Vyznajme si sympatie

monkula
11. dec 2007

milé maminky, isto máme každá na tomto fóre maminku, ktorá je nám niečím sympatická, alebo by sme si s ňou radi popísali ale nestretávate sa s ňou v žiadnej téme, tak si vyznajme sympatie a pokecajme si s načou sympoškou...

Mne je sympatická čertica a pippi, s nimi si tak často nepíšem, ale rada by som pokecala

A samozrejme všetky moje baby z tém malacky a Rimavská Sobota, tak ako, rozbehneme tu pozitívnu tému?

vesi
11. dec 2007

sisstin sa mi tiež pozdávala, ale som trochu mimo, bola vyštvaná???? ☹

svetluska.p
11. dec 2007

naozaj, kde je sistin? nema tu ani album.... 😕

bihan
11. dec 2007

jooooj, to ja sa radšej do vymenuvávania ani nepustím (tiež sa bojím, že by som na niekoho zabudla 😅), lebo je tu strašne veľa zlatých báb. Je ich kopec, s ktorými sa "poznáme" ešte z MS a potom sme plynule pokračovali na MK a taktiež kopec mamín, s ktorými síce nekecám, ale pripadajú mi strašne fajn (a sledujem, ža aj ony ma zaregistrovali 😀).

Takže keď si odmyslím pár rýpaliek, ktoré fakt nemusím, je mi tu s vami fajn 😵

anika
11. dec 2007

suhlas, tu na MK je vobec dobre, ako nikde inde 😉

monkula
autor
11. dec 2007

Bihan, Tvoja Sarah je krásna...
Páči sa mi tá ručička a nožička zo sadry, waw, a ešte otázočka, kde je Bretónsko? Predpokladám, že niekde vo Francúzsku 😅 😅

emjee
11. dec 2007

boze, clovek uz nemoze ani nic napisat, aby ste sa nebali, ze nabehne klucik 😀 😀 😀

ja mam rada vsetky, ked posluchate 😉 😀
s neposlusnicami si to vydiskutujem a hotovo 🙂

monkula
autor
11. dec 2007

emjee, nečuduj sa, veď sa pozri, kde je zámka, je aj emjee 😀

sharlotta
11. dec 2007

Monkula, je to polostrov vo francuzsku a je tam kraaaaasne

sharlotta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
monkula
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sharlotta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
monkula
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuz11
11. dec 2007

odbocujete od krasnej temy 😉 😀 🤐

sharlotta
11. dec 2007

Ok, uz asi odbocujeme od temy...A Emjee sa uz objavila 😀 😝

certica
11. dec 2007

tak super, lasku sme si vyznali, mozeme kecat 😀
ja som zas mala radsej dejepis ako zemepis a z jazykov akurat anglina, ale slovencinu som tiez milovala 😎
monkula, ja som vymyslela - nic. skratka, pre zmenu 😀

emjee
11. dec 2007

😀

emjee
11. dec 2007

moje dvojca upratuje 😉

monkula
autor
11. dec 2007

prepáč zuz, ja len tak mimo témy...
Ešte nám tu chýba žirafka a bude tu zraz adminov... 😀 😀

A zuz11, ty máš koho rada? 😀 😀

certica
11. dec 2007

zuz, no ale sak v uvode bolo, ze si chce(me) aj s dotycnymi osobami pokecat 😅
a co tam vlastne bolo? 😀

zuz11
11. dec 2007

ja vsetkych aj tych co ma maju a aj tych co nemaju radi 😀 😀 😀

monkula
autor
11. dec 2007

A môžeme kecať? 😕
Nebude to odbočenie od témy? Už mi zmazali dva príspevky, prepáčte adminovia, nechala som sa uniesť... 😅 😅

certica
11. dec 2007

to ti mame verit zuz? 😀

arabeska
11. dec 2007

moje srdcovky su septembrovky2007 😵 😵 ,certica,jul,verulka,melory je tiez super,cat,eros,astorka,eji....no je ix brutalne velaa 😀

zuz11
11. dec 2007

no ak chcete kecat tak temu musite nazvat inak 😉 , lebo zatial tu citam iba krasne vyznania 😉
konecne dnes nieco pozitivne 😀 😉 😵

certica
11. dec 2007

monkula, mna by tiez mohol niekto uniest, kludne aj na rukach a do raja 😀, obcas...

mixka
11. dec 2007

certi 😀 😉

zuzanat
11. dec 2007

ja mam strasne rada lilly a anamor, tie mi velmi prirastli k srdcu a tiez samozrejme vsetky planovacky(s nimi som na MK zacinala) a preplanovala som az k aprilovkam 2008 😀
je to super ked si ma clovek s kym pokecat a poradit sa 😵 len obcas pri nich nestiham domacnost 😀

zuz11
11. dec 2007

zuzi, no som zvedava co povies ked bude mat Filipko rok 😉 😀 ked uz teraz nezvladas 😀

sharlotta
11. dec 2007

Hej, v uvode je napisane, ze si tu mozme pokecat s tym, kto je sympaticky ☹
Ale ok, beriem...

erika153
11. dec 2007

pridavam sa 😵 strasne rada chodim na decembrove babatka, samozrejme hlavne kvoli skvelym babam, ktore ich navstevuju a ktore mam rada a super sa s nimi bavim 😉 este nebol pripad aby sme sa tam pohadali alebo niekoho ohovarali 😉 😉 takze decembrovky-vsetky!!😵

spomeniem aj januarovky 2007, s nimi je vzdy zivo a sranda a vedia sa bavit aj o "inych" veciach... 😉

a mimo tychto tem su moje esa curly1983, bubaczik, a urcite som niekoho zabudla, ale na tieto som si hned spomenula 😵 😵