Vyznajme si sympatie

monkula
11. dec 2007

milé maminky, isto máme každá na tomto fóre maminku, ktorá je nám niečím sympatická, alebo by sme si s ňou radi popísali ale nestretávate sa s ňou v žiadnej téme, tak si vyznajme sympatie a pokecajme si s načou sympoškou...

Mne je sympatická čertica a pippi, s nimi si tak často nepíšem, ale rada by som pokecala

A samozrejme všetky moje baby z tém malacky a Rimavská Sobota, tak ako, rozbehneme tu pozitívnu tému?

zuzidr
11. dec 2007

jéééj a hedunecku som zabudla a sue 😀

certica
11. dec 2007

jul
mixka

monkula, tak to je smutne ☹

alionuska
11. dec 2007

Monkula,dakujem.Velmi si ma prekvapila.

ella1
11. dec 2007

ja neviem,ale sa mi zdá,že veľa ľudom sa ku konci roka všatko se...
inak,ja sa snažím s každým vychádzať,aj ked máme iné názory.
tak kým ma niekto neuráža a tak,tak mám rada všetky. 😀

vesi
11. dec 2007

Výborný nápad s touto témou...
všetky kočky z krížikov, z témy nově přihlásené mamči....
certica, emjee - tiež si stále myslím, že ide zamknúť tému 😀 , monkula, verulka a ked si ešte spomeniem, tak dopíšem 😀

bianca
11. dec 2007

sharlotta,sue :diky 🙂

monkula
autor
11. dec 2007

Alionuška, nebudem rozoberať prečo, proste som si prečítala jeden Tvoj príspevok, slušne si poplakala a získala na Teba takýto názor...

sharlotta
11. dec 2007

jeeej, Bianca 😵 !

svetluska.p
11. dec 2007

babule a neviete co je s pehou? to je tiez super kocka. narodila sa im malicka ateraz som si uvedomila, ze som ju dlllho nevidela. bola v aprilovkach 2006. neviete o nej nic??

certica
11. dec 2007

to sa ani neda vsetky naraz vymenovat, ja mam teraz obavy, ze sa niekto urazi 😲 😀
zuzidr, dakujem. ono to fakt potesi a prijemne prekvapi, hlavne od niekoho, od koho to vobec necakas alebo koho velmi nepoznas 🙂 tym nechcem povedat, ze od druhych je to samozrejmost 😀

monkula
autor
11. dec 2007

Vesi, čau...

alionuska
11. dec 2007

Monkula,si zlata.

sue
11. dec 2007

Svetluska, ja si s Pehou píšem, majú sa dobre pokiaľ viem 😵

sue
11. dec 2007

...a ďakujem za vyjadrenie sympatií 😵

vesi
11. dec 2007

čau monkula, my sa napr. málo stretávame, ale si pre mňa sympoška 😉 určite je tu ešte veľa takých kočiek, ale moja hlava deravá... 😅

monkula
autor
11. dec 2007

A ja čakám, kedy konečne niekto napíša, tá Monkula, aj keď ju nepoznám je super 😀 😀

Ale nie, ďakujem za všetky pozitíva na moju adresu, idem si umyť tú horu riadu, kým mi deti spia, Jarkovi dnes vŕtali zúbok a Chiarka zázrakom hajá...

ziza
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mixka
11. dec 2007

kraaasna tema, fakt super napad... 😵
dakujem tym, ktore ma spomenuli... 😵

emjee, made, sue, ex8, cat, tilly, pipi, lia, ajka, barunka, cairka... je ich vela... 🙂

monkula
autor
11. dec 2007

A rýpačky budeme ignorovať, OK? 😀 😀

sharlotta
11. dec 2007

Monkula je taka super baba 😉

alionuska
11. dec 2007

Ta Monkula,aj ked ju nepoznam je super 😀 😀

certica
11. dec 2007

monkula, no ved ti piiisem 😀 ty ironik. ja som napriklad hned zaregistrovala, ked si este pred casom zmenila foto v pase 😎 , si sa mi tym aj zvyraznila 😀

sloboda4
11. dec 2007

ta monkula je suuuuuuuuperska baba 😉 fakt.....uprimne

zuzana76
11. dec 2007

ja este spominam andy.a, sisulik, a aj ostatne baby z junoviek 2007 🙂

ingola25
11. dec 2007

monkula jasne,že si zlata baba a maš u mna velke+ kedže si založila taku peknu temu... 🙂

alex
11. dec 2007

Mne je sympatická veľmi sue, verulka, to sú tie s ktorými si nepíšem, ale zhliadam ich tu. Lauritka má u mňa tiež + a samožka všetky snažilky. Julova, kila, snoopy, mamartinka,deinuška je ich strašne veľa a sú to zlaté babuľky.

karkulka55
11. dec 2007

jeee, mne je strasne vela sympatickych:
sloboda je super vtipna a ma trefne poznamky a nazory, francesca, tinni, pipi, sisstin (velmi mi tu chyba 😔 ) a vela vela dalsich 😵

vavka33
11. dec 2007

Babkulky,tak ja vas mam rada vsetky,aj ked si niekedy s niekym vymenim aj tie horsie slova,ale neda sa byt nazorovo rovnako s tolkymi zenami 😀
Najradsej mam JANUAROVKY 2007-vsetky!DECEMBROVKY 2006!
No a potom spomeniem len tie,na ktore si v rychlosti spomeniem:svetluska,expertka,zuzka76,dupinka roasha,verulka,svantia,dadus,kutina,dadulka 19,pacna,maca 793,svetluska...ale je vas ovela viac.
Dakujem,ze ste tu 😉

monkula
autor
11. dec 2007

Ďakujem ,to ma teda prekvapilo, že si myslíte, že som super, nečakala som to 😀 😀

A Čertica, fakt si si všimla, že som zmenila foto? Musela som, Emjee mi vymazala predošlé foto 😎
Karkulka, aj mne sisstin chýba, ale musela odísť, pretože bola doslova a dopísmena vyštvaná 😔 😔

kiwuska
11. dec 2007

monkula pekna predvianocna tema, kedy clovek viacej ako inokedy tuzi aspon po malom uznani. Ja chcem podakovat dvojickovym maminam, ktore su sympaticke kazda niecim inym a vzdy si vieme poradit alebo aspon podporit jedna druhu. Fajn su maminy z decembroviek, a tam asi najviac erika lebo sa na svet pozera s nadhladom a pritom je dost citliva. 😉