Aké dlhšie a hrubšie vložky odporúčate na noc?

tokinka222
18. mar 2017

Poraďte vložky vhodné na noc také čo dobre držia neposuvaju sa a hlavne nepretecu alebo nejakú fintu proti preteceniu.

evittam
18. mar 2017

Tampony. Neznasam vlozky. Fuj.
@tokinka222

katkas1
18. mar 2017

naturela nocne, tie najdlhsie. mne by tampon vydrzal max 2 h

tokinka222
autor
18. mar 2017

Mne zasa vadia tampóny sú mi nepríjemné. A Jake používaš? Možno som skúšala nesprávne.

tokinka222
autor
18. mar 2017

Naturella sú dobré až na tú vôňu. Tu až príliš cítim.

lubina
18. mar 2017

@tokinka222 Always night, su dlhe a vydrzia super

tokinka222
autor
18. mar 2017

Classic alebo tensie nejaké? Popr aké nohavičky nosíte v noci aby to dobre držalo.

moni244
18. mar 2017

Ja kupujem tie najlacnejsie, bez kridelok, spojim dve a hotovo, kazda si musi najst to svoje, co vyhovuje jednej, nemusi druhej

moni244
18. mar 2017

Ale toto bude zase nejaky troll, ked uz aj nohavicky zistuje, dnesna registracia

obsadenemeno
18. mar 2017

@moni244 puglifeforever?

sissy27
18. mar 2017

@evittam tampón na celú noc? 😨 aj keď objem vydrží, ale teda kvôli hygiene určite nie viac ako 4 hodiny...
@tokinka222 naturella robí nočné, 31cm tuším, to nalepíš od pupku až po lopatky 😅

evittam
18. mar 2017
evittam
18. mar 2017

@sissy27 Mne v pohode vydrzal 8hodin. A hygiena? Nic nevytieklo....Mne pride vlozka nehygienicka....Ale kazda sme ina....😉

adelusha
18. mar 2017

Nedávno som objavila v DM-ku take extra dlhé na noc, na silne krvácanie, značka Jessa. Su výborne, teda aspoň podľa mna 🙂

marus33
18. mar 2017

Z DM drogérie také červené. Sú dlhé a hrubé, vydržia veľa.... 😉.

marus33
18. mar 2017

@adelusha áno tie. Sú dobré ze?

sissy27
18. mar 2017

@evittam nie o to, že niečo vytečie, to je najmenej, vyperieš... Ale o tom, že sa ti vnútri niečo rozkladá... Tampón totiž nie je vzduchotesný a ako vieme skoro všetci, krv a to ostatné sa na vzduchu veľmi rýchlo rozkladá... Myslím, že aj v návode na použitie je napísané niečo o tom...

floren
18. mar 2017

Ja som presla na kalisok...lebo vlozka a tampon mi vydrzali max 2-3 hodiny a vstavala som viackrat za noc

tokinka222
autor
18. mar 2017

Lebo ja som si dnes v Lidl kúpila co mi kamoška odporučila softino a vôbec niesom spokojná behá to hore dole v nohavičkách a to som si ešte aj legíny natiahla na seba doma ma nikto nevidi. Kalisok asi nie toho sa bojím.

tokinka222
autor
18. mar 2017

noni244 dve za seba myslíš? A niesom žiaden Troll😀

sibalka21
18. mar 2017

always night, podla mna najlespie

tokinka222
autor
18. mar 2017

Skúsim tie always night. Myslíš tie hrubšie classic?

mima4
18. mar 2017

@tokinka222 always night - su takmer ako plienky 😉

erickatt
18. mar 2017

@tokinka222 kalisok na noc je super. Cez deň mi vadí.. ale inak alwajs. Tie hrube, nočne. Potom su uz len plienky

tokinka222
autor
18. mar 2017

No skúsim tu hrubú always dnes hádam bude stačiť a všetko popije plienku už zasa nie aj keď s niektorými vlozkami sa už tak cítime.

veonka
18. mar 2017

podľa mňa tie always night. ja som ich raz mala. lebo normálne v noci keď ležím tak nekrvácam tak silne, až keď vstanem... takže ja osobne používam aj na noc len always normal, tie s krídielkami, pred spaním dávam novú a lepím si ju na nohavičky viac dozadu. Ale ak treba tak always night. S naturella som nebola spokojná, a celkovo parfumované mi nerobia dobre na pokožku. A keĎ mám byť úprimná aj tá "najlepšia" varianta, čo je podľa mňa always, mi nerobí dobre na pokožku, svrbí ma z nich pokožka. Takže vážne uvažujem tiež nad kalíškom. Tampony používam občas, je to samozrejme komfortnejšie, to sa nedá porovnať, ale napr. keď vymieňam mám celkom problém ten nový aplikovať, proste strašne vysušujú. A naviac sú napustené kadečím a idú priamo dnu, takže aj z toho dôvodu, no proste uvažujem nad tým kalíškom. Trochu ma odrádza, či to zavádzanie bude v pohode a tak, ale asi je to vec cviku.

senta_sofia
18. mar 2017

@tokinka222 za mna kalisok, mne pretieklo vsetko

tokinka222
autor
18. mar 2017

Nad tým kalisok neuvažujem ale kúpila som teraz tu always night a je v pohode není až taká hrubá a je dosť dlhá len nato že kus viac suchoce ale doma to nemá komu vadiť hádam bude držať do rána az😉

lucibka
18. mar 2017

Ja som uplne naahodou pouzivala po porode vlozky proti inkontinencii Molimed (no poslala mi ich starka😀) a tie boli take super, ze som ich potom pouzivala prave na noc uz pocas beznej menzes...

tokinka222
autor
18. mar 2017

@erickatt ďakujem za super radu.

erickatt
18. mar 2017

@veonka kalisok je super. Kamoška nosi len ten, a v pohode chodí aj v lete na ostro. Mne sedi na noc. Cez den sa neviem trafit a v robote není na to čas.