Vyznajme si sympatie

monkula
11. dec 2007

milé maminky, isto máme každá na tomto fóre maminku, ktorá je nám niečím sympatická, alebo by sme si s ňou radi popísali ale nestretávate sa s ňou v žiadnej téme, tak si vyznajme sympatie a pokecajme si s načou sympoškou...

Mne je sympatická čertica a pippi, s nimi si tak často nepíšem, ale rada by som pokecala

A samozrejme všetky moje baby z tém malacky a Rimavská Sobota, tak ako, rozbehneme tu pozitívnu tému?

lilyk
11. dec 2007

jeej tak toto je rozkosna tema 😉
ja pozdravujem vsetky hlavne junovcatka
2007 ...katushka,sstefi,bubaczik,andy,zuzidr,leila,sisulik,froschka,natal..jooj a vela dalsich 😉 ,pretoze su super sense of humor, dobre sa vzdy odreagujem a zasmejem 😉 a preto sem chodim 😉

julia225
11. dec 2007

tomasslavka.... tlieskam!!!!!!!!!!!! 🙂

natal
11. dec 2007

tak ja lubim vsetky junovky 2007 s junovcatkami. Je ich vela, tak dufam, ze spomeniem vsetky katusha, sisulik, bubaczik, sstefi, andy.a, froschka, leila, janada, lilyk, mamacat, zuzidr, bubble777, sjuzi, anett1, ivka07.....atd

Su super, je s nimi sranda a su spravne uletene 🙂 😉 😵 Sme dobra parta.

certica
11. dec 2007

dakujem, cmuk 🙂 😀

melory
11. dec 2007

niekedy mam velke oblubenkyne a zrazu sa do mna zacnu navazat, vtedy ma to rani 😔 a na polatku zas niekto kto mi nieje zrovna sympaticky sa obrati v moj prospech.

majka35
11. dec 2007

melory ... to sa stáva aj mne ... 🙂

erika153
11. dec 2007

juj zabudla som zuzku111111 😵 😵 😵

sweetberry
11. dec 2007

jej to je pekna diskusia 🙂 😵

certica
11. dec 2007

to je asi normalne, tiez sa mi to stava(lo)

erika153
11. dec 2007

no to sa stava pravidelne aj mne melory, hold s tym treba ratat, nie sme vsetci uplne rovnaki... 🙂

elise
11. dec 2007

mne ve+mi pomohlo vlani ked som bola tehotná a pridala som sa k decembrovkám že sme spolu prežívali tehotenstvo, že som mala rovnaké myšlienky, chute a cítila som sa ako parný valec a to som nebola sama 😉 😀 a teraz som veľmi vďačná decembrovým maminám že sa tešíme aké pokroky naše pokladíky robia a vo viacerých veciach ma to povzbudilo 😉

dadulka19
11. dec 2007

..ešte pridám pacnu a macu793,tá je zlatá 🙂

zuzka111111
11. dec 2007

jeej tak ja luubim vsetky septembrovky ... a kosicanky a uz aj marcovky 😀
samozrejme spomeniem erikuuuuuu153 😉, curly,andreu, 😀 a proste vsetky 😀
juuj je ich tu vela ktore su mi sympaticke aj taka certica aj ked sme spolu nikdy nekumunikovali alebo k.a.t.k.a 😉
a aj meloryyyyyy 😀

melory
11. dec 2007

zuzka11111 - dakujeeeeem

erika153
11. dec 2007

dakujem 😵 k.a.t.k.a. je samozrejmost u mna 😀

dupinka
11. dec 2007

vavka: dakujem, ja som este kdesi uplne vpredu spomenula teba. Sice sa pozname este len kratko, ale si zlata osobka..
😉

paska
11. dec 2007

takže aj ja sa vyňadrím
všetky januarovky2007 do jednej + jedna aprílofka2008 čerťová 😀 ,janka1,zuzu13,decemrofka erika153 samozrejme, a prievidžanky hlavne kika 😉

andrea.m
11. dec 2007

všetky januárovky 2007 a košičanky a maminy škôlkarov a ešte veľa iných osôbok ktorých nicky si nepamätám ale sú moja krvná skupina.

a úplne špeci naj-su paska,mory,erika153,zuzka11111

certica
11. dec 2007

paska, to uz akoze nepatrim do januaroviek? 🙄 😀 , ale aspon si ma pekne vypichla 😀
to sa vazne neda vsetkych menovat, mna to priebezne trkne, ale napadla ma napriklad: jj2202 z minulosti, peha, dalej dorotka, kattum

certica
11. dec 2007

ajuskamimi 😉

melory
11. dec 2007

vyznavam sympatie vsetkym aprilovim mamickam, 😵

geegee
11. dec 2007

ja mam rada vsetky moje ruzombercanky a napisem aj dovod...som v RBK len od svadby a vsetky kamosky z detstva ostali v BB a z maminiek-ruzombercaniek, ktore som spoznala na MK, mam pocit, ze aj ked sa nejak extra nepozname, spaja nas nieco, mozno MK, mozno deti..., ale keby som potrebovala pomoc, viem, ze by som bola taka drza a obratila sa na nich...a myslim, ze by pomohli, ak by vedeli 😵

A okrem ruzombercaniek, si rada precitam co maju nove baby, ktore zacinali tak ako ja, este na mojasvadba.sk 🙂

paska
11. dec 2007

patríš 😉 ale včul si aprilofka 😀 tehulová

andy aj ty si špéci 😉
dorotka 🙂

kvendolinka
11. dec 2007

Tak ja mam rada moje aprilovky 2006{uplne vsetky} 😉 Velmi dobru naladicku mi vzdy spravi erika153 uz pocas jej tehu cias a je mi aj velmi sympaticka a aj jej drobcek je na spapanie,potom tessa za jej bezprostrednost a ze povie vsetko narovinu ako to citi a leva s ktorou som si raz super popisala ale v podstate su tu fajn babule az na par vynimiek ale take si nevsimam 😎

danulka2
11. dec 2007

ja tu este vela zienok nepoznam, ale dufam, ze tu najdem kamaratky na pokec pripadne aj na stretko 😵

erika153
11. dec 2007

boooooze som dojata 😵 😵 fakt!! 🙂 dakujem vam vsetkym uprimne 😵
tato tema je super extra na zlepsenie naladicky
😀

k.a.t.k.a.
11. dec 2007

ja si nedám svoje decembrovky 2006 😎 aj Košičanky, ktoré občas šmírujem 😀 , vavku, čerticu aj svetlušku.p

dannynka
11. dec 2007

ahojte 🙂 🙂
tak ja nedam dopustit na moje oktobrovky 2006,na moj rodny trencin 😉
a nesmiem zabudnut ani na pokec pre mamicky a hlavne matku,macku,tinku,oli....
a este aj bubcu a mikcu 😉 😉

k.a.t.k.a.
11. dec 2007

a vzdávam hold mojej No.1 virtuálnej kamoške Erike153 😎

martinadt
11. dec 2007

idem sa aj ja pridať 🙂

tak mám rada strááášne babuľky čo s nimi kecám na Pokeci pre mamičky 😵 😵 a to vššeeetky 😵 našu mafiu 😅 danny, tinušku, macku, oli, mišulku, bejcu a aj ostatné kočky čo sa tam sem tam ukážu 😅
a ešte aj baby z italie 😵 😵 ivetku, jajinu, aďku, marcy, katku 😵 😵

a samozrejme nesmiem zabudnúť aj na ich deťúrence 😵 😵 😵 všetky sú nádhernééééééééé