Zapálené hrdlo v 35. týždni

bobana297
4. apr 2019

Ahojte. Som 35tt tyzden, zapalene hrdlo kycham a plny nos. Co si mozem dat? Ku dr sa mi nechce ist kedze mame novu dr a tam sa caka v cakarni na listok zevraj po.novom a aj 3 hodiny a to sa mi tam naozaj nechce byt. Dajte typy co sa moze. Dakuvala 😞😞

eliska13
4. apr 2019

Pozri sa či môžeš tantum verde cmulacie tablety či Jox

masenkamedvedova
4. apr 2019

Doritricin

darkdarka
4. apr 2019

Ja som cmulala septilen, ak bude najhoršie môžeš si dať aj Paralen, do nosa slaný roztok. Ale vždy mi najviac pomáha veľa ovocia a zeleniny, hlavne cesnak, cibuľa a veeela medu. Keby si potrebovala dačo na predpis skús zavolať doktorke či ťa vedia zobrať prednostne, snáď by ťa tam toľko nenechali čakať s bruškom.. Prajem skoré uzdravenie

taskataska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
juma2
5. apr 2019

@bobana297 Skús bylinky, šalvia, naparuj sa nad slanou vodou vriacou. Vyhrej sa v horúcej vode 🙂

ajsha123
5. apr 2019

Hrdlo kloktat slanou vodou, alebo tee tree oilom, propolisovou tinkturou, koloidnym striebrom... Co máš. Nech to neprejde do anginy... Na prechladnutie je dobrá tinktúra z kapucinky. Užívať 2-3 krat denne... Ci je dobré vyhrievat sa v horúcej vode neviem, kúpeľ urcite nie, nech si nevyvolas pôrod...

mkado
5. apr 2019

Sprej prvej pomoci first. Velmi rýchly a overeny ucinok 🙂 aj do hrdla, aj nosa

darkdarka
6. apr 2019

@juma2 šalvia je top na nachladnutie ale pokiaľ viem v tehotenstve by sa nemala
@bobana297 bylinky si najskôr naštuduj ktoré sa môžu, niektoré spôsobujú sťahy maternice, iné zase krvácanie..