Vyznajme si sympatie

monkula
11. dec 2007

milé maminky, isto máme každá na tomto fóre maminku, ktorá je nám niečím sympatická, alebo by sme si s ňou radi popísali ale nestretávate sa s ňou v žiadnej téme, tak si vyznajme sympatie a pokecajme si s načou sympoškou...

Mne je sympatická čertica a pippi, s nimi si tak často nepíšem, ale rada by som pokecala

A samozrejme všetky moje baby z tém malacky a Rimavská Sobota, tak ako, rozbehneme tu pozitívnu tému?

sue
11. dec 2007

Spolumaminky z Januároviek08 😵 a z Ružomberčaniek 😵
Cat, Babulka, Expertka, Melory, Lovacka, Megg, Mrenka, Tilly, Ena, Mixka, Verulka, Peha, Mamus, Bianca...
Je tu neuveriteľne veľa maminiek a snažiliek, ktoré mám veľmi rada, s ktorými som si preskákala veľmi veľa (za toho dva a pol roka) a ktorým ďakujem za veľmi veľa a som veľmi rada, že sú 😵 😵 😵

sisa29
11. dec 2007

no konecne aj pekna tema.fakt je to tu trosku dusne v poslednom case.ja vzdy rada pokecam s linddou,smartikom,netmonou ale ta sem moc nechodi.je mi este sympaticka pipi a petaba s tymi som sa stretla aj na stretku a su super.aj zlatucka mi je sympaticka.ostatne zatial moc nepoznam.

anika
11. dec 2007

a ja mam rada gaju 🙂
a takisto sa mi pacia verulkin nadhlad a sposob vychovy svojich deti/aj napriek tomu, ze sa vobec nepozname/ 🙂 🙂 🙂

ella1
11. dec 2007

jaj,ešte tilly som zabudla.ona vie všetko o kočíkoch. 😀

sisa29
11. dec 2007

aha a este som zabudla mirko aj ta bola na stretku a bola super.

sloboda4
11. dec 2007

no aj mne sa lubi tilly.....aj o domoch vie toho veeeela 😉

janamacka
11. dec 2007

jej, krasne 😀 tak ja mozem vsetky nase augustovky, tymto vas zdravim 😵
a este porozmyslam ..... 😝

francesca26
11. dec 2007

mohla by ti vzniknut sutaz alebo tema o najkrajsej mamine, snazilke a prispievatelke do konika...ja nekedy ziram ake kocky su maminy 😉

alionuska
11. dec 2007

Ingola dakujem,za prejavenie sympatie.Mne ste tu sympaticke vsetky. 😀

ella1
11. dec 2007

to by nebolo fér,lebo všetky sme pekné 😀

certica
11. dec 2007

verulka bola v tv? ani sa mi nepriznala 🙄 😀
no, ja to budem asi priebezne doplnat, nakolko je vas viac a musim s lutostou priznat, ze tehu zabudlivost u mna celkom slusne funguje, takze:

vsetky babulky z januar.babatiek 2007 (menovite alebo najviac ma inspiruju:
paska, vavka, tonicka, lenadka, ........... 😀 )

dalej - bilushka, katika, ada78 a dalsie baby z augustoviek 07
expertka, viamka, verulka, tilly, fafa, zuzu13,
sharlotta a melory - mavaju zaujimave nazory a pohlady na zivot
lusil2005 - dievca, chybas mi 😉
ena - je nad vecou a distancuje sa od blbosti a hadok

s tymi, co som naozaj malo "v styku" alebo len citanim a pozorovanim - bihan, alcatko, andreafa, macrela

a spolubojovnicky z apriloviek 2008

monkula
autor
11. dec 2007

Alionuška, ty si pre mňa symbolom sily a vyrovnanosti, veľmi Ťa pozdravujem...

ingola25
11. dec 2007

tak ella1 by mohla byť hned kandidatkou na najkrajšiu maminu..je velmi pekna

ingola25
11. dec 2007

ale všetky ste zlate a pekne aj vaše ratolesti 🙂

ella1
11. dec 2007

to je len foto 😀 v skutočnosti a bez mejkapu........... 😀
hod si aj ty foto do pasu,nech si kandidát č 2 😉 😀

yasminelle
11. dec 2007

Ja som sem zacala chodit v auguste, ked som sa asi 2 tyzdne strachovala, ze mozem byt tehotna, a vtedy som sa sem prisla poradit a ostala citat temu Mlade maminky, tehulky a snazilky a tam mi boli sympaticke vsetky kocky aj ked som si s nimi nikdy nepisala: Pipi, Tinni, Flow, Sisstin, Bihan, Karkulka, Megie. Skoda, ze Siss uz nechodi a ta tema zacala zapadat prachom...

ingola25
11. dec 2007

to ani nahodou...hned by som bola nakonci 🙂

sharlotta
11. dec 2007

Lasenka este...

svetluska.p
11. dec 2007

jaaj, super tema 🙂.
ja mam veeelmi rada nase babulky z temy missediek. to su moje priatelky, stretli sme sa aj a bolo nam super 🙂. no a dalej su mi sympaticke vavka, alcatko, ingola, zuzana76, lauritka. som zabudlivec, ozno som na niekoho zabudla. ak spomeniem, dopisem 😀 .

ella1
11. dec 2007

ale,nekecaj.... 😀

yasminelle
11. dec 2007

Este Hedunecku som zabudla 🙂

verulka
11. dec 2007

ahoooj 😀 no bola som v pokuseni, ci sem zabludit, ale nakoniec som urobila dobre 😀 😀 😀 dakujem 😵
Ja tu mam tiez viacero oblubenkyn- teraz nebudem menovat, tie, ktore vedia, ze su moje srdcovky 😉
Mne sa velmi pozdava Melory- ma iny pohlad na svet 😉 i ked nazorovo sa nezhodneme, rada citam eriku(tusim154) 😉
A dakujem monkula za tuto temu 😉
certica, je este kopa veci, ktore o mne nevies 😀

monkula
autor
11. dec 2007

Sisstin chýba aj mne...

Som rada, že sa táto pozitívna téma uchytila, potrebovala som urobiť niečo pozitívne, pretože som sa dozvedela smutnú správu, v piatok mi zomrel bývalý kolega a deň predtým sa mu narodil syn...

Tak nej je zlo vyvážené aj dobrom...

ella1
11. dec 2007

😲 😢 tak to je veľmi smutné.chúdatko malinké.ako to zvláda mamina?

certica
11. dec 2007

snilko, wighy, arabeska
vesi

certica
11. dec 2007

verul, erika153 😀 😉
a inak, napodobne - v tom, co o mne vies...nevies 😀

sharlotta
11. dec 2007

Bianca a Tribitka....Boooooze, je ich tolko....

ingola25
11. dec 2007

som premyšlala o aku verulku ide....a ja si pri tom tak často čitam tvoje pismenka a nazory.. ani sa nečudujem,že ťa tu maju radi... 🙂

monkula
autor
11. dec 2007

Ella, neviem nepoznám ju...ale aby toho chudenka nemala málo, pred tromi týždňami jej zomrel aj otec ☹ ☹
Tak sa my bývalí kolegovia zbierame po pár stovkách, nech má niečo na začiatok, bude to mať ťažké...
Ale toto je pozitívna téma, ja len posielam Alexovi pozdrav tam hore...

ingola25
11. dec 2007

monkula až ma striasa a naskakuju mi zimomriavky....chudatko