Aj po ukončení šestonedelia mám výtok, aj s hlienami

dobra
21. okt 2008

Ahojte,
som 2 mes. po porode a po skonceni sestonedelia mi zacali odchadzat nejake hlieny, ako keby s výtokom... výtok je normalnej farby, no niekedy ked odídu hlieny maju este farbu ruzovu, do krvava.
bola som na kontrole, ale vtedy som to nemala az take, Dr. ma pozrela, vraj sa vsetko dobre hoji a malo by to byt ok.
ale tieti hlieny su uz silnejsie, normalne sa az natahuju, bleee ..
nemali ste to niektora? je to normalne? 😒

majsan
21. okt 2008

ahoj dobra aj ja mam 2 mesiace po porode a tiez mam take vytoky je to ako spinenie.ja som tiez volala gyn. a on mi tiez povedal ze je to o.kraz je to silnejsie a raz slabsie ale ja beriem cerazette a neviem ci to nieje z toho.nezda sa mi uz normalne ze skoro 11 tyzdnov po pôrode stale spinim .uz ma nebavy chodit s vlozkou 😠

lenko
21. okt 2008

ja som sa s krvácaním a špinením trápila 3 mesiace po pôrode. Dr. predpísal lieky nakoľko som aj plne kojila, teda mohlo byť aj z toho, a potom to prešlo.

lenko
21. okt 2008

ináč ešte stále kojím, a neberiem cerazette.

dobra
autor
21. okt 2008

ale to je take nechutne, strasne sa to natahuje, nie ako normalny vytok... 😖

majsan - je to ako to spinenie, ale tak dlho po porode? myslela som, ze nie som este dobre vycistena po porode... ja nekojim, skor len prikajam, mlieka nemam skoro nic.

Beriem Contrctubex a Dr. mi povedala, ze si to mozem kludne dat aj na sliznicu - kvoli velkemu šitiu (co sa mi moc nepozdava), tak mi napadlo, ci sa mi tam aj nieco neporobilo, ked ide sem tam aj farebný vytok..

lenko - myslis, ze to suvisi aj s tym kojenim? ja neviem, bola som v tom, ze tie, kt. plne koja (tie stastne), ze sa im to rychlejsie vyplavuje a rychlejsie konci 6-nedelie..

tunylyk
21. okt 2008

dobra to je normalne,aj ja som to mala,dokonca až po kontrole po 600nedelí,teraz som zas trocha viac zahlienená,plne dojčím,nekrvácala som dlho,pôvodne som myslela,že to už prišla mrcha,ale po 2dňoch to prešlo.

lenko
21. okt 2008

Dobra
niektoré ženy aj počas kojenia špinia, mne to takto vysvetľoval doktor, lebo všetky výsledky boli ok.
Mala som aj hematóm, tak najprv to bolo z toho, to trvá dlhšie kým sa to napraví, ale tri mesiace už bolo dosť a pre dr.

majsan
21. okt 2008

ja som po prvom porode krvacala len dva tyzdne ale teraz po druhom je to skoro 11 tyzdnov.uz neviem co robit ale pripadam si jak blba stale volat gynekologovi a on mi zase povie ze je to o.k.ale do kedy? tu asi kludne mozem krvacat aj rok. 😒 aj ja mam take natahovacie hlieny.kazdy mi vravy ze to nieje normlne ale co mam robit ked moj gyndos mi ponie ze je to v porriadku.plus ma velmi a casto boli hlava 😖

marissenka
13. aug 2015

@dobra
@majsan ahojte..ja som na konci 600 nedelia a od 4tt po porode mam taketo hlieny a vodovy vytok.predtym po porodoch som to nemala...kedy vam to preslo?

majsan
13. aug 2015

vela sa toho zmenilo ale kedze moj byvaly gynekolog neurobil peacu ako treba zmenila som gynekologa a zistili mi pred rakovinovy stav krcka maternice 3 stupen takze som musela hned podstupit konizaciu a kyretaz. odvtedy chodim na kontroly kazde 6 mesiace .. zatial je to stabilne ale mam problemy s menstruaciu kedze trva aj 10 dni. dal mi antikoncepcne ale nejak sa to uplne nezlepsilo hoc je to lepsie .spinim 10 dni pred menstruaciu a potom mam menstruaciu 5 dni tak aspon nieco.akurat mam teraz 19 dalsiu kontrolu takze sa uvidi. u mna je dalsie tehotenstvo uz vylucene.

marissenka
13. aug 2015

@majsan a ten novy dr robill ake vysetrenie?ako to zistil?zo steru?ako dlho po porode?jeemine,uvidim co povie ten moj....drzim palce nech vam kontrola dobre dopadne

majsan
14. aug 2015

mne 10 mesiacov po porode. robil mi ultrazvuk vytery krv mi bral. mala som aj vela cisty na maternici.problem je ze na slovensku nerobia citologiu jak treba aby zistili pociatocnu rakovinu krcka maternice a preto treba reagovat ak citis ze nieco nieje v poriadku. ja som mala bolesti a stahy jak pri porode a kedze moj nereagoval volala som ineho a ten ma zobral hned este v ten den .urobil testy a jak to prislo bol velmi nasraty lebo povedal ze keby som nebola prisla do 2 rokoch by som bola na cintorine. našťastie vsetko dobre dopadlo aspon s tym podstupila som operaciu a u toho gynekologa som do teraz.mala som hpv virus ktory tvory rakovinove bunky. lebo je vela hpv ale ne po kazdom mas rakovinu ale ja mala prave ten.takze zaver bol v tom ze po 6 nedielky mi moj stary gyn neurobil vse5ky testy jak treba.