2 ročnú pichla osa.

lauriinkaa
9. aug 2019

Žienky, maalu prvý krát pichla osa, vreskot riadny ale chvíľku už sa hraa všetko vyzerá ok, je tomu cca pol hodiny. Ak by mala alergiu už by sa asi prejavila však?

luliu
9. aug 2019

Jasne že ano

77daniela77
9. aug 2019

@lauriinkaa Uz je vporiadku?Kde ju pichla?

via88
9. aug 2019

Daj fenistil ak sa bojis, nasho tiez tak stipla. Rev hrozny ale vsetko ok.

77daniela77
9. aug 2019

@lauriinkaa Daj jej tam studeny obklad.

lauriinkaa
autor
9. aug 2019

@77daniela77 medzi prsteky na rucke a aano vravím vreskot cca minútu a potom aaj zabudla

lauriinkaa
autor
9. aug 2019

@via88 nemám práveže fenistil ale tak snáď bude ok

lauriinkaa
autor
9. aug 2019

@77daniela77 to sme jej dali hneď ☺️

77daniela77
9. aug 2019

@lauriinkaa Ak jej to velmi nepuchne bude dobre.Obklad by mohol stacit.

lauriinkaa
autor
9. aug 2019

@77daniela77 nemá to práveže vôbec opuchnuté len vidno bodku po vpichnuti, taak hádam áno, vďaka ☺️

pininka1
9. aug 2019

Ja som alergická na osy, prišlo by to hned, veľký opuch a tak ďalej až po zhoršené dychanie.

77daniela77
9. aug 2019

@lauriinkaa To som rada ☺

jana_eyre_2
9. aug 2019

jasne, vazna alergicka reakcia by bola hned, su sice oneskorene, ale to su vo forme zihlavky a opuchu - to ale nie je nebezpecne..

mojho najmladsieho pichla ked mal rok, sedel na kamienkoch a osu chytil so zaujmom vedca 😂 poplakal si riadne, dala som fenistil gel aj kvapky a bolo dobre.. alergicku reakciu taku obsiahlejsiu mal na ovada, do krku zvonka mu to pichlo, sfialovelo mu to a sirilo, dala som fenistil kvapky a pekne sa to stiahlo..

simsalabim
9. aug 2019

@lauriinkaa surova cibula ako obklad stiahne opuch. Ten jed je dost silny, vacsinou to este o par hodin napuchne.

katka1981
9. aug 2019

@lauriinkaa, super, tak aspon vies ze nie je alergicka, sice neprijemny test ale parada. Uz by sa to davno prejavilo.

79viktoria79
10. aug 2019

@simsalabim syna postipala osa na zadok,hned som mu to potrela cibuľou,a neopuchlo mu to vobec,ja len cibuľu pouzivam

lauriinkaa
autor
10. aug 2019

@simsalabim
@katka1981
@79viktoria79 veru ja sama sebe potieram všetko cibuľou a aj malej pomohlo, test nepríjemný, ale vverru vieme, že alergická nie je. Nebolo jej vôbec nič. Ďakujem žienky ☺️

luccy89
10. aug 2019

@lauriinkaa maleho nedavno postipala osa ma 7m na bradu a licko🤦🏼‍♀️ Ja uz by som letela na pohotovost ako som sa bala, ze nebude moct dychat. Hned cibula a fenistil natriet. Plakal tak minutu a potom sa hned hral. Inak citala som niekde potom, ze ked nebola alergicka reakcia raz, neznamena to, ze alergicky nie je a nabuduce to bude tiez bez problemov. Neviem ci Mama a ja alebo kde