Abdominoplastika a vaše skúsenosti

kajasyn
30. jan 2012

Rozmyslam nad touto operaciu,poprosim vase skunosti,ci poznatky.Niekto,kto to podstupil aj v Kosiciach-koho oporucate?Dakujeeem.

zena1
2. mar 2012

Ahoj,ja idem buduci tyzden na konzultaciu,potom zakrok,ale vo zvolene alebo martine

dvacka
4. mar 2012

Ja som dva tyzdne po tejto operacii. Mozem len odprucat, bolesti ziadne, zo zaciatku ma bolel chrbat a krize z lezania na chrbte v polosede. Lutujem, ze som nesla skor.

zena1
5. mar 2012

Ahoj dvacka - a pls kde si to absolvovala? Aky je zatial vysledok? Co bolesti v prvom tyzdni? Ako sa citis druhy tyzden? Ja sa strasne bojim, ale tento tyzden chcem absolvovat konzultacie, aby som sa rozhodla kde to absolvujem

bronia13
7. mar 2012

ahojte dievcata aj ja o tom rozmyslam niekde nedaleko Lipt. Mikulasa neviete o nejakej klinike? kolko to asi stoji? ja vobec nemam sajnu, viem asi ako ten proces prebieha, som po 3 cisarskych a aj ked chudnem brucho stale ovysa - dik za odpovede ak sa tu este niekdo prida 😎 ..

dvacka
7. mar 2012

ahojte, ja som bola v nitre na sukromnej klinike. konecny vysledok uvidim asi az o niekolko tyzdnov, pretoze som este stale trosku opuchnuta. ale po ovisnutom bruchu a kozi nikde ani naznak. brusko je uplne rovne a krasne. mna samotny rez vobec nebolel, teda aspon to nebola taka bolest, co by stala za zmienku. jedine co naozaj bolelo, tak ako som pisala, tak to bol chrbat, pretoze som musela lezat na chrbte v takom polosede. na druhy den po operacii som uz chodila a aj sla domov. po tyzdni som uz soferovala.

zena1
16. mar 2012

bronia13 - ja som bola na konzultacii v Martine na sukromnej klinike, avsak zakrok mi budu robit /ked si dohodnem termin/ v MFN. Doktorka bola velmi prijemna, vsetko povysvetlovala a doporucuje vyslovene nam maminam po viacerych porodoch. Cenovo - orientacne povedala ze zakrok stoji cca 700€ + anesteza + pobyt dva az tri dni. Takze cenovo som bola uplne suprovo prekvapenaaaa....

zena1
30. mar 2012

V martine mi dali termín na koniec septembra, vo Zvolene na 10.4.Nemáte niektorá info o MUDr.Pikulovi prosím?

bublik3
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tenzy1
2. máj 2012

Ahoj dvacka, ja tiez rozmyslam nad NR a sukromnou klinikou.. kolko trvala operacia a kto Ta operoval? Koľko dni si bola v menocnici a po kolkých dnoch si uz vedela fungovat v praci?

haslerka31
14. máj 2012

@zena1 Ahoj,uz si bola?ake to jje?Kolko sa plati?Oni ti odsaju aj tuk?Mozes potom rodit sekciou?

zena1
14. máj 2012

Ahoj, zajtra mam dostat novy termin. Plati sa vsade ina taxa,no v priemere 2000€ - co mam ja informácie. Tuk neodsaju, no skor by som povedala, ze ho "odrezu" ((o: Rodenie - to uz naozaj neovladam (o:

zena1
27. jún 2012

@haslerka31 Ahoj, 2.7. nastupujem, zakrok bude 3.7. potom dam infoo

haslerka31
27. jún 2012

@zena1 Drzim prsty,2000 je dost vela,tu jedna mamina pisala,ze platila 700,tak ale nakoniec cena nerozhoduje🙂Vela stastia,malo bolesti a vela,vela zadravicka,nech sa ti rana rychlo a bez komplikacii zahoji.

zena1
27. jún 2012

@haslerka31 Nebudem platit 2000, v nemocnici je zakrok za 700e a potom podla toho kolko dni tam budem ..no myslim ze max to bude cca 1200€ ((o: Dakujem dakujem...bojim sa, nu dufam, ze to dobre dopadne, vysledok bude uzasny..a ze sa co najskor postavim, aby som zvladala maleho fesaka doma ((o: dakujem, dam info potom

zelena44
28. aug 2012

kto bol na operáciu korekcie brucha u MUD. Lengyela Petra l. súkromná nemocnica Košice Šaca??? - máte s ním nejaké skúsenosti.

bublik3
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bublik3
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
xlucia
12. nov 2012

@bublik3 ahoj. kolko si platila?

bublik3
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
xlucia
13. nov 2012

@bublik3 fiha. dost. to si bola v sukromnom centre alebo v nemocnici?

bublik3
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sofia18
4. dec 2012

@dvacka ahoj ak tu este chodis môžeš sa mi prosím ťa ozvat ďakujem Bea

sofia18
4. dec 2012

@bublik3 ahoj prosím ťa ozvy sa mi ak sem este chodis ďakujem Bea

bublik3
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ivkake
3. jan 2013

žienky pridavam sa k vam 🙂 ide uz o 7 dni na plastiku :D strach ale aj radost som velmi zvedava ako to dopadne budu mi šit aj to brusne svalstvo lebo ho mam ako písmeno O + liposukciu a odstranenie koze v lete budem konecne aj ja vyzerat normalne nie ako traktor 😝

kvixa
17. jan 2013

Ahojte nepoznate petra sisku? Ja idem knemu asi bud.mesiac na miniabdomino. Cena okolo 400-500e v lokalnej a hned domov 😀

adinka74
25. jan 2013

Ahojte som novácik na tejto stranke ale zaujala ma pani Ivkake ktora uz ma asi po zakroku na abdominoplastiky?Ked to budete citat prosim napis ako si dopadla?Ja mam tiez nejake sekcie za sebou a rozmyslam o takejto alternative skraslenia.Ďakujem za skoru odpoved. 🙂

kristinap205
18. feb 2013

Ahojte ja som 4 týždne po operácii a cíti sa dobre, A výsledok úž teraz je to bruško krajšie. a Vyzerá oveľa lepšie.

zoe7
11. mar 2013

@kajasyn ahoj bola si uz na zákroku? Ja idem k Dr. Magdovi v apríly do Chirmedu

kristinap205
14. mar 2013

@zoe7 Ahojja som 7 týždňov po. A super som rada že ma manžel nahovoril.