• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Zmenovník tém alebo čo kam zmizlo

(zamknutá)
20. septembra 2012 
marika, tato tema sa nezamyka :wink: , hej tema od afry bola na jej ziadost zmazana, uzivatelka napisala ze tam uz viac nevstupi a ak si dobre pametam uzivatelky nazvala "sliepkami" :wink: :grinning: a potom diskusia sla v duchu domacich zvierat :dizzy_face:
20. feb 2009 o 00:25  • Odpovedz
ach zuzi o co som prisla :grinning: , ale aj tak to tam mohlo ostat, a mohla sa len zamknut, no ale co uz.
20. feb 2009 o 22:00  • Odpovedz
a keby tú naávku sliepky nepovedala predtým babulka, tak nás ani nemá ako nazvať :sweat_smile:
20. feb 2009 o 23:20  • Odpovedz
Ale sa mi aj tak nezda fer, ze si zakladatelka moze poziadat o zrusenie temy :frowning2:
20. feb 2009 o 23:47  • Odpovedz
marika, prečo? jej téma, tak má právo... :wink:
20. feb 2009 o 23:55  • Odpovedz
Rodinka, tema zmazana, niekto sa moc nudi :grinning:
21. feb 2009 o 11:50  • Odpovedz
monkula, pretoze sa niekto opyta na nazor, ked ho dostane a nestotozni sa s nim, tak chce,aby sa to vymazalo. A je to diskusia, takze sa na danej teme zucastnuje viac ludi. A Ty ked si so svojim prispevkom neni spokojna tak sa zmazat neda. No da, ale to by nam adminky dali, keby sme ich o to stale ziadali :grinning:
21. feb 2009 o 17:49  • Odpovedz
marika, bola by si prekvapena ale mazeme aj prispevky ale zasa z mierou :grinning: :grinning: :grinning:
ta tema aj tak uz predtym bola zamknuta takze ked uzivatelka poziadala o zmazanie celkom nam to sadlo kedze sa to tam zvrhavalo :grinning: a nie ja som ju konkretne mazala :wink:
22. feb 2009 o 01:13  • Odpovedz
autor
RAMATTI - aky je to kocik?? presunute do Vybavy
22. feb 2009 o 20:23  • Odpovedz
Ako zakryt stupacku z radiatora
presunuta na www.modrastrecha.sk , cast Prestavujeme
24. feb 2009 o 20:06  • Odpovedz
Pošli správu ďalej - pomôžeš
zmazana, HOAX
26. feb 2009 o 09:52  • Odpovedz
Super ponuka čakáte bábo potrebujete kočík?
- zmazana, patri do Bazaru
3. mar 2009 o 09:45  • Odpovedz
Oligoasthenoteratozoospermia problem / spermiogram, zmazana na ziadost uzivatelky
3. mar 2009 o 10:46  • Odpovedz
Moc korumpuje a absolutní moc korumpuje absolutně !, zmazane sekta
3. mar 2009 o 16:45  • Odpovedz
Bábätka za Marianky
- presunute do Regiony
4. mar 2009 o 17:18  • Odpovedz
Knihy
- zmazana, patri do Bazaru
5. mar 2009 o 21:33  • Odpovedz
Mercilon
- zmazana, predaj antikoncepcie = nepatri ani do diskusii, ani do bazaru ani nikde inde na tieto stranky!
6. mar 2009 o 11:18  • Odpovedz
autor
Hľadám opatrovatelku NR - zmazane, patri do Bazaru
8. mar 2009 o 09:38  • Odpovedz
ÚP a podpora v nezamestnanosti
- presunuta do Paragrafy
10. mar 2009 o 09:57  • Odpovedz
Zdrave dieťatko, tema zmazana, reklama na neaku pochybnu firmu :zipper_mouth:
10. mar 2009 o 10:49  • Odpovedz
Lieky
- zmazana, lieky na predpis
10. mar 2009 o 16:15  • Odpovedz
Tema: Tehotenska anemia
presunuta do Tehotenstvo
16. mar 2009 o 16:07  • Odpovedz
Ako usetrit na MD ...
forum nie je pre firmy a reklamu preto som danu temu zmazala
19. mar 2009 o 11:14  • Odpovedz
zuz a ja to hladam :grinning:
19. mar 2009 o 11:15  • Odpovedz
Tema: Ake mate skusenosti ?
premenovana na: Sampon na jemnu pokozku hlavy a suche vlasy
19. mar 2009 o 18:50  • Odpovedz
Tema: Ako byť na MD s pár euračmi navyše ....
zmazana - reklama, spam

ziadam uzivatela buduci_ocino, aby bud KONKRETNE vysvetlil, o com je ten jeho tip. alebo ak nechce vysvetlit, prosim, nech nezaklada taketo temy.
19. mar 2009 o 19:01  • Odpovedz
Chcem vediet ktory bod som porusil a nie, ze JPP a deletla sa mi tema ... (jpp = jedna pani povedala ) ...

Asi niekto nevie co je spam, ale tak zas nikto nie je dokonaly ...

mila ikke keby si si precitala moj prispevok vedela by si o com pisem , kedze nemohol som pisat o aku konkretnu banku ide aby som neporusil jeden z xy bodov pravidiel prispievania, tak som tam zverejnil svoj mail riskujuc spam na moj mail !!! Ale to ti asi uslo ...

Dovod mojho prispevku je ukazat slovenskym zenam a mamickam na MD ako neplatit za nevyuzite sluzby bank, ako sa to da jednoducho osetrit z pohodlia domu.

Svoj umysel som vysvetlil a teraz ja ziadam o znovuobnovenie temy, pretoze nemam pocit, ze by som porusil nejaky bod v pravidlach ...

Ak ano chcem vediet konkretne aky a aj dovod a nie, ze niekomu sa to nepaci, pripadne sa mozno boji konkurencie!
19. mar 2009 o 19:29  • Odpovedz
Vo vlastnom záujme súhlasíš a zaväzuješ sa, že nebudeš:
-uverejňovať Príspevky majúce charakter spamu, hoaxu alebo warezu,
-uverejňovať Príspevky s rovnakým (duplicitným), nezrozumiteľným alebo nezmyselným obsahom,
-uverejňovať inzerciu, propagovať ani šíriť reklamu, zverejňovať Príspevky ani odkazy na iné internetové stránky nesúvisiace s obsahom Internetovej stránky a odkazy na komerčné internetové stránky (neplatená reklama), a to s výnimkou Nami určených prípadov a s výnimkou osobných odporúčaní na základe Tvojich skúseností, http://www.modrykonik.sk/rules.php

mohol si kludne napisat, o aku konkretnu banku ide, len nesmies dat link, telefon ani adresu banky.
okrem toho, v casti Paragrafy a v casti Mama, otec, rodina je niekolko tem ohladne financii pocas MD, ak ti ide o nezistnu pomoc a nie o reklamu, iste svoj tip rad vysvetlis v tychto temach.
19. mar 2009 o 19:48  • Odpovedz
:grinning: nechapem o akej konkurencii tu buduci_ony stale toci :grinning:
20. mar 2009 o 07:07  • Odpovedz
Ahojte,

cely cas som premyslal, ze trochu poriesim a ohradim sa proti tomu co sa stalo s mojimi temami, ale povedal som si, ze to nestoji za to a moj cas je v dnesnej dobe dost drahy a je hlavne malo co pocituje aj moj milacik ...

to: ikke

ak mozes daj mi link a ja to poriesim na patricnych temach ...

to: slnieckova

som rad, ze si taka vysmiata, asi som ta dobre pobavil takze mam z toho dobry pocit :slight_smile:)))

p.s.: osobne si myslim, ze nebol zly nazov Ako usetrit na MD, bolo to nieco co oslovi kazdu matku a vie ihned reagovat ako tomu bolo v pripade prvej temy, kde sa behom par min zacala riesit diskusia ...
p.s2: prajem pekny a slnecny zvysok vikendu.
22. mar 2009 o 09:51  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.