Zmenovník tém alebo čo kam zmizlo

emjee
3. nov 2007

Pretoze sa obcas (teda skor castejsie) temy presuvaju z jedneho suhrnu tem do druheho, premenuvaju alebo mazu, zakladam (vdaka za napad zirafka105) tento zmenovnik tem, kde vas budem priebezne informovat co kam "zmizlo" 😉

denisocka
5. apr 2008

ikke ikke 😎 a mne tak dlho trvalo vysvetliť ten uhlíkový recept 😠 😀 😀 😀 😀 - a čo keby sa ti tato tema omylom zmazala aj na beremese.cz ? 😀

ikke
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ikke
7. apr 2008

Tema: Elektronická pestúnka (vysielačka)
Akcia: presun do Babatka

zuz11
16. apr 2008

Tema: Laparoskopia + operacia
Akcia: presunutá zo skupiny Snažilky do skupiny Voľná diskusia.

ikke
22. apr 2008

Tema: Kedy ma meniny Emma?
Akcia: presun do Volna diskusia

zuz11
22. apr 2008

Na zaklade vsetkych tych IP co dostavam som sa rozhodla zmazat vsetky temy ( aj nevulgarne) od "prudicky poninka" ale to neznamena ze nemozete taketo temy vytvorit Vy 😉 dufam ze pochopite moje pocinanie, dakujem

su to nasledovne temy:
Vaříte každý den?
V kolika jste porodili první dítě?
Jak často periete?

zuz11
23. apr 2008

Téma: Tajná a rychla koupě pozemku poradte...
Akcia: Téma bola presunutá z Modrehokonika na Modrustrechu ( do sekcie Pozemky)

zuz11
24. apr 2008

Tema: bisexualky
Akcia: téma bola premenovaná na Cez klucovu dierku 2

zuz11
28. apr 2008

Tema: Čo si o tom myslíte?
Akcia: přejmenována na Vrodený temperament a zosuladenie temperamentu dietatka s rodicmi

ikke
30. apr 2008

Tema: Chcem najst svoju rodinu
Akcia: zmazana na ziadost zakladatelky

ikke
30. apr 2008

Tema: "zdrava" torta k 1. narodeninam
Akcia: presun do Recepty

prdelnipusinec
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
emjee
autor
4. máj 2008

Tema: 3 D ultrazvuk v Kosiciach
Akcia: presun do Tehotenstva

lucka1113
4. máj 2008

Fakt mate super prehlad, tak aj kvoli tomu vas chcem poprosit, kde najdem nejaku temu, kde by bolo nieco o tom, ako ma vyzerat "spravny jedalnicek 7 mesacneho dietatka za jeden den"..Pretoze uz som skoro zufala... 😅 ☹ Dakujem pekne.

zuz11
4. máj 2008

lucka, u nas netusim ci je nieco take ale kuk http://www.babetko.sk/user/view_page.php?page_i... tam je jedalnicek po mesiacoch 😉
u nas je vela receptov na prve prikrmy a v spolocnych terminoch si tiez baby radia ohladom jedalnicka a stravy a vsetkeho okolo toho 😉

lucka1113
5. máj 2008

Dakujem velmi pekne, naozaj si mi velmi pomohla.. 🙂

tilly
6. máj 2008

neviem, či mám kvôli tomu otvárať novú tému, ale možno je voľná diskusia taká preplnená, lebo sa tie témy nedajú zaradiť inde...

možno by sa mohli vytvoriť nejaké nové podsekcie, napr. kočíkareň (nezapriem sa 😀 ) náš voľný čas, k receptom pridať aj jedálniček detí a pod. 😉

tilly
6. máj 2008

a napr. bábätká a batoľatá by som spojila, veď sa tam väčšinou diskutuje o tom istom a dosť zle sa tam zaraďujú témy...

zuz11
6. máj 2008

tilly na novej sekcii sa pracuje 😉 bude to vybava pre babetka alebo tak neako 😉 takze aj kociky tam budu pokope konecne 😀

tilly
6. máj 2008

zuz, super 😉 a ešte by mohla byť taká nová sekcia, že kecalky alebo diskutérky, že by tam boli okruhy kočiek, ktoré spolu diskutujú ako napr. staré vraždy, vyd/nevyd maminky, ružový sloník, či ako sa to volá, skrátka by sa tak podľa mňa dosť odlahčila voľná diskusia 😉
lebo tam je už všetko možné a je to dosť neprehľadné

ikke
8. máj 2008

Tema: Sirup z omladiny ihličnanov
Akcia: presun do Recepty

alami
9. máj 2008

neviete mi poradiť, kde je téma v ktorej sa písalo o UM na predpis? neviem nájsť. dík

alami
9. máj 2008

ikke - dík, dobre si mi našla, dozvedela som sa tam, čo potrebujem 😉

elise
9. máj 2008

admini prosím nemôžem nájsť tému ktorú som založila ☹ ☹ ☹ ☹ ani vyhľadávač mi nereaguje : vola sa strata sluchu a čo ďalej

Ďakujem za linku 😉

elise
9. máj 2008

zuz vďka si super, ešte že ťa máme 😉 😵

zuz11
9. máj 2008

Tema: Aj k vam chodi ten nemec?
Akcia: presunutá zo skupiny Batoľatá do skupiny Voľná diskusia

malaskoricka
11. máj 2008

elise ked ti nefunguje vyhladavac skus to napsiat do googlu...mne tam stale najde co chcem 😉

zuz11
13. máj 2008

Tema: Baby music - ci kurzy hudby pre babenka a deticky
Akcia: zmazana, forum nie je pre firmy