Vyznajme si sympatie

monkula
11. dec 2007

milé maminky, isto máme každá na tomto fóre maminku, ktorá je nám niečím sympatická, alebo by sme si s ňou radi popísali ale nestretávate sa s ňou v žiadnej téme, tak si vyznajme sympatie a pokecajme si s načou sympoškou...

Mne je sympatická čertica a pippi, s nimi si tak často nepíšem, ale rada by som pokecala

A samozrejme všetky moje baby z tém malacky a Rimavská Sobota, tak ako, rozbehneme tu pozitívnu tému?

expertka8
27. jún 2008

....touto formou pozdravujem vsetky moje spriaznene duse 😵 😀
...hovori sa..."ze trafena hus zagaga"....takze moje "trafene kobylky" ozvite... 😀 😀 😀

bzuco
27. jún 2008

ga ga 😀 😀 😀 😀 😀 😀

expertka8
27. jún 2008

..jeeeeeeeeeeee...prva laaaaaaaaska 😀 😀 😀

bzuco
27. jún 2008

😵 😵 😀 😀

certica
27. jún 2008

😀 😵

certica
27. jún 2008

dnes tusim povyrastiem a budem tym padom vyzerat stihlejsie 😎 😀 , vdaka 😀

expertka8
27. jún 2008

..."rozkata" mi tu nesmie xybat 🙂 😀
...perfektna baba 😉

julova
27. jún 2008

Peti - tak to som zvedava na pondelkove miery 😀 😀

certica
27. jún 2008

expi presne - rozky! chcem spravit zemlovku 😀
no, len tak dalej... cmuk 😀

mimkao
27. jún 2008

Minitrouble, katuska79, ramzesa, bejca, llucia7 😵

jaduska
27. jún 2008

- všetky manželky vojakov a všetky junovky 2007 (hoci tie "staré" iba čítam) a ešte gapa a alexandra z paragrafov, melory, danulka2, ajduska...

bacadik
28. jún 2008

mne je velmi sympaticka alionuska 🙂 pozdravujem, samozrejme aj jej krasnu malicku Alenku 🙂

janka2121
28. jún 2008

mne sú sympatické baby z júloviek 2007 toho času už Júlové bábätká 2007 😵 . všetky sú úžasné a pri tom každá iná. stretnutie s nimi bolo úplne perfektné a mala som pocit akoby som ich už poznala dlhé roky. a máme nádherné detičky 😵 😵 😵 .
danu
kuki
smary
ikon
minusa
aaa
ff
mimo
lily
lua
lucy
zuzulka
lenka2112
katy
marhar
vv
levon
jevel
marcelka
harmi
pietra
saska
dudlo
jesenka
blanočka
ada
janulkab
lucik
roxi
roro
trish
sanny
ginna
majka_kozka
cath
adalion
dúfam že som na nikoho nezabudla a ak hej ospravedlňujem sa predsa nás je len dosť 😲 .a ešte naša janulka 😵

janka2121
28. jún 2008

ešte evuskaa a bubu ( bubu spieva vám 😅 ). ako som mohla zabudnúť.

janka2121
28. jún 2008

a ešte janka76. no nevravela som že nás je veľa? 😀

vesi
28. jún 2008

pridávam do "zoznamu" super babulky z témy o chudnutí od 2. júna a moje zlaté pekáročky 😀

danielitka26
28. jún 2008

tiež prikladám super babulky z témy o chudnutí z druhého júna .....patríte medzi sem všetky

ďalej moje babuločky z témy snažilky do 25r taktiež všetky 😵 😵 😵 😵 😵

a ešte cukrikk, alionuska s jej alenkou mrkvičkovou, pacna, zuul, pahu, danka24, a najväčšia hviezda Lauritka

snáď som na nikoho nezabudla

lyongirl
29. jún 2008

mata79, elinka27, gucz

a všetky baby, čo dobre poradia 😉

mirka
29. jún 2008

tak sem napíšem aj ja

takže októbrovky 2006, s nimi si píšem najčastejšie 😉 kočky, ste strašne fajn
ružomberok - nehnevajte sa, že nechodím, ale som už mimo obraz 😅
baby z MS - Gaja, Kamilecka, Marcelka, Zuz11
ex8 🙂 a ešte všetky tie, ktoré si sem prídu pokecať a nekazia tu priateľskú atmosféru 😉

tinaa
29. jún 2008

krasna tema, pozdravujem baby z 90-dnova dieta II
aniel
jesika26
gucz
twins
erikas
miresta
lucxy

🤐

gucz
29. jún 2008

vyznávam sympatie všetkým ženám sveta, však musíme držať spolu, nie? 🙂 🙂 🙂

elise
30. jún 2008

ja by som chcela vyznať sympatie všetkým piešťankám 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 sú to perfektné babulky, maminky. 😵 😵 😵

abetka
17. okt 2008

vsetko z decembroviek a martincaniek. KEcam zasadne s tymi ci su mi sympaticke, ale to su tu skoro vsetky 😀

etuska
17. okt 2008

hmmm,no neviem ci zacat menovat,lebo nechcem na nikoho zabudnut.Moja srdcovka-kocky z temy "Co pre mna znamena viera" 😉 a Severne Irsko

krista
17. okt 2008

monkula • 2d • Dnes v 18:47
MNe osobne, úúúplne najviac Vesi.... sme si tak neuveriteľne podobné, až podozrievame svojich rodičov, že nám niečo taja 😀 😀 😀
A v poslednom čase mi hrá do noty Asitka....
A nesmiem zabudnúť na čerticu a mimikyky....
A vám? 🙂

bzuco • 2d • Dnes v 18:51
tak tých je viac....baby z decembroviek 2007, všetky ružomberčanky....
+ expertka, zuzu 13, sassi, čertica, verulka,.......a mnoho dalších 😉

kluara • 1d • Dnes v 18:53
lucinda, zuzidr., zuzanocka, jett, dadulka19 🙂

bubba • Dnes v 18:54
baby ved takato tema tu uz niekde je alebo bola neviem ci to aj nezrusili...lebo sa postupne prislo na to,ze kazdemu vyhovuje niekto iny a kazda baba co prispela len vychvalila svoje kamaratky alebo svoje temy 😀 😀 takze to je uuuuuplne jedno ja mam najradsej adminy.....

monkula • 2d • Dnes v 18:55
bubba, nekaz mi radosť.. aspoň niečo pozitívne ,tu sa snáď hádam nebude.. a káno, dám t ozrušiť a hotovo... 😝

vesi • 2d • Dnes v 18:55
tak musím povedať, že určite monkula a čertica a potom bubca , mikca, margaretka, s ktorými som sa "zoznámila" ešte na začiatku 😀

sassi • Dnes v 19:13
bzucko, aj ty mne, jedna krvna skupinka
a ešte baby z XXL - nebudem radšej manovať, aby som na niekoho nebodaj nezabudla 😔

j.a.n.u.s. • 1d • Dnes v 19:15
alcatko.j, kubaka, tannawe 🙂 🙂 🙂

zuzkafuny • 2d • Dnes v 19:24
nooo... soboťanky 😀 😀 😀 aprílovky 2007 😀 😀 😀 aaaaaaa všetkyyy 😀 😀 😀

berni • Dnes ve 20:07
no mne urcite mimusa, krasulka, krpcek ,prettynka

bambusko • 3d • Dnes ve 20:10
asi vas zamknu

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

bubba • Dnes ve 20:14
sak aj ja som to hovorila len mi neverili 😀

monkula • 2d • Dnes ve 20:16
a prečo som t oja nenašla? 😲 😲 😲 😅 😅 😅
teraz sa cítim ako blbec, ešte že tú tému som založila tiež ja a nevedela so mto nájsť, bo so mchcela vyznať sympatie asitke, lebo mi poosledné dni strašne hraal do noty a vyhľadávač mi nič nenašiel 😅 😅

abetka • 2d • Dnes ve 20:17
mne z decembroviek vsetky a aj z martincaniek. Ja si rada pokecam a kecam zasadne s tymi co mi sedia 😀

bubba • Dnes ve 20:19
monkula 😀 😀 😀 😀 tak to je brutal to som si nevsimla ze si to zalozila 😀 😀 ale aspon som sa dobre zasmiala...

monkula • 2d • Dnes ve 20:21
ha-ha-ha 😠 😠 😠 😀

bubba
17. okt 2008

a uz si tu 😀 😀 😀

monkula
autor
17. okt 2008

no a ešte vyznávam sympatie mojim drahým kamarátkam v téme Vlaštovky ,tehulenky..už brzo..
dievčatá ,mám vas rada... 😵 😵 😵

zuzulik22
17. okt 2008

ahojte, mne su naj vsetky maminy z aprilovych babatiek 2007, monkula, xertica a hlavne najviac amia 🙂

j.a.n.u.s.
17. okt 2008

alcatko.j, kubaka, grisgot, kacka79, tannawe 🙂

horallka
17. okt 2008

ja som si obľúbila tieto, lebo sa s nimi dobre diskutujú a majú názory, ktoré mi režú: úžasná mimikyky, skvelá annag, sirinka, vždy pohodová miriamtitkova, vždy vtipná a trefná monkula, samozrejme emjee, lebo mi našla jednu dávno stratenú pesničku a ak som ešte na niektoré zabudla- tak aj tie. 😀