Aká je pravdepodobnosť vyliečenia rakoviny pľúc?

cvika
7. jan 2009

ahojte, neviem ci tato tema sem patri....ale chcela by som poziadat o radu a samozrejme dozvediet sa viac....nemate nahodou niekto skusenost s diagnostikovanym rakoviny pluc,aka je pravdepodobnost vyliecenia.citala som ze v prvych stadiach 70 percentna, ale chcela by som vediet ci je tomu tak aj v skutocnosti...

zuzulienka1973
2. sep 2012

@kisska Ahoj.Je to uz sice stara tema ale citam ju a musim reagovat.Pise sa tu ,ze zavisi od vela okolnosti,tak kedze tvoj starky ju ma uz 20 rokov a stale sa drzi ale aj fajci mozno keby prestal odrazu fajcit tak by sa to zvrhlo k horsiemu.Mozno to fajcenie mu uz sluzi len ako zaudenie pretrvavajucej rakoviny a zato sa drzi.To je mozno jedna s tych velmi vela okolnosti

cvika
autor
28. nov 2012

@mairi1
Ahoj, prepac ze odpisujem takto neskoro, ale dlho som tu nebola. Moc ta nepotesim tatinko zomrel ☹ pricom mu davali 95 % sancu a po mesiaci sa vsetko otocilo. Takze sa drzte hlavne vela optimizmu

katarinasc
22. jan 2013

@aponchie ahoj, nejak som sa dostala k tejto otazke...Som lekarka ale nie onkolog. mojmu otcovi diagnostikovali nador- epidermoidny s mts v LU. konecny vysledok budeme mat az zajtra, ked bude Ct. keby som Ti preposlala prepustaciu spravu, prosim Ta mohla by si zistit od tety aku chemoterapiu alebo aku liecbu by doporucovala? pripade nejaku cielenu ,biologicku liecbu...mozno vie o niecom, co by pomohlo..doporucovany mi bol Glutoxim a polyoxidonium...prosim Ta velmi mohla by si sa spytat? vdaka moc...katka.scesnakova@gmail.com Banovce pri Trencine.

dudu
17. okt 2013

@cvika
je mi luto tvojho ocina 😔 😔 😔
narazila som na tuto temu, prezivam teraz to iste obdobie ako ty ked si zakladala tuto temu. chcela som sa ta spytaytci ste riesili aj nejaku alternativnu medicinu, ak ak ano aku. Ja som nasla tento liek. Co si o takychto liekoch myslis. dik za odpoved

zuzkanik
17. okt 2013

@cvika mojej tete diagnostikovali rakovinu pluc neskoro, napriek tomu chemo zabrala a skoro rok bola v pohode. Lenze potom jej to udrelo na chrbicu a to uz, chuda, nezvladla. ☹ Drzim palce, skora diagnostika znamena aj dobre prognozy.

cvika
autor
17. okt 2013

@dudu nie neriesili se ziadnu inu alternativu...nasli mi nador asi 5 cm, nebol operovatelny....chemoterapia zaberala, zacal sa zmensovat a tatinovi davali velku sancu az kym mu nador nezasiahol aj pecen a niektore ine organy do ktorych sa doslova ta rakovina vzrastla...ale vlastne zomrel na zlyhanie pecene...je mi to luto ze to prezivas tiez, je to strasne a neprajem to zazit ani nepriatelovi...vidiet cloveka ktoreho nadovsetko milujes ako sa ti straca pred occami a hlavne ze zo silneho chlapa zrazu vidis len zivu mrtvolu....drzi vam palceky a hlavne vela optimizmu. myslim si ze alternativna liecba moze byt ucinna, znami mal rakovinu limfatickych uylin, bol na tom zle, musel byt izolovany aby nahodou nenachladol atd..a on uzival nieco (mozem zistit co) bolo to popri chemoterapii...a dostal sa z toho...a pocula som ze aj aloe vera je dobre pit....zistim ti co ten znami pil, bol to nejaky napoj.... tak sa drzte

cvika
autor
17. okt 2013

@zuzkanik tatinko uz zomrel :(

zuzkanik
18. okt 2013

@cvika ja som ti uvedomila az neskor, ked som napisala, ze prispevok bol zverejneny davno. Je mi to luto. Treba tuto temu asi vyhodit, lebo ludia su nevsimavy a iba ti to stale pripomina smutne chvile. ☹

edrien11111
4. dec 2013

vysvetlenie problematiky:
http://www.celostnimedicina.cz/sokujici-pravda-...

rada lekarov, ktory prisli na prirodnu liecbu: www.curenaturalicanto.com / prejst na kontakt, viete sa aj poradit/

B17, salvatrol v tabletkach /viramin ,podobny tym, ktore su v ovoci a zelenine od vasej babky bez chemickej upravy ! / v bille ani nikde inde nenajdete /,uspesny v boji proti pliesnovym parazitom-ako je aj rakovina

roztok hydrogenuhlicitansodny-lekaren

nemate co stratit, chemoterapia je najhorsia cesta k uspechu

keep smile!!!

vela stastia!🙂

edrien11111
4. dec 2013

@zuzulienka1973 vysvetlenie problematiky:
http://www.celostnimedicina.cz/sokujici-pravda-...

rada lekarov, ktory prisli na prirodnu liecbu: www.curenaturalicanto.com / prejst na kontakt, viete sa aj poradit/

B17, salvatrol v tabletkach /viramin ,podobny tym, ktore su v ovoci a zelenine od vasej babky bez chemickej upravy ! / v bille ani nikde inde nenajdete /,uspesny v boji proti pliesnovym parazitom-ako je aj rakovina

roztok hydrogenuhlicitansodny-lekaren

nemate co stratit, chemoterapia je najhorsia cesta k uspechu

keep smile!!!

vela stastia!🙂

mairi1
21. dec 2013

@katarinasc prosim .ako ste na tom?ak sa mozem spytat

katarinasc
22. dec 2013

@mairi1 ahoj, otec sa ma dobre, chemoterapiu nebral..neverime jej...zda sa, ze je ok...

mairi1
23. dec 2013

@katarinasc ale nemal metastazy,ci?prosim ta napis mi viac.potrebujem ti.ked jenuekto na tom dobre.dakujem

monika15
29. dec 2013

no baby nechcem strastit moj dedo zomrel na rakovinu pluc , trvalo to 4 mesiace od NIC mu nebolo az kym nevydychol :((((((((((((

dai
29. dec 2013

@mairi1 ahoj. Moj otec dobral prave chemo - nadory mu vyoperovali a markery zatial nesignalizuju nic zle... Ja verim😉 drzte sa

mairi1
29. dec 2013

@janulka7 prosim ta nezistila by si mi tie bylinky.lebo moj manzel zle nasa chemo.velmi dakujem

adkap
29. dec 2013

rakovina vseobecne je zakerna a neda sa odhadnut akym smerom sa poberie. Mojej kamaratke diagnostikovali nador na plucach ako 16r vyoperovali presla liecenim vsetko OK pred vianocami sme ju ako 32r pochovali zrazu prudka recidiva pred rokom a nepomohlo uz nic neskutocne trapenie nestihla si ani rodinu zalozit... posledne dni boli pre nu viac ako zle.... moj dedo tiez zomrel na rakovinu pluc od diagnostikovania po smrt preslo 7mesiacov na zaciatku 120kg velky chlap na konci kost a koza s 35kg...

gammaray
16. jan 2014

@mairi1 oml.se,že vstupuji......zkuste toto
http://anona-graviola.webnode.cz/

mairi1
17. jan 2014

@gammaray manzel mi zomrel...

katarinasc
6. feb 2014

@mairi1 ahoj, moj otec sa ma dobre..onkomarkery mu klesli a stale klesaju, zapal. parametre ma ok...tak verim, ze je OK....bol IIIb stadium- epidermoidny Ca

katarinasc
6. feb 2014

@adkap ahoj, mozem sa spytat ktore stadium mal tvoj dedko a aky druh nadoru?

katarinasc
6. feb 2014

@mairi1 teraz som precitala...je mi to veeeelmi luto...drzim palce, aby si to zvladla...

adnil1927
6. feb 2014

Ahojte, preco neskusite alternativnu medicinu?Ako napr. Breussova dieta, soda bikarbona bez Al plus javorovy sirup, vela mineralov a vitaminov, vylucit zivocisne potraviny a hlavne cukor!A este pomaha aj MMS!

https://www.youtube.com/watch?v=LZHdqcLUC0g

POZRITE SI TOTO VIDEO!vELA ZDRAVIA A SIL ZELAM VSETKYM 🙂 A HLAVNE VELA POZITIVNEHO MYSLENIA 😉

adkap
6. feb 2014

@katarinasc zial podrobnosti si nepamatam je to 25r bola som vtedy mala...

mairi1
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
eliska10
7. feb 2014

@mairi1 Tvoje zprava se urcite nikomu nelibi. Mne se takto taky obcas podari neco odkliknou, kdyz jsem prihlasena z telefonu. Je mi to s muzem moc lito. Hodne sil Tobe i male.

hermanoval
11. aug 2014

@aalca Ahoj,ako to dopadlo s Tvjou maminou?

aalca
11. aug 2014

@hermanoval Ahoj, u nás to dopadlo dobře. Mamča měla rakovinu plic, ale naštěstí šel nádor vyoperovat. Odstranili ji jednu plíci i s nádorem a poté chodila i na chemoterapie. Chodí na pravidelné kontroly a vše je v pořádku. Vlastně ji omezuje jenom to, že má jednu plíci, ale s tím se dá žít! 🙂