Vyznajme si sympatie

monkula
11. dec 2007

milé maminky, isto máme každá na tomto fóre maminku, ktorá je nám niečím sympatická, alebo by sme si s ňou radi popísali ale nestretávate sa s ňou v žiadnej téme, tak si vyznajme sympatie a pokecajme si s načou sympoškou...

Mne je sympatická čertica a pippi, s nimi si tak často nepíšem, ale rada by som pokecala

A samozrejme všetky moje baby z tém malacky a Rimavská Sobota, tak ako, rozbehneme tu pozitívnu tému?

vesi
12. dec 2007

monkula 😀 😀 a ešte lenkalienka4, lenocka23, ktorá už pracuje a nemá na nás čas a sloniiicek ktorá prestala chodiť do krížikov a zirafka 😀

zuzkafuny
12. dec 2007

mne sú sympatické všetky maminy a nemaminy a všetky vy ktoré vymýšľate takéto milé témy 😉

kika13
12. dec 2007

ja chcem pozdravit vsetky prievidžanky 😉 , hlavne moju prvu supiš netkamošku pasku, dalej katrinku a stanku11, lenadku, jesenku a srdcko a este majuskuh, aby som na nu nezabudla, a z temy ockovia z PD su fajn julova a petku, gorazd a maruschka a zasa pasko a paska a samozrejme moj kiko 😀 , ste vsetci supéééééééééééér 😀 😀

ada78
12. dec 2007

a este som chcela napisat, ze nie vzdy suhlasim s nazormi bihan, ale v teme:"na slovensku dojcime" som jej velmi drzala palce, aby to ustala. 🙂

bihan
12. dec 2007

Ada, to je milé 😵 Mala to vyhrať slovenčina, nie ja 😀

sisa29
12. dec 2007

ahoj.ja mam najradsej linddddddddddddu.

rabiva
12. dec 2007

mne su sympaticke vsetky sikulky z temy MK-Digiscrapbook, teda do inej temy na tejto stranke pravidelne ani nechodim 😕
... aaa som rada ze som cez MK spoznala blizsie Bubaczik, teda i ked sme svagrine, doteraz sme sa poznali malo 😉 😵

ada78
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
certica
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ada78
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
grmitko
12. dec 2007

zabludila som sem a mne su sympaticke vsetky maminky s temy mame dvojicky, kedze tu citam najcastejsie, nech viem, ze nie som sama, co ma doma dvoch zbojnikov
a samozrejme vsetky sikulky z digiscrapbooku, aj ja som medzicasom zavisla 🙂

monkula
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
maryem
12. dec 2007

a predsa niekto konkretny🙂 melory..inak ju nepoznam..Citala som akurat jej diskusiu v teme ako odhalit heslo a ma moje sympatie.🙂 ako dala najavo svoj nazor a nedala sa stade aj tak vyhodit 😀

olianko
12. dec 2007

ahojky 🙂
takze ja mam velmi rada decembrovky06, rada s nimi kecam, vzdy sa zasmejeme , poradime si 🙂
a nesmiem zabudnut ani na mamicky na pokeci ktore su strasne fajn 😵 ahojte kocky 😀

katka432
12. dec 2007

sisa..to nieje fer,vi ste rodina 😠 😀 😀

katka432
12. dec 2007

mne ste sympaticke vsetky co ste v tejto teme bo je to velmi zlate aj to preco mate ktora ktoru rada 🙂 😉

andreafa
12. dec 2007

I love April 2007 - vsetky maminy a vsetky nase aprilove babatka 😵
Certica - moja krvna skupina
Missed abort.- vsetky baby, co tym museli prejst - vratane mna..
Slobodne mamicky
A vlastne vsetky babule so zdravym nazorom a nerypavou povahou 😀
katka 432 aj ty si zlaticko 🙂

katka432
15. dec 2007

jej andrjka,dakujem 😀

radoslava
15. dec 2007

Zlata tema takto pred vianocami
Takze moje naj sympatie patria vsetkym Januarovym babatkam 2007
Tonicka, Petusko, Vavka, Paska, Certica, Mory, Maryn, Andrea.m., Lenadka, Fifa, Zgurka,
Dalej Katka432 a samozrejme moje zlatko Mimiky
Olianko poznam este z cvicenia pre tehulky
Tiny z cvicenia s babatkami
Skoro som zabudla na kocky zo Senice co tu mame temu

katka432
15. dec 2007

radi,aj ty s mimi ste hviezdicky😉pezinske 😀

radoslava
16. dec 2007

Katuska dakujeme

julova
16. dec 2007

moje zlate januarovky a vysivacky 😵 😵

rada citam "triezve" nazory bihan, jeto symposka..mi sedi k mojej krvnej skupine 😉

a moja zlata Snoopy-nka 😀 ....kilka, govinda, Alex, lubu, janinko, shampo.. 😉

a vseci moji superski prievidzomoskovcania 😀 😀...marushka s gorazdom, kika s kikom, paska s paskom, kkatka a jasne ze moj usiplesk 😉 😀

luko
16. dec 2007

mne vsetky zo snaziliek 17 a predovsetky adriana27, anjelinka, nellie, silwieta a este lienocka jedna 😉 na koho som zabudla tak sa ospravedlnujem 😅

monkula
autor
19. dec 2007

tak ešte raz ďakujem všetkým maminkám, storé ochotne a radi pomáhajú nám, ktoré začíname so scrapovaním...

Hawra, rabiva, droby, evercil, a ostatné, prajem vám Veselé Vianoce...

julova
27. jún 2008

v poslednej dobe sa dobre bavim na trefnych prispevkoch od maminky "titkovamiriam" 😀 😉

majka35
27. jún 2008

jej, to už ubehlo pol roka od posledného príspevku ... ???

julova
27. jún 2008

a pridavam certicu 😀..a vsetky moje spoluchuduľky z 2. juna 😉

bianca
27. jún 2008

jej taka pekny tema a ja som na nu uuuuuplne zabudla 😅 😅 😅

tymto zdravim moje kinderka s Oktobroviek 2ééá 😉

bubba
27. jún 2008

etuska,melory a moje baby tatosky a islamske mamicky 😀 ale inak musim sa priznat ze kde tu sa najdu nazory fantasticke tkaze tych pochval by bolo asi z mojej strany neurekom 😉
dakujem baby ste super 😵

bzuco
27. jún 2008

všetky decembrovky 2007 a ich detičky 😉 😵 😵
všetky ružomberčanky aa martinčanky 🙂 🙂 🙂
a ešte lasenka 😵 😵 , verulka 😵 😵, certica 🙂

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂