Aké finty používajú zubári k tomu, že majú také krásne zuby?

10. máj 2021

Zaujimalo by ma,ake finty pouzivaju zubari k tomu,ze vzdy maju take krasne zuby.Poradte

oli18
10. máj 2021

Tak môjho sa to netýka. On je pre mňa odstrašujúci príklad nedať si kovo keramické korunky ☹

vecnemlada
10. máj 2021

Ja si myslím že aj gény robia svoje moji chlapci jeden 15 rokov krásne zuby ani jeden kaz a druhy ma osem a už ma 2 kazí. Alebo ty zubári majú tak pekne urobené zuby že neni ani vidieť že sú umelé 😁🤔

kofolala
10. máj 2021

Vedia si ich správne čistiť.. čistý zub sa nekazí

autor
10. máj 2021

@kofolala cim to cistia?

kofolala
10. máj 2021

Čim ? kefkou (najlepsie sonickou) + medzizubnou kefkou popripade + este nit..Taketo dôkladne čistenie je najdôležitejšie hlavne vecer . Treba sa aj naučiť čistiť zuby (to vas naučí dentálna hygienička) A z pást je najlepšia asi elmex ,aj červená aj fialová..Pre extrémne oslabené skloviny raz za tyzden elmex gel alebo aj dvakrat za tyzden . Samozrejme raz za pol roka dentálna hygiena ,niekomu staci minimalne raz za rok. @anonym

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
littlebubble
10. máj 2021

Nie som zubárka a mám rovné a krásne zuby a aký zázrak som použila? Pravidelná hygiena a zubný strojček 5 rokov.

janulik2008
11. máj 2021

Na otázku nvm odpovedať ale včera som bola na pohotovosti a síce som mu nevidela na zuby lebo mal rúško pochopiteľne veľmi bol sympatický 😀😀😀

K tým zubom ako takým niekto si neumyva vôbec a má biele a niekto má dobrú techniku atď a zuby sa pokazia :-/

heleninamama
11. máj 2021

Švagriná je zubárka, už má bližšie k 50ke ako k 40ke a má naozaj krásny úsmev. Ako z reklamy. Jej tajomstvo sa volá zirkonové korunky, 😂 urobil jej ich kolega a bežného smrteľníka by stáli toľko ako nové auto.