20 dní mi mešká menzes a tehotná nie som

anjeli_k
23. feb 2016

Zdravim, mamicky☺uz 20dni mi meska menstruacia, tehotna nie som, robila som si uz tri testy,napriek tomu ju proste nemam😕som z toho uz zufala😕mate niektora z vas podobne skusenosti??...neberiem ani som nebrala antikoncepciu ani ine tabletky, zdravotne sa tiez citim v poriadku...boli ste s tym u lekara? Ako to dopadlo?

zabkazelena007
23. feb 2016
Používateľ zabkazelena007 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zabkazelena007.

@anjeli_k neviem na co cakas, na tvojom mieste by som uz davno bola nastupena u gyn..

mata1001
23. feb 2016

Ano treba ist s tym k lekarovi...

qwertxy
23. feb 2016

urcite sa ozvi doktorovi, 20dni je uz dost ak uz mas vek na to, aby si ju mala mat relativne ustalenu, resp. ju uz niekolko rokov mas pravidelne a teraz zrazu nie... mne raz meskala menstruacia 3mesiace, vedela som ale preco - malo jedla, vela stresu

lubka1983
23. feb 2016

Tak chod k doktorke....

sissy27
23. feb 2016

@anjeli_k zúfalá? preboha, horšie veci sa stávajú... choď gynekológovi, dostaneš injekciu a ďalej sa uvidí... môže to byť kľudne aj prechladnutím, cysta, hormóny, čokoľvek, ale to ti tu nikto nepovie...

lydia302
23. feb 2016
Používateľ lydia302 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od lydia302.

urcite kvoli tomu netreba byt zufala, staci fakt len navstivit doktora

misel0806
23. feb 2016

@anjeli_k treba ist k lekarovi. Aj ked sa citis byt zdrava niekde problem urcite je ked nemozes dostat.. Zufalstvo hod za hlavu a sup na gyndu☺☺

mamka_danka
23. feb 2016
Používateľ mamka_danka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od mamka_danka.

ja mam kamaratku ktora dlho nedostala a potom jej prisli nato ze je anemicka

lajhar
23. feb 2016

ja dostala som pan dr.duphaston.teraz je poriadku menzes. 🙂

anjeli_k
autor
23. feb 2016

Tak baby panika zazehnana, nedavno som dostala☺ale aj tak nie som spokojna a ked mi skonci, tak pojdem ku gynekologovi, lebo toto sa nestalo prvykrat😕. Dakujem za vase reakcie☺