Zmenovník tém alebo čo kam zmizlo

emjee
3. nov 2007

Pretoze sa obcas (teda skor castejsie) temy presuvaju z jedneho suhrnu tem do druheho, premenuvaju alebo mazu, zakladam (vdaka za napad zirafka105) tento zmenovnik tem, kde vas budem priebezne informovat co kam "zmizlo" 😉

janocka
5. aug 2009

Peter Fiala - klamár a dlžník, pomôžte pri pátraní, spojte sa s ostanými poškodenými! - vymazana, nesuvisi so zameranim stranky

danu
5. aug 2009

tema: Plienky ALBERT z Hypernovy
presunuta do vybavy

bubba
6. aug 2009

len tak so mzazrela temu peter fiala...no ja som opacneho nazoru ..to by tu potom nepatril ani májkl džeksn ani ziadne ine osobnosti o ktorych sa tu v dobrom ci zlom debati...keby nebol Peter Fiala,tak ma mnoho rodin spokojnejsi zivot....lepsi financny rozpocet,spokojnejsi spanok.nesuhlasim so zmazanim tejto temy......

shaarka
6. aug 2009

bubba,
!!!!!!!!! to iste som napisala aj janocke:
Suvisi rovnako (ak nie este viac) ako Vtipy, Michael Jackson, Ako naucit psika na WC, Ubytovanie v Bratislave, Horizont Travel alebo Zvysenie postovneho... a milion inych!!!
Tema informovala, varovala a zaroven mi mala pomoct.

bohuzial ona odpisala, ze o zmazani temy rozhodli majitelia stranky.
z toho som vydedukovala len jedine: ze ho poznaju (Fiala je znamy predavanim a registraciou domen)...
Som velmi sklamana, zmazanie temy bolo absolutne nefer.

Zaujimave ale je, ze zla skusenost s nejakym obchodom, vyrobkom, znackou, o tom sa smie pisat. Ale zla skusenost s clovekom, ktory pendluje po celom slovensku a robi zle veci, to sa nesmie. Naozaj tomu nerozumiem.

bubba
6. aug 2009

zvlastne ja mam pocit ze ked majitel stranky nema cas na citanie ipceiek(to tu bolo viac krat pisane ze ich necita..ja neviem ak ano tak prepac..), tak potom asi nebude mat cas na prehrabavani sa v temach 😅 😅 😅 .proste veta zmazane nepatri na stranku mi v tomto smere nerezonuje a nerobi dobre meno tejto stranke...

janocka
7. aug 2009

Pre otcov a živiteľov rodiny IV - RÉSURRECTION - zamknuta na ziadost prispievatelov

janocka
7. aug 2009

bubba - ano, bob nema naozaj cas na citanie Ip, kedze sa venuje inym veciam, ale neznamena to, ze nevie co sa na strankach deje.

bubba
8. aug 2009

ako mna do toho vazne nic o nic mi nejde ale ked uz sa zavrel filala tak by sa mali zavriet podla spravnosti vsetky temy napr aj tato :

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

lebo toto forum nie je na to..aj tema o telefonnych cislach a podobne.je to nefer a na kazdu temu by uz mal platit rovnaky meter..
A tiez o rok mohol prist nejaky zivitel ktoremu by dobre padlo obnovit temu.ked uz do nej nechceli pisat nemuseli, ale nemuseli ani byt sebecki a dat to zrusit len preto ze su jesitni...ta tema mohla kludne ostat otvorena ved bola stale navrchu - stale aktualna.

elise
8. aug 2009

bubba, ak bol ten fiala taký podvodník ako som v tej téme čítala, predpokladám že je na neho podané trestné stíhanie a prípad je v štádiu prešetrovania. je fajn že boli aj ostatní informovaný o podvodníkovi a jeho prakikách ale na druhej strane by taká diskusia mohla poškodiť vyšetrovaniu a v neposlednom rade aj obetiam podvodu, ak by si to prečítal niekto od fialu albo samotný fiala. neviem ako je to presne v kriminalistike ale v štádiu vyšetrovania sa nesposkytujú informácie o pripadoch. možno stačilo tému iba zovšeobecniť, zmeniť názov na čiernu listinu podvodníkov... 😉

bubba
8. aug 2009

elise mas pravdu...takto som sa nato nepozrela.dakujem

shaarka
8. aug 2009

elise, dakujem za zaujem, ale nebolo nanho podane trestne oznamenie (nie stihanie, ako pises).
zas mam tolko rozumu a nieco, co riesi policia, nebudem riesit na konikovi.

takze zmazanie temy bolo naozaj odrazom velmi velmi subjektivneho pohladu majitelov stranky, co ma strasne mrzi. da sa tu ohovarat znacka, obchod, firma, forum, proste cokolvek. ale napisat pravdu a varovat ostatnych a samozrejme sa trosku postazovat, to sa nesmie.
som zvedava, ci majitelia stranky nebudu mat vycitky, ze temu dali zmazat (ako male deti!), -ked sa fakt naseriem a Peter Fiala a cele jeho divadlo sa dostane do telky. Skoda, ze svadba, konik a strecha nespolupracuju pre dobru vec...

danu
10. aug 2009

Tema: Skejt na kočík
presunuta do Vybava

danu
11. aug 2009

Tema: Ergo baby carrier - novorozenecká vložka
presunuta do Vybava

danu
11. aug 2009

Tema: Kde treba ist na vysetrenie po 6 tyzdnoch od porodu?
presunute do Porod

danu
12. aug 2009

Tema: Miminka červen,červenec a sprpen 2009
presunuta do Spolocny termin

danu
12. aug 2009

Tema: Piaty mesiac a bez bruska
presunuta do Tehotenstvo

danu
12. aug 2009

Tema: Najdu sa tu oktobrove/5.-17.10.08/ mamicky z Bn?
presunuta do Spolocny termin

danu
13. aug 2009

Tema: Jaké knížky kupovat předškolákům?
presunuta do Skolkari a skolaci

danu
13. aug 2009

Tema: Nepečená torta
presunuta do Recepty

danu
14. aug 2009

Tema: Mozem mat stoho problem???prosim poradte niekto
presunuta do Tehotenstvo

emjee
autor
15. aug 2009

Tema: 1973 presunuta do Volnej diskusie

emjee
autor
15. aug 2009

Velmi surne a dolezite. premenovane na Meno po zosnulom predkovi

danu
17. aug 2009

Tema: Sterilizator na flasky - je potrebny?
presunuta do Vybava

danu
17. aug 2009

Tema: Sporťák chicco simplicity
presunuta do Vybava

ikke
18. aug 2009

tema: LABROSAN a FELCE AZZURRA
zmazana, reklama

ikke
18. aug 2009

tema: Madarske rakuske a polske obchody
presunuta do Volna diskusia

ikke
19. aug 2009

tema: Evropa za 17 let - to se Vám nebude líbit
zmazana, Pravidla stranky bod 58.1.

janocka
19. aug 2009

Lvíčátka 2009 (23.7.-22.8.) - presunute do kategorie Spolocny termin

ikke
20. aug 2009

tema: Otec na paragrafu
presunuta do Paragrafy

ikke
20. aug 2009

tema: Zúfalí oteckovia
presunuta do Mama, oco, rodina