tehu a bola s nimi fakt sranda... skodaa ze uz nie je tolko casu ako kedysi ked sme za jeden den zapisali aj 30stran :unamused:
11. dec 2007 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vesi, rozumieme sa :grinning:
11. dec 2007 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chcem opatovat svoje sympatie zuzanat :dizzy_face: a samozrejme vsetkym planovackam, ktore zacinali s nami planovat, tehulkam, netehulkam, buducim mamickam /zatial mamicku nemame/ - zuzanat, lilly, droby, miska99,katarinkad, silente, ywett atd. atd., pomalicky mi zacinaju prirastat k srdcu majovky 2008, aj ked mam na ne malo casu.
11. dec 2007 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam najradsej svoje Decembrovky 2006 ale aj stare vrazdy a este mnoooooooho inych :wink:
11. dec 2007 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja pozdravujem všetky Májovky 2006 a menovite baby, s ktorými najviac píšem, uuz11 a danii.
sisa29: vďaka za sympatie :slight_smile:
11. dec 2007 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimochodom verulka mi je velmi sympaticka :slight_smile: :slight_smile: aj cat.

aj melory- aj ked nie vzdy so vsetkym suhlasim :sweat_smile: ale aj tak :grinning: a mozno si este spomeniem :grinning: :sunglasses:
11. dec 2007 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
erika, aj ja, kvoli tym plienkam :grinning: :grinning:
11. dec 2007 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak treti krat pisem prispevok a som nacertena :grinning:

kiwuska ty si zahrnuta do decembroviek2006 ako samozrejmost takze nevyskajkuj hej? :grinning: :grinning: ale bez mucenia priznavam mas u mna velikansky bod za radu s plienkami :grinning: :grinning: :grinning:
11. dec 2007 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mam rada baby z junovcatiek 2007 - sstefi a bubaczik - to su najvascie srandistky, lilyk, andy, sisulik, mamacat, froschka, janada, sjuzi, natal, leila, zuzidr, bubble ... juj ani neviem dufam ze som nikoho nezabudla :confused: :grinning:
este zdravim aj pipi :wink: a kili :wink:
11. dec 2007 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak ja sypatizujem s Monkulou :slight_smile: , nikoho iného tu nepoznám, málo sem chodím....
11. dec 2007 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, mne ste sympatické všetky koníčkarky aj táto stránka je super. :slight_smile:
11. dec 2007 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Peťka moja... :slight_smile: :slight_smile:
11. dec 2007 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a mňa erika nenapísala ... vyznávam sympatie erike ........ :grinning: :grinning: :grinning:
11. dec 2007 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majka :sweat_smile: :grinning: sak aj ty si decembrovka 2006 :wink: takze tiez nevyskakuj :grinning:
11. dec 2007 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja sa pridávam všetky decembrovky 2006 sú super :wink:
11. dec 2007 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
palvinka vsak :grinning:
11. dec 2007 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fíha... čo sa to tu rozbehlo? Inak toto je dobré na povzdvihnutie nálady a sebavedomia v jednom...

tááák.. ja mám rada kočenky z Piešťan... ved asi iba tam chodím.. :grinning:
zuzanočka, anika, zuzidr, lucinda, milhaus, andy.a, dadulka, lubi,kluara, ja.. zabudla som niekoho?? :grinning:

a potom ešte babenky, ktoré tu stretávam ešte zo starej svadbovej zostavy - kamilečka, mirka, danii, mrenka... :wink:

No baby - ste super :wink:
11. dec 2007 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som zabudla este aj na tweety22 a mlade maminky :dizzy_face:
11. dec 2007 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vyznavam sympatie emjee lebo je tu ako moja mama
dalej curly a erika :slight_smile:
expertka- za jej svetlo
certica - za jej rohy
majka - za jej privetivost
dorotka - aj ked to necakala
verulka - za jej blond
veronika13 - za to ze je somnou v aprilovkach od zaciatku
a kopu dalsich
11. dec 2007 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Megg,Cat,Babulka,Expertka,Sue,Gaja,Pindula,Sweetienka,Monatko,Melory,Barunka,Ziza,Verulka a ostatne z temy VNM..
11. dec 2007 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: dakujem :slight_smile: poteší...
aj ostatnym ktori si na mna spomenuli :wink:
11. dec 2007 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeeeee, krasna tema.
ked som sa do nej zacitala, tak som chcela vyznat sympatie vsetkym mojim augustovkam 2007 + certici a na strane 3 som si precitala, ze aj ona napisala mna. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: veeeeeeeelmi ma to potesilo. :sunglasses:
11. dec 2007 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja spomeniem augustovky 2007 a samoška čerticu a ešte bubaczik a všetky junovky2007 :dizzy_face:
11. dec 2007 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jooooj a keby sa tak všetci ludia mali radia ako my tu,hned by bol svet krajší :dizzy_face:
11. dec 2007 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsetky baby z RK, baby z nasej spalne :wink: , pippi, veeeelmi, aj ked sme dnes poprvy krat prekecli, vsetky londincanky a anglicanky :slight_smile: a vsetky ktore som nahnevala, ked nejde o zivot, ide o hovno... :grinning:
11. dec 2007 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...alebo hlavu ti nik neotrhne... :slight_smile:
11. dec 2007 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A ešte mi napadlo, že sympatické sú aj budúce mamičky dvojičiek, stále pribúdajú a vďaka nim možem spomínať na to krásne obdobie očakávania, ktoré už mám za sebou. A samozrejme sa teším až ich privítame medzi sebou v téme Máme dvojíčky :slight_smile:
11. dec 2007 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok