Zmenovník tém alebo čo kam zmizlo

emjee
3. nov 2007

Pretoze sa obcas (teda skor castejsie) temy presuvaju z jedneho suhrnu tem do druheho, premenuvaju alebo mazu, zakladam (vdaka za napad zirafka105) tento zmenovnik tem, kde vas budem priebezne informovat co kam "zmizlo" 😉

zuz11
19. feb 2009

marika, tato tema sa nezamyka 😉 , hej tema od afry bola na jej ziadost zmazana, uzivatelka napisala ze tam uz viac nevstupi a ak si dobre pametam uzivatelky nazvala "sliepkami" 😉 😀 a potom diskusia sla v duchu domacich zvierat 😵

marika80
20. feb 2009

ach zuzi o co som prisla 😀 , ale aj tak to tam mohlo ostat, a mohla sa len zamknut, no ale co uz.

monkula
20. feb 2009

a keby tú naávku sliepky nepovedala predtým babulka, tak nás ani nemá ako nazvať 😅

marika80
20. feb 2009

Ale sa mi aj tak nezda fer, ze si zakladatelka moze poziadat o zrusenie temy ☹

monkula
20. feb 2009

marika, prečo? jej téma, tak má právo... 😉

zuz11
21. feb 2009

Rodinka, tema zmazana, niekto sa moc nudi 😀

marika80
21. feb 2009

monkula, pretoze sa niekto opyta na nazor, ked ho dostane a nestotozni sa s nim, tak chce,aby sa to vymazalo. A je to diskusia, takze sa na danej teme zucastnuje viac ludi. A Ty ked si so svojim prispevkom neni spokojna tak sa zmazat neda. No da, ale to by nam adminky dali, keby sme ich o to stale ziadali 😀

zuz11
22. feb 2009

marika, bola by si prekvapena ale mazeme aj prispevky ale zasa z mierou 😀 😀 😀
ta tema aj tak uz predtym bola zamknuta takze ked uzivatelka poziadala o zmazanie celkom nam to sadlo kedze sa to tam zvrhavalo 😀 a nie ja som ju konkretne mazala 😉

emjee
autor
22. feb 2009

RAMATTI - aky je to kocik?? presunute do Vybavy

ikke
24. feb 2009

Ako zakryt stupacku z radiatora
presunuta na www.modrastrecha.sk , cast Prestavujeme

ikke
26. feb 2009

Pošli správu ďalej - pomôžeš
zmazana, HOAX

ikke
3. mar 2009

Super ponuka čakáte bábo potrebujete kočík?
- zmazana, patri do Bazaru

zuz11
3. mar 2009

Oligoasthenoteratozoospermia problem / spermiogram, zmazana na ziadost uzivatelky

zuz11
3. mar 2009

Moc korumpuje a absolutní moc korumpuje absolutně !, zmazane sekta

ikke
4. mar 2009

Bábätka za Marianky
- presunute do Regiony

ikke
5. mar 2009

Knihy
- zmazana, patri do Bazaru

ikke
6. mar 2009

Mercilon
- zmazana, predaj antikoncepcie = nepatri ani do diskusii, ani do bazaru ani nikde inde na tieto stranky!

emjee
autor
8. mar 2009

Hľadám opatrovatelku NR - zmazane, patri do Bazaru

ikke
10. mar 2009

ÚP a podpora v nezamestnanosti
- presunuta do Paragrafy

zuz11
10. mar 2009

Zdrave dieťatko, tema zmazana, reklama na neaku pochybnu firmu 🤐

ikke
10. mar 2009

Lieky
- zmazana, lieky na predpis

ikke
16. mar 2009

Tema: Tehotenska anemia
presunuta do Tehotenstvo

zuz11
19. mar 2009

Ako usetrit na MD ...
forum nie je pre firmy a reklamu preto som danu temu zmazala

slnieckova
19. mar 2009

zuz a ja to hladam 😀

ikke
19. mar 2009

Tema: Ake mate skusenosti ?
premenovana na: Sampon na jemnu pokozku hlavy a suche vlasy

ikke
19. mar 2009

Tema: Ako byť na MD s pár euračmi navyše ....
zmazana - reklama, spam

ziadam uzivatela buduci_ocino, aby bud KONKRETNE vysvetlil, o com je ten jeho tip. alebo ak nechce vysvetlit, prosim, nech nezaklada taketo temy.

buduci_ocino
19. mar 2009

Chcem vediet ktory bod som porusil a nie, ze JPP a deletla sa mi tema ... (jpp = jedna pani povedala ) ...

Asi niekto nevie co je spam, ale tak zas nikto nie je dokonaly ...

mila ikke keby si si precitala moj prispevok vedela by si o com pisem , kedze nemohol som pisat o aku konkretnu banku ide aby som neporusil jeden z xy bodov pravidiel prispievania, tak som tam zverejnil svoj mail riskujuc spam na moj mail !!! Ale to ti asi uslo ...

Dovod mojho prispevku je ukazat slovenskym zenam a mamickam na MD ako neplatit za nevyuzite sluzby bank, ako sa to da jednoducho osetrit z pohodlia domu.

Svoj umysel som vysvetlil a teraz ja ziadam o znovuobnovenie temy, pretoze nemam pocit, ze by som porusil nejaky bod v pravidlach ...

Ak ano chcem vediet konkretne aky a aj dovod a nie, ze niekomu sa to nepaci, pripadne sa mozno boji konkurencie!

ikke
19. mar 2009

Vo vlastnom záujme súhlasíš a zaväzuješ sa, že nebudeš:
-uverejňovať Príspevky majúce charakter spamu, hoaxu alebo warezu,
-uverejňovať Príspevky s rovnakým (duplicitným), nezrozumiteľným alebo nezmyselným obsahom,
-uverejňovať inzerciu, propagovať ani šíriť reklamu, zverejňovať Príspevky ani odkazy na iné internetové stránky nesúvisiace s obsahom Internetovej stránky a odkazy na komerčné internetové stránky (neplatená reklama), a to s výnimkou Nami určených prípadov a s výnimkou osobných odporúčaní na základe Tvojich skúseností, https://www.modrykonik.sk/rules.php

mohol si kludne napisat, o aku konkretnu banku ide, len nesmies dat link, telefon ani adresu banky.
okrem toho, v casti Paragrafy a v casti Mama, otec, rodina je niekolko tem ohladne financii pocas MD, ak ti ide o nezistnu pomoc a nie o reklamu, iste svoj tip rad vysvetlis v tychto temach.

slnieckova
20. mar 2009

😀 nechapem o akej konkurencii tu buduci_ony stale toci 😀

buduci_ocino
22. mar 2009

Ahojte,

cely cas som premyslal, ze trochu poriesim a ohradim sa proti tomu co sa stalo s mojimi temami, ale povedal som si, ze to nestoji za to a moj cas je v dnesnej dobe dost drahy a je hlavne malo co pocituje aj moj milacik ...

to: ikke

ak mozes daj mi link a ja to poriesim na patricnych temach ...

to: slnieckova

som rad, ze si taka vysmiata, asi som ta dobre pobavil takze mam z toho dobry pocit 🙂)))

p.s.: osobne si myslim, ze nebol zly nazov Ako usetrit na MD, bolo to nieco co oslovi kazdu matku a vie ihned reagovat ako tomu bolo v pripade prvej temy, kde sa behom par min zacala riesit diskusia ...
p.s2: prajem pekny a slnecny zvysok vikendu.