Vyznajme si sympatie

monkula
11. dec 2007

milé maminky, isto máme každá na tomto fóre maminku, ktorá je nám niečím sympatická, alebo by sme si s ňou radi popísali ale nestretávate sa s ňou v žiadnej téme, tak si vyznajme sympatie a pokecajme si s načou sympoškou...

Mne je sympatická čertica a pippi, s nimi si tak často nepíšem, ale rada by som pokecala

A samozrejme všetky moje baby z tém malacky a Rimavská Sobota, tak ako, rozbehneme tu pozitívnu tému?

pipi1211
11. dec 2007

jeeeeeeeeeeeej aka krasna tema a dokonca som sa tu aj nasla 😀 😀 😀 😀 😀 no moje srdcovky su vseeeeetky majovky tymto ich aj vsetky pozdravujem a z nich najma alenka,aruska a majula 😀 😀 😀 😀 😀 no a este mam rada bubaczika (ona je tak milo sialena) 😀 😀 😀 😀

margaretka11
11. dec 2007

Takže moje sympatie jednoznačne majú mamičky dvojičiek, vieme si vzájomne nielen poradiť a podporiť sa, ale je s nimi aj zábava 🙂 .

Okrem toho musím vyzdvihnúť nově přihlášené mamči, tam sme sa stretli akoby jedna krvná skupina a nedá mi nespomenúť moje obľúbené trio bubca, vesi a mikca, s tými si pokecám hoc aj o polnoci 😀

vesi
11. dec 2007

margaretka napodobne, ja som ťa zaradila do našej témy 😀

pipi1211
11. dec 2007

a nechcem zabudnut aj na moje Mladuchy s ktorymi som prekecala cele tehu a bola s nimi fakt sranda... skodaa ze uz nie je tolko casu ako kedysi ked sme za jeden den zapisali aj 30stran 😒

margaretka11
11. dec 2007

vesi, rozumieme sa 😀

anamor
11. dec 2007

chcem opatovat svoje sympatie zuzanat 😵 a samozrejme vsetkym planovackam, ktore zacinali s nami planovat, tehulkam, netehulkam, buducim mamickam /zatial mamicku nemame/ - zuzanat, lilly, droby, miska99,katarinkad, silente, ywett atd. atd., pomalicky mi zacinaju prirastat k srdcu majovky 2008, aj ked mam na ne malo casu.

aktak
11. dec 2007

ja mam najradsej svoje Decembrovky 2006 ale aj stare vrazdy a este mnoooooooho inych 😉

mirko06
11. dec 2007

ja pozdravujem všetky Májovky 2006 a menovite baby, s ktorými najviac píšem, uuz11 a danii.
sisa29: vďaka za sympatie 🙂

erika153
11. dec 2007

mimochodom verulka mi je velmi sympaticka 🙂 🙂 aj cat.

aj melory- aj ked nie vzdy so vsetkym suhlasim 😅 ale aj tak 😀 a mozno si este spomeniem 😀 😎

kiwuska
11. dec 2007

erika, aj ja, kvoli tym plienkam 😀 😀

erika153
11. dec 2007

tak treti krat pisem prispevok a som nacertena 😀

kiwuska ty si zahrnuta do decembroviek2006 ako samozrejmost takze nevyskajkuj hej? 😀 😀 ale bez mucenia priznavam mas u mna velikansky bod za radu s plienkami 😀 😀 😀

katusha
11. dec 2007

mam rada baby z junovcatiek 2007 - sstefi a bubaczik - to su najvascie srandistky, lilyk, andy, sisulik, mamacat, froschka, janada, sjuzi, natal, leila, zuzidr, bubble ... juj ani neviem dufam ze som nikoho nezabudla 😕 😀
este zdravim aj pipi 😉 a kili 😉

kamajka
11. dec 2007

ahojte, tak ja sypatizujem s Monkulou 🙂 , nikoho iného tu nepoznám, málo sem chodím....

briluxina
11. dec 2007

Ahojte, mne ste sympatické všetky koníčkarky aj táto stránka je super. 🙂

monkula
autor
11. dec 2007

Peťka moja... 🙂 🙂

majka35
11. dec 2007

a mňa erika nenapísala ... vyznávam sympatie erike ........ 😀 😀 😀

erika153
11. dec 2007

majka 😅 😀 sak aj ty si decembrovka 2006 😉 takze tiez nevyskakuj 😀

palvinka
11. dec 2007

aj ja sa pridávam všetky decembrovky 2006 sú super 😉

erika153
11. dec 2007

palvinka vsak 😀

gaja
11. dec 2007

fíha... čo sa to tu rozbehlo? Inak toto je dobré na povzdvihnutie nálady a sebavedomia v jednom...

tááák.. ja mám rada kočenky z Piešťan... ved asi iba tam chodím.. 😀
zuzanočka, anika, zuzidr, lucinda, milhaus, andy.a, dadulka, lubi,kluara, ja.. zabudla som niekoho?? 😀

a potom ešte babenky, ktoré tu stretávam ešte zo starej svadbovej zostavy - kamilečka, mirka, danii, mrenka... 😉

No baby - ste super 😉

arabeska
11. dec 2007

ja som zabudla este aj na tweety22 a mlade maminky 😵

melory
11. dec 2007

vyznavam sympatie emjee lebo je tu ako moja mama
dalej curly a erika 🙂
expertka- za jej svetlo
certica - za jej rohy
majka - za jej privetivost
dorotka - aj ked to necakala
verulka - za jej blond
veronika13 - za to ze je somnou v aprilovkach od zaciatku
a kopu dalsich

mrenka
11. dec 2007

Megg,Cat,Babulka,Expertka,Sue,Gaja,Pindula,Sweetienka,Monatko,Melory,Barunka,Ziza,Verulka a ostatne z temy VNM..

erika153
11. dec 2007

🙂 dakujem 🙂 poteší...
aj ostatnym ktori si na mna spomenuli 😉

ada78
11. dec 2007

jeeeeeeeee, krasna tema.
ked som sa do nej zacitala, tak som chcela vyznat sympatie vsetkym mojim augustovkam 2007 + certici a na strane 3 som si precitala, ze aj ona napisala mna. 🙂 🙂 🙂 🙂 veeeeeeeelmi ma to potesilo. 😎

prvapomoc
11. dec 2007

aj ja spomeniem augustovky 2007 a samoška čerticu a ešte bubaczik a všetky junovky2007 😵

prvapomoc
11. dec 2007

jooooj a keby sa tak všetci ludia mali radia ako my tu,hned by bol svet krajší 😵

julia225
11. dec 2007

vsetky baby z RK, baby z nasej spalne 😉 , pippi, veeeelmi, aj ked sme dnes poprvy krat prekecli, vsetky londincanky a anglicanky 🙂 a vsetky ktore som nahnevala, ked nejde o zivot, ide o hovno... 😀

melory
11. dec 2007

...alebo hlavu ti nik neotrhne... 🙂

margaretka11
11. dec 2007

A ešte mi napadlo, že sympatické sú aj budúce mamičky dvojičiek, stále pribúdajú a vďaka nim možem spomínať na to krásne obdobie očakávania, ktoré už mám za sebou. A samozrejme sa teším až ich privítame medzi sebou v téme Máme dvojíčky 🙂