Abdominoplastika a vaše skúsenosti

kajasyn
30. jan 2012

Rozmyslam nad touto operaciu,poprosim vase skunosti,ci poznatky.Niekto,kto to podstupil aj v Kosiciach-koho oporucate?Dakujeeem.

monika130
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jelka21
11. máj 2013

@zoe7 Ahoj, chcela by som vediet, ake mas dojmy z kliniky a doktora a vysledok operacie? Dik 🙂

zoe7
12. máj 2013

Ahoj

zoe7
12. máj 2013

@jelka21 posla som ti IP

jelka21
12. máj 2013

@zoe7 Stale ma to hodi len sem...

voskovka
10. jún 2013

tak ja som dnes 8my den po abdominoplastike 🙂

zajo245
17. jún 2013

@voskovka Ahoj voskovka, a ako sa citis? a aky je vysledok? a kde si bola? 🙂 Z.

zajo245
17. jún 2013

baby co ste boli na abdominoplastike, po akej dobe od porodu ste isli na operaciu? myslite, ze 5 mesiacov po je este skoro, alebo je mozne uz to vytrcajuce brucho odstranit? Lebo ja mam vahu uz predporodnu (pred otehotnenim), ruky, nohy a zadok sa mi zmensili - schudli, ale to bruchooooo, stale vytrca ako 5 mesiac tehotenstva a aj koza na nom je stale taka hnusna zvraskavena ... ☹

voskovka
17. jún 2013

@zajo245 dnes som 15ty den stehy este mam az v piatok ich vyberu. Uz robim vsetko mozne zehlim varim upratujem brucho je este opuchnute ale je to rozdiel.mne odstranili 1,5kg tkaniva a tuku a 20cm koze. 6tyzdnov budem nosit take kompresivne pradlo teraz je to zaberak kedze je horuco potim sa ako sardinka. Kupat sexovat ani cvicit nemozem. Az po tych 6tyznoch.ja este nemam zahojene brucho uz uvazujem nad prsiami....

voskovka
17. jún 2013

@zajo245 a robili mi to v ostrave v cechach....totalna spokojnost ci s pristupom ci s lekarom proste je rozdiel naozaj cechy a slovensko.

zajo245
26. jún 2013

@voskovka no to ja tiez musim poriesit psia 🙂 lebo po 3 detoch aj z toho maleho cislo ostalo este mensie 🙂 ale to az buduci rok, tak januar februar by som chcela, musim este prisetrit. A super, ze to takto prebieha po operacii, ze uz mozes behat a nic ta neboli ... tohto som sa bala najviac 🙂

laurinka2012
26. jún 2013

ahojte, bola niektora na abdominoplastike v Martine?

voskovka
26. jún 2013

@zajo245 no kazdym dnom je to lepsie... vcera som si vyskusala plavky....no uz sa tesim ak pojdeme v auguste k moru...

vercatore
26. jún 2013

ajojte aj ja premylsam o takomto zakroku, robili to neikomu v ruzinove ne plastike, je mozne zakrok spravit aj ked kojim 🙂 , ci?

ivka_666
26. jún 2013

@kvixa ahoj bola si na tom miniabdomine? Kde ti to robili? Ako si sa potom cítila? Spokojná? Ďakujem za info 🙂

kvixa
27. jún 2013

@ivka_666 ahoj, ano bola vo febr.robili mi to v Trnave dr. marsal. po op. dobre len mne sa nem. kto starat o deti, takze po prichode dom. to take super nebolo :-P revala som od bolesti :-P mala sa mi hodila hned druhy den na brucho 😅 ale keby sa mi ma kto starat tak pohoda. hrozne skoro som sa vystrela , takze aj strie mam 🙄 no ale inak pohoda. teraz planujem dat dokopy moje prednosti 😀 kedze po 2 kojeniach su take ake su 😝

ovislinu nemam tak som spokojna 😀

ivka_666
27. jún 2013

@kvixa tak to rada počujem že ti to robili v Trnave, lebo ja som z Trnavy a rada by som tiež niečo poriešila s mojim "bruškom" 🙂 A koľko ťa to vyšlo aj smiem vedieť? Kľudne môžeš aj do IP. Prednosti tiež chceš ísť dať upraviť do TT?

kvixa
27. jún 2013

vyslo ma to na 900. cecky asi do BB k cervenovi.

alienka37
24. júl 2013

Ahojte zenicky ktore ste mali abdomino. Som po 9 ty den po, chcela by som sa vas opytat ci sa nahodou nestalo aj vam za to brusko v leziacej polohe po dotyku reagovalo ako by tam bola voda. Neviem, ale nezda sa mi to. Prosim o vase nazory. Vdaka

peuska
31. júl 2013

Ahojte baby, riesili ste niektora abdomino aj kvoli diastaze brusnych svalov a pruhu na pupku? dakujem...

peuska
31. júl 2013

@bublik3 ahoj prosim ta ako si bola spokojna v iem? co konkretne si mala robene? dakujem

bublik3
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ell
18. aug 2013

Ahojte, boli ste niektora na tomto zakroku v BA? Dakujem.

maca_p
18. aug 2013

@alienka37 ja som este pred abdo, ale toto co popisujes mi doki vysvetlil ako pooperacnu komplikaciu. vznika ked pacient velmi toci trupom, lebo vlastne to podkozie nie je zrastene. treba to odsavat.

alienka37
19. aug 2013

@maca_p dakujem maca. Uz mi to urobili nebolelo. Len obyč.striekačkou mi to odsali.
Som uz mesiac a týždeň po, robim a je to super. Konečne si nepripadám ako tehotna.
Držid palce ked to budeš mať za sebou daj vediet ako sa maš. Mne to robili na euroclinik v TT a tebe?

maca_p
19. aug 2013

@alienka37 to fakt? tam je plastak dr. marshal tusim. a necitala som na neho pozitivne hodnotenia. to je fajn, ze si okej, lebo ved nestoji to par eur a v hre je zdravie aj psych. pohodicka po opke 😉
ja idem do FN nitra.

alienka37
20. aug 2013

@maca_p ahoj prosim ta kde, teda na akej stranke si o nom citala? Ja som zatial s vysledkom spokojna dufam len ze sa ta jazva aj tak dobre vstreba jak hovoril dr.

kristina14
20. aug 2013

@alienka37 to môžeš cítiť! ja som pozerala video operácie a tam nastriekali vodu pod kožu aby vedeli iba kožu odstrániť (aby ti nezastrihli do mäsa alebo vnútorností). hádam si to pochopila 🙂

maca_p
20. aug 2013

@alienka37 http://www.lekar.sk/14443/mudr-gabriel-marsal/h....

@kristina14 po opke to musi byt bez volnej tekutiny. preto sa zavadzaju dreny na odtekanie tekutin po opke, aby sa to vsetko spojilo, zahojilo a zrastlo. 😉

mars83
15. sep 2013

Ahojte baby, tiez sa chystam na plastiku, len sa chcem spytat tych co to maju za sebou, alebo uz boli na konzultacii, ze co sa stane ak po operacii otehotniem...co sa stane s tym bruchom? Ci to potom nedopraska este ovela viac ako predtym. AK nahodou viete, napiste. Inak s tym mojim bruchom sa aj tak citim ako tehotna :D A ked ste po operacii, odrzrkadlilo sa to aj na vasej vahe? Ci ste teda schudli a ak ano kolko kil? Dakujem a pekny den