• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vyznajme si sympatie

19. októbra 2008 
monkula :grinning: :grinning: a ešte lenkalienka4, lenocka23, ktorá už pracuje a nemá na nás čas a sloniiicek ktorá prestala chodiť do krížikov a zirafka :grinning:
12. dec 2007 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sú sympatické všetky maminy a nemaminy a všetky vy ktoré vymýšľate takéto milé témy :wink:
12. dec 2007 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja chcem pozdravit vsetky prievidžanky :wink: , hlavne moju prvu supiš netkamošku pasku, dalej katrinku a stanku11, lenadku, jesenku a srdcko a este majuskuh, aby som na nu nezabudla, a z temy ockovia z PD su fajn julova a petku, gorazd a maruschka a zasa pasko a paska a samozrejme moj kiko :grinning: , ste vsetci supéééééééééééér :grinning: :grinning:
12. dec 2007 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a este som chcela napisat, ze nie vzdy suhlasim s nazormi bihan, ale v teme:"na slovensku dojcime" som jej velmi drzala palce, aby to ustala. :slight_smile:
12. dec 2007 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ada, to je milé :dizzy_face: Mala to vyhrať slovenčina, nie ja :grinning:
12. dec 2007 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj.ja mam najradsej linddddddddddddu.
12. dec 2007 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne su sympaticke vsetky sikulky z temy MK-Digiscrapbook, teda do inej temy na tejto stranke pravidelne ani nechodim :confused:
... aaa som rada ze som cez MK spoznala blizsie Bubaczik, teda i ked sme svagrine, doteraz sme sa poznali malo :wink: :dizzy_face:
12. dec 2007 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
12. dec 2007 o 20:28 • ada78
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
12. dec 2007 o 20:29 • certica
12. dec 2007 o 20:38 • ada78
zabludila som sem a mne su sympaticke vsetky maminky s temy mame dvojicky, kedze tu citam najcastejsie, nech viem, ze nie som sama, co ma doma dvoch zbojnikov
a samozrejme vsetky sikulky z digiscrapbooku, aj ja som medzicasom zavisla :slight_smile:
12. dec 2007 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
12. dec 2007 o 21:07 • monkula
a predsa niekto konkretny:slight_smile: melory..inak ju nepoznam..Citala som akurat jej diskusiu v teme ako odhalit heslo a ma moje sympatie.:slight_smile: ako dala najavo svoj nazor a nedala sa stade aj tak vyhodit :grinning:
12. dec 2007 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky :slight_smile:
takze ja mam velmi rada decembrovky06, rada s nimi kecam, vzdy sa zasmejeme , poradime si :slight_smile:
a nesmiem zabudnut ani na mamicky na pokeci ktore su strasne fajn :dizzy_face: ahojte kocky :grinning:
12. dec 2007 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisa..to nieje fer,vi ste rodina :angry: :grinning: :grinning:
12. dec 2007 o 23:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne ste sympaticke vsetky co ste v tejto teme bo je to velmi zlate aj to preco mate ktora ktoru rada :slight_smile: :wink:
12. dec 2007 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
I love April 2007 - vsetky maminy a vsetky nase aprilove babatka :dizzy_face:
Certica - moja krvna skupina
Missed abort.- vsetky baby, co tym museli prejst - vratane mna..
Slobodne mamicky
A vlastne vsetky babule so zdravym nazorom a nerypavou povahou :grinning:
katka 432 aj ty si zlaticko :slight_smile:
12. dec 2007 o 23:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej andrjka,dakujem :grinning:
15. dec 2007 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zlata tema takto pred vianocami
Takze moje naj sympatie patria vsetkym Januarovym babatkam 2007
Tonicka, Petusko, Vavka, Paska, Certica, Mory, Maryn, Andrea.m., Lenadka, Fifa, Zgurka,
Dalej Katka432 a samozrejme moje zlatko Mimiky
Olianko poznam este z cvicenia pre tehulky
Tiny z cvicenia s babatkami
Skoro som zabudla na kocky zo Senice co tu mame temu
15. dec 2007 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
radi,aj ty s mimi ste hviezdicky:wink:pezinske :grinning:
15. dec 2007 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katuska dakujeme
16. dec 2007 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moje zlate januarovky a vysivacky :dizzy_face: :dizzy_face:

rada citam "triezve" nazory bihan, jeto symposka..mi sedi k mojej krvnej skupine :wink:

a moja zlata Snoopy-nka :grinning: ....kilka, govinda, Alex, lubu, janinko, shampo.. :wink:

a vseci moji superski prievidzomoskovcania :grinning: :grinning:...marushka s gorazdom, kika s kikom, paska s paskom, kkatka a jasne ze moj usiplesk :wink: :grinning:
16. dec 2007 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne vsetky zo snaziliek 17 a predovsetky adriana27, anjelinka, nellie, silwieta a este lienocka jedna :wink: na koho som zabudla tak sa ospravedlnujem :sweat_smile:
16. dec 2007 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak ešte raz ďakujem všetkým maminkám, storé ochotne a radi pomáhajú nám, ktoré začíname so scrapovaním...

Hawra, rabiva, droby, evercil, a ostatné, prajem vám Veselé Vianoce...
19. dec 2007 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v poslednej dobe sa dobre bavim na trefnych prispevkoch od maminky "titkovamiriam" :grinning: :wink:
27. jún 2008 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej, to už ubehlo pol roka od posledného príspevku ... ???
27. jún 2008 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a pridavam certicu :grinning:..a vsetky moje spoluchuduľky z 2. juna :wink:
27. jún 2008 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej taka pekny tema a ja som na nu uuuuuplne zabudla :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

tymto zdravim moje kinderka s Oktobroviek 2ééá :wink:
27. jún 2008 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
etuska,melory a moje baby tatosky a islamske mamicky :grinning: ale inak musim sa priznat ze kde tu sa najdu nazory fantasticke tkaze tych pochval by bolo asi z mojej strany neurekom :wink:
dakujem baby ste super :dizzy_face:
27. jún 2008 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
všetky decembrovky 2007 a ich detičky :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
všetky ružomberčanky aa martinčanky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
a ešte lasenka :dizzy_face: :dizzy_face: , verulka :dizzy_face: :dizzy_face:, certica :slight_smile:

:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. jún 2008 o 14:06  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok