Aké komplikácie môže spôsobiť celková narkóza?

nadaa1
21. feb 2017

Ahojte comi moze sposobit celkova narkoza a ake komplikacie pocas operacii zuboch mudrosti. Mna museli zaspat ked som bola po porode a ma museli zasivat lebo som nemohla vydrzat tie vpichy a mi dali taku masku nadychala som sa toho plynu a hned som zaspala a ako keby to bola len sekunda a znova som bola hore ale nic ma potom nebolelo a bolo vsetko ok. Bude to aj pro tych zuboch nemusim sa bat ze sa uz viac neprebudeim a mne ani nerobili tie predoperacne testy, Ved oni to isto vedia ako maju to robit vsak boze ja sa tak bojim ze ma asi do toho terminu slak trafi a tom mam este 15 dni ved ja sa do vtedy ani nevyspim boze 😢 Skusenosti ake mate vy dakujem

rbanikova
21. feb 2017

Ahoj, mne ťahali zuby múdrosti bez narkózy. Dali mi iba tri injekcie na umrtvenie ďasna. Komplikácie som nemala, len sa to dlhšie hojilo - asi tak cca 3 týždne.

zuzik307
21. feb 2017

@nadaa1 toto by mal s tebou prebrat anesteziolog pri predoperacnych vysetreniach, oboznamit ta so sposobom anestezy, moznymi komplikaciami a podpises informovany suhlas, ze ti bolo toto vsetko vysvetlene a suhlasis /pripadne nesuhlasis/...teraz bude narkoza dlhsia ako pri siti po porode...

terezka1947
21. feb 2017

mne tahali 2 zuby mudrosti-jeden teda tahali,druhy aj vysekavali....ale iba s injekciou...a dalo sa to,co ja som tedana zuby az precitlivela....a netahali mi ich naraz
neskusi bez?ak to nemas nejao speci zle....vyskusaj,da sa to zvladnut

sykorkauhliarka
21. feb 2017

mne betahali zuby ale mandle v lokalke ...mozno este horsie ako zub :D ta bolest po odzneni liekov bude ta ista ...

fidorka7
21. feb 2017

@sykorkauhliarka určite horšie, potvrdzujem. absolvovala som jedno i druhé.