Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

0,5 cm hrčka. Máte skúsenosť?

lucka273
19. mar 2013

mala som menzes a asi den po som ju tam nasla neboli iba ak sa dotknem toho je velka cca 0,5cm...je ako mam klitoris vedla neho ...nemate skusenost co to moze byt??K LEKAROVI SOM OBJEDNANA O mesiac myslite ze mam ist skor?akebo pockat do tedy??

elizeenka
19. mar 2013

Nemoze to byt iba vyrazka? Mne sa bezne robi na takych miestach,taka podkozna. Ale pre istotu chod k lekarovi zajtra a budes vediet co a ako,trebars ti da masticku alebo posle na kozne. A moze to byy aj z prechladnutia,ja teda nemyslim ze by to bolo nieco ine.

anjelicek26
19. mar 2013

@lucka273 - je to uzlinka 🙂 Pokial nou vies pohybat, tak to vobec nevadi...

pea87
19. mar 2013

ked ta to boli a je to aj na dotyk take zacervenane moze to byt aj zapalena uzlina... skus nechtikovu mast 😉

rora
19. mar 2013

Mne sa take tiez parkrat spravilo - nebolela ta hrcka,dalo sa s nou pohybat. Za par dni zmizla

oskorusa
19. mar 2013

pokiaľ to nemáš zapálené, bolestivé, nevyteká hnis - môže to aj samé zmiznúť - môže ísť o zdurenie mazovej žliazky, uzlina to isto nebude - ak by sa to zhoršilo - treba ísť hne´d k lekárovi - bolesť, začervenanie, hnis je prejav zápalu a to je akútny problém, držím palce

danielitka26
19. mar 2013

Moze to byt aj vriedok,este nedozrety,zatial len gulicka pri dotyku bolava

nicky07
19. mar 2013

možno je to upchatá Bartoliniho žľaza... to sa prejavuje tvorbou hrčky v oblasti vchodu do pošvy. ak sa tam vytvorí hnis a teda absces tak vtedy to už dosť silno bolí. Neviem aký máš vybudovaný vzťah so svojím gynekológom, ja by som teda pre istotu k tej mojej zašla. Ak je to len niečo "neškodné" tak aspon budem mať pokoj na duši a keď by sa jednalo naozaj o tu bartolinitídu tak je lepšie prísť s tým skôr ako potom podstúpiť chirurg zákrok...

vagabondu
Odpoveď bola odstránená
Zobraz